T-Bank

  • Banka İsmi:Turkland Bank
  • Banka Kodu:108
  • SWIFT Kodu:TBNKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 12 şube
  • Telefon:444 82 65444 82 65
  • İnternet:tbank.com.tr
Genel Merkez:19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Şişli Plaza A Blok No:7 Şişli İstanbul

T-Bank Hakkında Genel Bilgiler

Turkland Bank, 9 ilde toplam 12 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 82 65 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.tbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, T-Bank için 108 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TBNKTRIS şeklindedir.

Turkland Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Turkland Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

T-Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Turkland Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Turkland Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Turkland Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Turkland Bank Yorum ve Şikayet

T-Bank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Turkland Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.6 / 5
  • Puan 4.60/

Banka puanı, bankaya ait 12 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. T-Bank şubeleri için toplam 5 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.6 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda T-Bank ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kadıköy / İstanbul
Çankaya / Ankara
Şişli / İstanbul
Beşiktaş / İstanbul
Şişli / İstanbul
Merkezefendi / Denizli
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin