JPMorgan Chase Bank

Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:185 Kanyon Ofis Binası Kat:8 Levent İstanbul
0 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

JPMorgan Chase Bank Hakkında Genel Bilgiler

JPMorgan Chase, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 319-8500 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.jpmorgan.com/pages/international/turkey adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, JPMorgan Chase Bank için 98 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu CHASTRIS şeklindedir.

JPMorgan Chase bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

JPMorgan Chase Şubesi Bulunan Şehirler

JPMorgan Chase Hizmet Verilen İller Listesi

JPMorgan Chase Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

JPMorgan Chase şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.0 / 5
  • Puan 4.00/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. JPMorgan Chase Bank şubeleri için toplam 8 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 1 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Hatay Bilgir · 5 Şubat 2016

Amerika'nın en büyük bankası diye bilinir, ABD deki hizmetleri benim için olumlu en kısa zamanda ziyaret edeceğim....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin