JPMorgan Chase Bank

Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:185 Kanyon Ofis Binası Kat:8 Levent İstanbul

JPMorgan Chase Bank Hakkında Genel Bilgiler

JPMorgan Chase, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 319-8500 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.jpmorgan.com/TR/en/about-us adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, JPMorgan Chase Bank için 98 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu CHASTRIS şeklindedir.

JPMorgan Chase bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

JPMorgan Chase Şubesi Bulunan Şehirler

JPMorgan Chase Hizmet Verilen İller Listesi

JPMorgan Chase Yorum ve Şikayet

JPMorgan Chase Bank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

JPMorgan Chase şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.9 / 5
  • Puan 3.92/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. JPMorgan Chase Bank şubeleri için toplam 12 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 2 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ercan Mete
Ercan Mete · 16 Ekim 2021

27 Eylül 2021de Ziraat Bankasından Endonezya Bank BRI ye kendi hesabıma USD swift işlemi yaptım. Param Amerikada ki JP M...

Hatay Bilgir
Hatay Bilgir · 5 Şubat 2016

Amerika'nın en büyük bankası diye bilinir, ABD deki hizmetleri benim için olumlu en kısa zamanda ziyaret edeceğim....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin