Citibank

  • Banka İsmi:Citibank
  • Banka Kodu:92
  • SWIFT Kodu:CITITRIX
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 3 şube
  • Telefon:0 (216) 524-50000 (216) 524-5000
  • İnternet:citibank.com.tr
Genel Merkez:Saray Mah. Ömer Faik Atakan Cad. No:3 Yılmaz Plaza Ümraniye İstanbul
0 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Citibank Hakkında Genel Bilgiler

Citibank, 2 ilde toplam 3 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (216) 524-5000 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.citibank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Citibank için 92 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu CITITRIX şeklindedir.

Citibank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Citibank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:00 ve 13:00 - 17:00
  • Öğle Arası:12:00 - 13:00 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Citibank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Citibank şubelerinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Citibank Şubesi Bulunan Şehirler

Citibank Hizmet Verilen İller Listesi

Citibank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Citibank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.0 / 5
  • Puan 4.00/

Banka puanı, bankaya ait 3 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Citibank şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 1 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Yusuf Orakcı · 14 Şubat 2018

Bankanıza ulaşamıyorum gereken ilgiyi göstermenizi rica ederim...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin