Societe Generale

Genel Merkez:Nispetiye Cad. Akmerkez E-3 Blok Kat 10 Etiler İstanbul

Societe Generale Hakkında Genel Bilgiler

Societe Generale, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 282-1942 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.societegenerale.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Societe Generale için 122 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu SOGETRIS şeklindedir.

Societe Generale bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Societe Generale Şubesi Bulunan Şehirler

Societe Generale Hizmet Verilen İller Listesi

Societe Generale Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Societe Generale şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
5.0 / 5
  • Puan 5.00/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Societe Generale şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 5.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Societe Generale ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin