Türkiye Garanti Bankası

  • Banka İsmi:Garanti Bankası
  • Banka Kodu:62
  • SWIFT Kodu:TGBATRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 913 şube
  • Telefon:444 0 333444 0 333
  • İnternet:garanti.com.tr
Genel Merkez:Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Levent Beşiktaş İstanbul
6135 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türkiye Garanti Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 5. büyük bankası olan Garanti Bankası, 78 ilde toplam 913 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 333 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.garanti.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Garanti Bankası için 62 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TGBATRIS şeklindedir.

Garanti Bankası bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Garanti Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Garanti Bankası şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Garanti Bankası Şubesi Bulunan Şehirler

Garanti Bankası Hizmet Verilen İller Listesi

Garanti Bankası Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Garanti Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.8 / 5
  • Puan 2.78/

Banka puanı, bankaya ait 913 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Garanti Bankası şubeleri için toplam 662 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 42 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Üzeyir Ayhan · 5 Nisan 2018

telefon numarasından irtibat sağlanmıyor...

Halis Aydin · 14 Mart 2018

bir telefon numarası var ve bakan yok nasıl bir işletme burası?...

Sehsuvar Alpi Adil · 16 Şubat 2018

Ufak ve çok iyi bir şube....

Bedrettin Bedir · 6 Şubat 2018

Telefonlara cevap verilemiyor saatlerce çaldırmamıza rağmen kesinlikle cevap verilemiyor...

Kamil Budak · 29 Ocak 2018

Garanti bankası Cennet şubesine gidiyordum. Her gittiğimde ukala bir gişede çalışan var. Zannedersin biz müşteriler köle...

Ccl Ahmet · 3 Ocak 2018

İnternette çıkan telefon numarasına cevap verilmiyor...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

Sosyal Medyada Bankayı Beğenin