Garanti Bankası

  • Banka İsmi:Garanti BBVA
  • Banka Kodu:62
  • SWIFT Kodu:TGBATRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 833 şube
  • Telefon:444 0 333444 0 333
Genel Merkez:Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Levent Beşiktaş İstanbul

Garanti Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 5. büyük bankası olan Garanti BBVA, 80 ilde toplam 833 şube ile faaliyet göstermektedir. Garanti Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 7 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 333 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.garantibbva.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Garanti Bankası için 62 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TGBATRIS şeklindedir.

Garanti BBVA bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Garanti Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Garanti BBVA şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Garanti BBVA Şubesi Bulunan Şehirler

Garanti BBVA Hizmet Verilen İller Listesi

Garanti BBVA Yorum ve Şikayet

Garanti Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Garanti BBVA şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.62/

Banka puanı, bankaya ait 840 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Garanti Bankası şubeleri için toplam 2316 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 226 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Muharrem Keskin
Muharrem Keskin · 22 Eylül 2023

Şubeden çok memunum güler yüzlü personelleri var....

Derya Bilginer
Derya Bilginer · 31 Ağustos 2023

Ben hayatımda bu kadar yavaş işlem yapan başka bir şube görmedim. Ortak hesap açmaya gelen çiftin işlemi yarım saatten f...

Berkay Yıldırım
Berkay Yıldırım · 22 Ağustos 2023

Hesap açmadan sorumlu personele bankanın kendi bakkalları olmadığı ivedilikle öğretilmeli pardon ama müşteriyi kaydetmey...

Hasan
Hasan · 21 Ağustos 2023

Ben bu bankanın önünden geçerken bile korkuyorum....

Mustafa Kılıç
Mustafa Kılıç · 8 Ağustos 2023

Müşteri temsilcisine bağlanıyorlar hiç kimse açmıyor....

Gokhan Mert
Gokhan Mert · 7 Ağustos 2023

Hesabımdan para çekmek için bankaya gittim saat 11 de sıra numarası aldım işim saat 12:15 de bitti. Bu süre zarfında yer...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Osmangazi / Bursa
Ümraniye / İstanbul
Ataşehir / İstanbul
Maltepe / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin