GSD Yatırım Bankası

  • Banka İsmi:GSD Bank
  • Banka Kodu:139
  • SWIFT Kodu:GSDBTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 2 şube
  • Telefon:0 (216) 587-90000 (216) 587-9000
  • İnternet:gsdbank.com.tr
Genel Merkez:Aydınevler Mah. Kaptan Rıfat Sokak No:3 34854 Küçükyalı Maltepe İstanbul
0 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

GSD Yatırım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

GSD Bank, 2 ilde toplam 2 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (216) 587-9000 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.gsdbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, GSD Yatırım Bankası için 139 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu GSDBTRIS şeklindedir.

GSD Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

GSD Bank Şubesi Bulunan Şehirler

GSD Bank Hizmet Verilen İller Listesi

GSD Bank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

GSD Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
5.0 / 5
  • Puan 5.00/

Banka puanı, bankaya ait 2 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. GSD Yatırım Bankası şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 5.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda GSD Yatırım Bankası ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin