Türkiye Garanti Bankası

  • Banka İsmi:Garanti Bankası
  • Banka Kodu:62
  • SWIFT Kodu:TGBATRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 889 şube
  • Telefon:444 0 333444 0 333
  • İnternet:garanti.com.tr
Genel Merkez:Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Levent Beşiktaş İstanbul
13 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türkiye Garanti Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 5. büyük bankası olan Garanti Bankası, 80 ilde toplam 889 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye Garanti Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 6 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 333 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.garanti.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Garanti Bankası için 62 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TGBATRIS şeklindedir.

Garanti Bankası bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Garanti Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Garanti Bankası şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Garanti Bankası Şubesi Bulunan Şehirler

Garanti Bankası Hizmet Verilen İller Listesi

Garanti Bankası Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Garanti Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.72/

Banka puanı, bankaya ait 895 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Garanti Bankası şubeleri için toplam 928 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 69 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ali Tümsek · 24 Nisan 2019

Telefon bakma alışkanlıkları yok bu şubenin...

İdris Gürbüz · 20 Şubat 2019

Mamak Çarşıiçi Garanti şübesinden müşteri danışmanı Ezgi Rabia Harmanda gösterdigi ilgi ve alakaya çok teşekkür etmek is...

Aliye Emer Turgut · 18 Şubat 2019

Bosna caddedeki şubenizE 3 defadır gidiyorum ve hiçmi hiç memnun değilim çay telefonda konuşma yapıyorlar onda çok şikay...

Mahmut Akça · 11 Şubat 2019

Telefonlar arizalımı çalıyo sonra kapanıyor...

Neslihan Laçin Ük · 8 Şubat 2019

Garanti genel olarak berbat...

T.C. G. Şahin Ayar · 31 Ocak 2019

yurtdışından niye hesabınıza para yatırılamıyor acaba?...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

Yeni Açılan Şubeler
Lefkoşa / Kıbrıs
Güzelyurt / Kıbrıs
Gazimağusa / Kıbrıs
Lefkoşa / Kıbrıs
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin