Ziraat Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1729 şube
  • Yorum Sayısı:734 yorum veya şikayet
2.4 / 5
  • Puan 2.42/

Ziraat Bankası şubeleri için toplam 5476 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 734 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Yorum ve Şikayetler

Zakir Bayat · 12 Ocak 2021

Başkan, atölye şefi ve ben çok şiddetle kınıyoruz. Telefon defalarca aramama rağmen malesef açan yok. Oysaki bu pandemi sürecinde yakın temastan kaçınmamız gerektiği bir durumda yüz yüze görüşmekten başka bir yol bırakmıyorsun. Tebrik ediyoruz. Bu vurdum duymaz davranışlarınızın devamını diliyoruz. Şiddetle kınıyoruz İzmir Buca ziraat bankası şubesi

Omer Kapan · 11 Ocak 2021

Telefonlarınıza bakın kardeşim nasıl bankasınız siz saatlerce size ulaşmak için uğraşıyorum.

Halise Akça · 8 Ocak 2021

Şubenin ismini aldığı Ankara Şehir Hastanesinde Doktor olarak hizmet vermekteyim. 07 Ocak 2020 tarihinde görev yerimden izin alarak şubeye başvurdum. Üst kattaki güvenlik görevlisi tarafından alt kata yönlendirildim. Doğru yere ulaştığımda saat 16.02 olduğu için tüm yetkililer içeride olmasına rağmen işlemim yapılmadı. Hastane personelinin işlemlerinin takibi için görevlendirilmiş şubenin mesai saati 09-16 arasında ve öğle arası kapalı ancak bizim mesai saatimiz 08-17 arasında. Bu durumda işlemlerimizi yapmamız nasıl öngörülmüştür? Pandemi döneminde sağlık çalışanlarına birçok kurum ekstra yardımcı olurken kendi şubemizde 2 dakika gecikmenin hesabının yapılmasının uygunluğunu sizlere bırakıyorum. Saygılarımla.

Ahmet Saraf · 7 Ocak 2021

Tekirdağ Süleyman Paşada neden katılım bankası yok 3 var 1 tanesi katılım olmazmıydı olursa iyi olur

Ahmet Şemsettin Tan · 1 Ocak 2021

E-mail adresinin olması özelilkle pandemi sürecinde şubeye ulaşamayanlar için olduğu kadar, hem şube çalışanların hem de müşterilerin sağlığı açısından önem taşımaktadır.

Ali Çakar · 31 Aralık 2020

Malesef çok kötü hizmet veren bir banka. Banka çalışanların çoğunluğu eğitimsiz, müşterilere istedikleri gibi küstahça davaranabiliyorlar. Başka bankalarda bu kadar kötü hizmet görmedim. Devlet bankası dedik buraya geldik. Ne zaman bir işimiz olsa, problemi çözmemeyi çok gayret gösterip yoruluyorlar. Sanki burada çalışanların görevi, müşteri kaçırmak. Her işinizi yokuşa sürüp bir daha gelmemeniz için uğraşıyorlar. Müşteri temsilcinize Email atarsınız, okunduğuna dair size bildiri gelir, ama Müşteri temsilciniz size geri dönmez. Telefonlara cevap verilmez. Resmen paranızla rezil oluyorsunuz. Yazık devlet bankasının böyle olması içler acısı.

Ersin Şerife Kaya · 31 Aralık 2020

Gerçekten rezalet arıyorum açmıyorlar telefonu konuşmuyorlar pandemi döneminde olmaması gereken bir şey ve de şehir dışından arıyorum işlerimi halletmek için

Emirhan Dağlı · 30 Aralık 2020

Telefonlara kimse cevap vermiyor. Bankadaki görevliler çok küstah. İşini düzgün yapmıyorlar. Vatandaşa bugün git yarın gel muamelesi yapıyorlar. Müdürlerine söylendiğinde personelini kollama yapıyor. Disiplin yok. Eğitim şart..

Navaho Kartal · 29 Aralık 2020

444 numara veriyorun ama hat düşüyor neden direk ulaşamıyorum şubelerinizi arıyorum açan yok

Niyazi Ozyurt · 24 Aralık 2020

Bu bankada telefonu açıp bekleniyor ve cevap vermeden kapatıyorlar. Bankaya ve müşteri temsilcisine ulaşamıyorum neden...

Mualla Özden Beşter · 23 Aralık 2020

Telefonlar santral telefonu açmamaktadır. Bankanızla iletişim mümkün değil. Lütfen çalışma saatlerine uyup mudilere iyi hizmet verelim. Teşekkürler

Ali Bobaya · 22 Aralık 2020

Bankanın müşterileyle ilgi alakası yok denilecek kadar az paranızla rezil oluyorsunuz başka banka tercih etmenizi tavsiye ederim.

Mehmet Aydın · 22 Aralık 2020

Bu nasıl vatandaşa hizmet anlayışıdır hiçbir şekilde Hatay şubesi telefonlarına ulaşılamıyor.

Gulsum Gcan · 15 Aralık 2020

Pazartesi gününden itibaren arıyorum ne santralınız nede temsilcimiz telefonlara cevap vermiyorlar. Birde sinyal sesinden sonra mesaj bırakın diyor bıraktığımız halde cevap alamıyoruz nedendir.

Ömer Arı · 15 Aralık 2020

Gaziantep Binevler şubesi tlf kesinlikle bakmıyor 20 defa aradım görüşemedim cevap yok puanım 0

Raziye Şahin · 11 Aralık 2020

Konut kredisi çektim benimle ilgilenen memuru Mehmet Kutlu bizimle çok ilgilendi ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Halil Şahin

Saida Mamedova · 1 Aralık 2020

Ulaşmak mümkünsüz. Üskudar şübesi telefona saatlerle bakmyor. Nasıl bilgi alabilirim bir fikrim yok.

Burak Gullu · 1 Aralık 2020

Bir şube bukadar saçma sapan olabilir. Telefon numarasını arıyoruz bakmıyorlar hiçbir şekilde ulaşım sağlamak mümkün değil. Müşteri memnuniyetinden bi haberler bırakın siz bu işi gerçekten zorla devlet kapısında durulmaz.

Sulhan Yilmaz · 30 Kasım 2020
★★★★★ Ziraat Bankası Uşak Şubesi / Uşak

Uzun bir uğraştan sonra, Uşak merkez Ziraat bankası çalışanı Burak beyin yardımıyla mağduriyetimi gidermenin memnuniyeti ile kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

İbrahim Tekbaş · 25 Kasım 2020

Merhaba; Aksaray ilinde şubeden bazı bilgiler için bundan 8 ay önce pandemi bireysel kredi kullanırdınız ihtiyacı olan insanlara 0,49 faiz oranı ile bende aynı şekilde kullandım 6 ay sonra ödemeli 36 ay şimdi ilk taksidi mobil ödeme yaptım.Mobil şube üzerinden kartıma taksit oranını yatırarak yaptım şimdi 2. taksidi aynı şekilde ödemek istediğimde ödeyemedim ilk taksidi halbuki gününden önce ödememe rağmen ikinci taksitte hesabımdaki param ile ödeme yapamıyorum... Bu nedir ki merkeziniz salak yerine koyuyor insani cahil değiliz bilin öncelikle ilk defa kredi aldım sizden fakat ne hikmetse bulunduğunuz ayın taksidi ödeyeceksiniz diyor yok ben 2021 yılının taksidi ödeme yapıyorum ya heralde ondan dedi bu uyarıyı Allah Allah hem ilk taksidi mobil şube ile yapayım ikinci taksidi 25/11/2020 ödeme yapacaktım. Bakiyemi bu şekilde nasıl oluyorda gösteriyorsunuz çalışanlarınız galiba bir hataya imza atmışlar.. Bu konu ilgili yardımcı olmanızı rica ediyorum. Hande Tekbaş

Vildan G. Köymen · 23 Kasım 2020

Otomatik hesabumda 500 lira bakiye var ama gelen mesajda son ödeme tarihi bugün 32.75 lira borcunuz için yeterli bakiye bulunmamaktadır yazılmış. Muhtemelen sadece maaş bakiyeme bakıp otomatik ödeme talimatına bakmadan mesaj yazıyorlar. Ziraat İzmir şubesi en iyi banka diye bazı hesapları oraya yatırdım ama son zamanlarda önemli yanlışlar yapılıyor. Oraya gidip düzeltme için yeterli zamanım olmayabiliyor ve direkt telefonları vermişler ama bir kere olsun açmıyorlar...

Alparslan Bozkurt · 20 Kasım 2020

Telefona ulaşmak mümkün değil. İlgi ve alaka sıfır hiçbir şekilde çalışanları devlet kademesiyle alakası yok...

Tülay Tatlıdil Paşalı · 20 Kasım 2020

Telefon numarası var müşteri hizmetleri için 1 i tuşlayın deniliyor 5 kez denedim malesef cevap alamadım. Sorum da banka şubenizden açtirdığım hesabın iban boşunu öğrenip karşı tarafa bildirip para yatırmalarını sağlamaktı. Kıvır virüsünün kol gezdiği günününse ben kalkıp sadece bu sorunun cevabını almak için bankaya gideceğim. Kendimi ve kimbilir kaç kişiyi zorda bırakacağım?

Abasol Basol · 19 Kasım 2020

Yurt dışından gönderdiğim para verdiğim ıban nr ulaşmadı. Yurtdışı şube "bir ara hesaptadır" gibi akıldışı bir açıklama yapıyor. 15 günde para alıcısına ulaşmadı. Tel ve fax ile ulaşamıyorsunuz. E-mail de yok. Kime şikayet edelim.

Abasol Basol · 19 Kasım 2020

Bankacılıkta Ortaçağı yaşıyorlar. Fax ile de ulaşılamıyor. Havale hesaba gelmiyor. Kalabalık. Çalışanlar ilgisiz.

Daha Eski Yorumları Göster (709)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Ziraat Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İlkadım / Samsun
Altınordu / Ordu
Ortahisar / Trabzon
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin