Türkiye Garanti Bankası

  • Banka İsmi:Garanti Bankası
  • Banka Kodu:62
  • SWIFT Kodu:TGBATRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 913 şube
  • Telefon:444 0 333444 0 333
  • İnternet:garanti.com.tr
Genel Merkez:Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Levent Beşiktaş İstanbul
6161 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türkiye Garanti Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 5. büyük bankası olan Garanti Bankası, 78 ilde toplam 913 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 333 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.garanti.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Garanti Bankası için 62 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TGBATRIS şeklindedir.

Garanti Bankası bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Garanti Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Garanti Bankası şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Garanti Bankası Şubesi Bulunan Şehirler

Garanti Bankası Hizmet Verilen İller Listesi

Garanti Bankası Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Garanti Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.74/

Banka puanı, bankaya ait 913 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Garanti Bankası şubeleri için toplam 762 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 56 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Enes Akkaya · 31 Ağustos 2018

En kötü banka garanti bankası kesinlikle insanlarla ilgilenmiyorlar ve telefonda cevap vermiyorlar biri birine aktarıyor...

Latif Özgan · 27 Ağustos 2018

iyi günler kardeşim bu telefonu bakaya niye koyarlar benim bildiğim iletişim olsun diye pek ala ozaman niye telofona bak...

Dudu Gün · 25 Ağustos 2018

Veraset hesabımız var Isparta şubenizde bilgi almak için müdüre çıktık bize hiç yardımcı olmadı ukala bi adam. Avukat tu...

Bülent Subaşı · 30 Temmuz 2018

Telefona bakacak bir tane insan yok mu saatlerdir arıyorum...

Hunkar Murat Gurel · 19 Temmuz 2018

Ben murat ben bu şübeden kredi cektim oradaki memur gonca hanım cok iyi ilgilendiler kendisine cok tşk ederim cok ilgile...

Abdullah Arslan · 16 Temmuz 2018

Hiç gelenlerle ilgilenmiyorlar çok ilgisiz bilgisiz ve kaba davranıyorlar...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

Sosyal Medyada Bankayı Beğenin