Diler Yatırım Bankası

Genel Merkez:Eski Büyükdere Cad. No:1 Maslak No/1 Plaza Kat:3 Maslak İstanbul

Diler Yatırım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Dilerbank, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 253-6630 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.dilerbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Diler Yatırım Bankası için 138 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu DYAKTRIS şeklindedir.

Dilerbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Dilerbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Diler Yatırım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Dilerbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Dilerbank Şubesi Bulunan Şehirler

Dilerbank Hizmet Verilen İller Listesi

Dilerbank Yorum ve Şikayet

Diler Yatırım Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Dilerbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.3 / 5
  • Puan 4.33/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Diler Yatırım Bankası şubeleri için toplam 3 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.3 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Diler Yatırım Bankası ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin