Ziraat Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1728 şube
  • Yorum Sayısı:786 yorum veya şikayet
2.4 / 5
  • Puan 2.40/

Ziraat Bankası şubeleri için toplam 5797 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 786 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Yorum ve Şikayetler

Hasan Güler · 7 Nisan 2021

Telefonla ulaşmak mümkün degil bakan da yok terbiyesizlik hat safhada. Hiç tiiye alan yok yazıklar olsun. Haram olsun. Zehir zıkkım olsun. Allah gördüğü gibi bildiği gibi yapsın. 0 puan.

Ceren Odabasioglu · 5 Nisan 2021

Neden tek gişe çalışan olur ki??? Tam 1 saat dışarıda bu soğukta bekliyoruz hastası olan insanlar ne yapsın neden tek kişi. Bu işe bi çözüm bulunmalı.

Nozi Ozi · 1 Nisan 2021

Şubeniz çalışanlarından *** *** ne yazık ki berbat bir müşteri temsilcisi... Telefonu yüzüme kapadı, sonraki aramalarımda cevap vermedi. Bu nasıl bir iş ahlakıysa dilediğinde işini yapmıyor telefonlara bakmıyor ve evet bankanızında kredi çeken insanlara zulmettiğini zart sigortası zurt sigortası adı altında insanları soyduğunu düşünüyorum...

Ümit Acar · 30 Mart 2021
★★★★★

Her zaman müşteriniz olarak size sahip olmanın ayrıcalığını tanımak bizleri gerçekten çok memnun ediyor. Memnun olmamda katkısı olan İstanbul Yenibosna şubesinde müşteri temsilcim Nusret bey'in desteği ve yardımı büyük. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyor, başalarılarının devamını dilerim.

Tülin Pişmişoğlu · 29 Mart 2021

Şubenize belirttiğiniz telefon numarasından hiçbir şekilde ulaşmak mümkün değil. Açılmayan telefon numarasını neden müşteri temsilcisi no olarak belirttiğiniz anlaşılır gibi değil.

Benan Bayhan · 22 Mart 2021

Aynı şekilde ben de ulaşamıyorum. Eğer görüşemeyeceksek neden koydunuz ki o telefon numarasını oraya. ?

Ahmet Semet · 19 Mart 2021

Eskişehir Tepebaşı Sıhhiye şubesi güvenlik görevlisi hakkında şikayette bulunmak istiyorum. Eskişehir Tepebaşı Sıhhiye şubesi güvenlik görevlisi şahsıma hakaret etmiş vatandaşlık haklarımı manevi olarak gaspetmiştir. Vatandaşın geneli bu durumdan şikayet etmektedir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

TC Mehmet Saraçoğulları · 18 Mart 2021

Hayatımda böyle bir kötü banka hatta iğrenç banka görmedim. Şubeleri arıyorum cevap yok, genel müdürlüğü arıyorum bilemeyiz diyorlar şaka bunlar.

Ali Köksal · 12 Mart 2021

Hiç bir şubesi cevap vermiyor. Madem o telefonlara bakmıyosunuz niye burada telefon numaralarımız diye yazıyosunuz bu müşteriyle alay etmektir.

Merve Nurgul · 11 Mart 2021

Bayanın ismini bilmiyorum ama girdiğinizde sağdaki büroda çalışıyor. Hayatımda bu kadar kötü bir çalışan görmedim. Hiç ilgilenmedi, bürosundan kovdu. Azarladı. Müşteri nasıl konuşulur önce bunu öğrenmesi lazım. Hiç memnun kalmadım o çalışandan müdüre de şikayet ettim.

Sefa Ülker · 11 Mart 2021

Telefonla ulaşmak imkansız telefonlara bakmıyorlar bir kelime birşey söylememiz gerekiyor Ankaradan kalkıp Gölbaşına gitmek zorunda kalıyoruz.

Hakan Ertuğrul · 8 Mart 2021

Telefonla ulaşmaya kalkmayın çalışanlardan hangisi yapıyorsa telefonu açtığı gibi kapatıyor aramayın dercesine. Yazık bir kamu bankasında olmaması gereken durumlar halk olmazsa sizin maaşınız ödenmez T.C vatandaşı olan her insan sayesinde karnınız doyuyor ama bir .....çıkıyor yazık gerçekten yazık.

Muzaffer Şana · 4 Mart 2021

Aynen biz de yurtdışındayız ve bizim ihtiyaçlarımızı da karşılamıyorlar. Gelmeniz lazım diyorlar. Kardeşim yurtdışından bir işlem için oraya mi gelelim...

Ayhan Manav · 1 Mart 2021

Ne biçim hizmet bu yav telefonlara bile bakmiyorlar. Belki 15 kere aradım arayla yok yok...

Serpil Baysal · 25 Şubat 2021

Ziraat bankası Kayseri şubesini 48 saattir arıyorum. Şu pandemi döneminde de telefon kullanılmayacaksa neden şubeye telefon bağlanıyor acaba hiç anlamadım.

Ali Goru · 24 Şubat 2021

Telefonlara bakmayacaksanız neden telefon işletim ücreti ödüyorsunuz? Telefon çalıyor çalıyor meşgule düşüyor. Değişik saatlerde en az 4 kere aradım havale işleri için.

Esengül Kartal · 23 Şubat 2021

Verdiğim bir yıldız bile çok, biri güvenlik memuruna alt tarafı güvenliksin desin ve bunu hatırlatsın. Kendini banka müdürü sanması çok üzücü. Yaşlı ve kadın demeden çocukça azarlaması çok çirkin. Arnavutköy ziraat bankası çok aramışmı bu güvenliği
Bankacı çalışanlarınız çok kibar ve çok nazik gayet başarılı bir ekip fakat güvenlik üstünüz de gölgeden ibaret.

Bahattin Yüksel · 23 Şubat 2021

Beşbinevler futbol sahası üstündeki ATMler içinde sadece Ziraatbankası ATM si çalışmıyor neden niçin acaba... ATMnin makinesinin değiştirilmesini istiyorum saygılarmla.

Yavuz Aksoy · 18 Şubat 2021

Sabahtan beri arıyorum mişter. temsilcim Özlem Özkan'ı telefona bakan yok. Bu ne vurdum duymazlık ya. Cimere şikayet edecem Gölcük Kocaeli Ziraat Bankası şubesini.

Zeliha Oktay · 9 Şubat 2021

Madem telefonlara bakmayacaksınız neden telefon numarası yazıyorsunuz insanları mağdur ediyorsunuz.

Hasan Aydogdu · 3 Şubat 2021

Bugün ikinci günüm. Defalarca aramama rağmen bir Allah'ın kulu telefonu kaldırma zahmetinde bulunmadı.

Müjdat önal · 3 Şubat 2021

Hiçbir şekilde telefonlara bakmıyorlar 35 dk devamlı aradım çiftlikte yaşıyorlar müşteri olsada olmasada olur.

Hülya Tercan · 2 Şubat 2021
★★★★★ Ziraat Bankası Sultanbeyli Şubesi / İstanbul

Merhaba. Şube Operasyon Yetkiliniz Sn.Ayşegül Erden'in şubeyi aradığımda müşteriyi karşılaması ve işlemimi titizlik ve hızlı bir şekilde sonlandırdığı için çok teşekkür ederim. Saygılarımla Hülya Tercan

Toprak Polat · 1 Şubat 2021

İzmir Karşıyaka çarşı şubesinde görevli güvenlik nereden nasıl seçildi? Kafasından kural koyup genel müdürlük belirledi diye istediğini bankaya sokup istediğine yasak koyan komedi Türk filmindeki bekçi modeli mübarek

Mehmet Er · 29 Ocak 2021

İki gün içinde 19 defa aradım kimse telefona bakmıyor. Açmayacağınız telefonu neye koyuyorsunuz. Bunlarla ilgili merkez şubeyle görüşmek lazım.

Daha Eski Yorumları Göster (761)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Ziraat Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İlkadım / Samsun
Altınordu / Ordu
Ortahisar / Trabzon
Osmangazi / Bursa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin