Türkiye Garanti Bankası

  • Banka İsmi:Garanti Bankası
  • Banka Kodu:62
  • SWIFT Kodu:TGBATRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 929 şube
  • Telefon:444 0 333444 0 333
  • İnternet:garanti.com.tr
Genel Merkez:Nispetiye Mah. Aytar Cad. No 2 Levent Beşiktaş İstanbul
1322 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türkiye Garanti Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan Garanti Bankası, 78 ilde toplam 929 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 333 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.garanti.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Garanti Bankası için 62 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TGBATRIS şeklindedir.

Garanti Bankası bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Garanti Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Garanti Bankası şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Garanti Bankası Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

Garanti Bankası Hizmet Verilen İller Listesi

Garanti Bankası Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Garanti Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.0 / 5
  • Puan 2.96/

Banka puanı, bankaya ait 929 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Garanti Bankası şubeleri için toplam 443 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 26 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Tulin Görgün · 11 Eylül 2017

Garanti Bankası Parakarı ile seyahat edecekler dikkat ! Emekli maaşını Garanti bankasına taşımayı planlayanlar dikkat. B...

Oktay Balık · 27 Ağustos 2017

Kredi kartımın borcu olmadığı halde kredi kartımı neden aktifleştirmiyorsunuz bu ne saçmalık...

Gulhan Soysal · 9 Ağustos 2017

Merhaba,Bankanız nezninde 2 adet atmniz var. Bu atmler yanınızda bulunan garaj restaurant valeleri tarafından kull...

Aygun Uzunlar · 15 Temmuz 2017

Tam Puan!...

Ahmet Kersanli · 2 Haziran 2017

Merhaba şubenizin müşterisiyim bankanın garanti olması evimede yakın olması gerçekten hoşuma gidiyor ama içinde çalışan ...

Nuran Dmrts · 15 Mayıs 2017

Telefonlarına baksınlar bi zahmet...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

Sosyal Medyada Bankayı Beğenin