Ziraat Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1728 şube
  • Yorum Sayısı:647 yorum veya şikayet
2.5 / 5
  • Puan 2.46/

Ziraat Bankası şubeleri için toplam 4910 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 647 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Yorum ve Şikayetler

Hasan İslam · 3 Eylül 2020

Şubeye telefon ile ulaşmak imkansız. Santral ve 1 ve 2 no'lu dahili hatlar çalıyor kimse bakmıyor.

Ferhat Özen · 26 Ağustos 2020

Bankaya kredi borcumun her ay (4ay) emekli maaşımdan kesilmesi için talimat verdim. Ancak bana (son 4 hanesi 6546 olan kartıma) dönen borcunuz 906,24 TL diye mesaj geliyor neden? Emekli maaşımdan kesilmiş olması gerekirdi. Neden kesilmedi?

Ufuk Demirel · 26 Ağustos 2020

Malesef telefonla ulaşmak mümkün degil nasıl bir banka anlayışı anlamak mümkün degil bir telefona bakmak bukadarmı zor pandemide oldugumuz bu günlerde hiç olmazsa insanlara yardımcı olmak için bir kişi görevlendirlmesi gerekirdi Seferihisar şubesi için söylüyorum diger şubeleri bilmiyorum.

Kerim Sargin · 19 Ağustos 2020

Hiç bir telefonlara ulaşılamıyor çalıyor çalıyor sonra işini yapmayan gereksizler telefonu açıp geri kapatıyo konuşmadan. Açıp kapatırken seslerini duyuyorum. Ya işinizi düzgün yapın yada istifa edin kardeşim yediğiniz içtiğiniz evinize götürdüğünüz ekmek haram sizin.

Salih Ünalan · 19 Ağustos 2020

Çarşı şubesinde K*** *** diye birisi var müşteriye karşı çok soğuk. Hiç yardımcı olmuyor sadece oyalıyor. Ziraat bankası gibi devletin en önemli bankasında ne diye böyle insanları çalıştırıyorlar anlamıyorum

Nurettin Akyol · 18 Ağustos 2020

Ziraat Bankası Dragos şubesine 2 defa mail gönderdim müşteri temsilcisi izinli olduğunu söyledi başka maile yönlendirdi o kişi de izinli olduğunu söyledi telefonla da ulaşamıyoruz. Şube müdürü ne yapıyor acaba

TC Feridan Kavak · 17 Ağustos 2020

Ben şu anda ABD Atlantada kızımın yanında kanser hastası ve ilik nakli olmuş bir bayanım. Ziraat Bankası Seferihisar şubesinden emekli yetim aylığı almaktaydım fakat bu ay maaşımı çekemedim ve Seferihisar banka şubesi telefonları cevap vermiyor. Müşteri hizmetleri sürekli düşüyor. Hiç bir merci bana yardımcı olmadı ve ben çok mağdur durumdayım ve hasta yatağımda çok üzülüyorum. Tam dört gündür hasta yatağımda telefon trafiği ile uğraşıyorum. Müşteri hizmetleri Türkiyeye gidip banka şubesinden halletmem gerektiğini vurguladılar. Nakil olmuş bir kanser hastası nasıl seyahat edebilir bunuda bir acıklasalar iyi olacak. Birde bütün banka işlemleriniz elinizin altında diyorlar. Yazık vatandaşın bu kadar mağdur edilmesi çok üzücü bu konunun nasıl düzelecğini bilemiyorum

Recep Zafer Öztürk · 14 Ağustos 2020
★★

Ziraatbankası alışveriş mağazalarından yapılan harcamalara neden bonus puanı vermiyor merak ediyorum

Deniz Derman · 13 Ağustos 2020

Ziraat bankasındakiler her halde işe gitmeden para kazanıyorlar telefonlar hiç açılmıyor acaba bankadakiler nerede ??

Merve Sümeyye Öztürk · 12 Ağustos 2020

Defalarca telefonla aradım açan yok. İçeride türkçe bilmeyen misafirim var, telefonu çekmiyor, benim numarama kod geldi ama kimse zahmet edip telefonu açmadığı için ulaşamıyorum. Avm'yi de aradım, danışmaya uzakmış banka ve ilgilenecek eleman yokmuş. Bravo.

Ahmet Aktaş · 6 Ağustos 2020

Şubenin müşterisiyim ama hiç bir şekilde ne maiil olarak nede telefon ile kimseye ulaşmak mümkün değil inanın muhatap bulamıyorum şirket sahibi olmamıza rağmen bize verilen müşteri temsilcisine dahil gerek cep telefonundan gerek normal telefonlardan çok zor çok. lütfen bir çözüm, sayın yetkililer.

Mamo Rabo Arte · 4 Ağustos 2020

Slm, bugün Ziraat Bankası'na cep telefonları için Ziraat kodunu almak için gittim ve arkadaşım kodu aldı ve Suriyeli olduğum için bana vermedi, ama arkadaşım Suriyeli, kodu aldı ve ben alamadım yynı zamanda, ama çalışan farklı... neden ama

Firdes Tavus · 4 Ağustos 2020

Niye Cevizli şubesine kimse telefona çıkmıyor? Almanyadan günlerce arıyorum, bu bir iyi servis değil

Muhammet Bulan · 29 Temmuz 2020

Kaşüstünde sağlık personeliyim müşteri ilişkiler görevlisine nasıl ulaşmamızı bekliyolar acaba, biride çıkıp açsa şu telefonları..

Kamil Gülbin · 28 Temmuz 2020

Ziraat Bankası Borçka ve Alanya Şubeleri vazifelerini maalesef yapmıyorlar. Bir seneden beri borçlarım ödenmiyor. Sebebini öğrenmek mümkünmü?

Selma Kaba · 27 Temmuz 2020

Ziraat bankası facia. Bir haftadır yatması gereken iade paramın ödemesi gerçekleşmedi ve hiçbir şekilde telefonla ulaşamıyorum. Açmayacasksanız neden telefonlar var.

Ayfer Erturk · 24 Temmuz 2020

Evet size katılıyorum. Defalarca kez bankayı arıyorum ancak, telefonun avizesini kaldırıyorlar cevap vermeden kapatıyorlar.

Gönül Özdemir · 24 Temmuz 2020

Siz çok terbiyesiz bir bankasınız. İletişime gireceğimiz adam biri yokmu? Kredilerin akıbeti ne olacak. Bu ülkede o krediyi hak etmek için hırsız, dolandırıcı mı olmamız gerekiyor. O şekilde olup cezaevinden çıkan ne olduğu belli olmayan kişiler bile kredi aldı. Adam olsanız arayınca telefonlara çıkardınız

Bülent Doğan · 22 Temmuz 2020

Aynı sorunu iki yıl önce aynıydı bugün yine aynı telefonu açıp kapatma nezaketsizliği malesef bu şubede kronikleşmiş.

Memiş Ateşoğlu · 22 Temmuz 2020

Ziraat bankasına yakışmayan bir şube hizmet ve müşteri memnuniyeti sıfır gördüğüm en kötü ziraat bankası şubesi

Alp Eren · 21 Temmuz 2020

3 aydır 10000 tl krediye cevap veremediler

Mehmet Mocan · 20 Temmuz 2020
★★★ Ziraat Bankası Çaycuma Şubesi / Zonguldak

Daha önce yazmıştım. Bankaya 1 hazirandan evvel gittim. Sana kredi veremeyiz dediler 1 hazirana kadar bankaya 3 kere gittim. Müracaatın son günü 1 haziranmış. Adamına göre kredi veriliyor. Esas mağdurlara vermiyor Çaycuma şubesi. Allah bunlardan bizi korusun 1 hazirana kadar 3 kere gittim ermediler halbuki 1 hazirana kadar başkaları 10.000 tl kredi aldılar. Benimde kredi alabilmem için gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ve istirham ederim. mustafa mehmet mocan

Mehmet Ali Yazmalar · 14 Temmuz 2020

Şubeye evimin ipoteğini kaldırmaya gittim. 25 haziranda evraklarımı teslim ettiğim halde hala ipoteğim kaldırılmadı

Gonca Yücel · 9 Temmuz 2020

Gerçekten böyle rezil bi hizmet görmedim, diğer bankalardan tek seferde telefonlar online halledebiliyorken işlemleri Ziraatbank gerçekten rezillik oldu.. Bilgilendirme yok, kendimiz bilgi almak için arıyoruz tersleyip kapatıyorlar.. Cimere kadar şikayet edeceğim.

İzzet Duman · 9 Temmuz 2020

Emekliyim maaşımı Ziraat bankasından alıyorum. Hem merkeze hemde Yalova şubesine ulaşmak için 20 dakikadır telefondayım. Hala muhattap bulamadım iyi mi? Sözleşme yapınca mudiyi köle olarak görmeye başlayan bir anlayış. Sözleşmemi yakıp verdğiniz promosyonu iade edip bankamı değiştireceğim. Yaş 67...Pandemi... Ve ben sorularıma cevap bulamıyorum. Hem genel merkez hem de Yalova şubesinden tık yok.. Telefon çalıp çalıp kendiliğinden kapanıyor.

Daha Eski Yorumları Göster (622)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Ziraat Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İlkadım / Samsun
Altınordu / Ordu
Ortahisar / Trabzon
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin