Societe Generale

Genel Merkez:Nispetiye Cad. Akmerkez E-3 Blok Kat 10 Etiler İstanbul

Societe Generale Hakkında Genel Bilgiler

Societe Generale, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 282-1942 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.societegenerale.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Societe Generale için 122 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu SOGETRIS şeklindedir.

Societe Generale bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Societe Generale Şubesi Bulunan Şehirler

Societe Generale Hizmet Verilen İller Listesi

Societe Generale Yorum ve Şikayet

Societe Generale hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Societe Generale şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
5.0 / 5
  • Puan 5.00/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Societe Generale şubeleri için toplam 2 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 1 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
The 2018
The 2018 · 4 Aralık 2021

Et Ankara pourquoi pas şube istiyoruz....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin