Ziraat Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1727 şube
  • Yorum Sayısı:815 yorum veya şikayet
2.4 / 5
  • Puan 2.38/

Ziraat Bankası şubeleri için toplam 5996 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 815 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Yorum ve Şikayetler

Pelin Karatekin Ozgurel · 27 Mayıs 2021

Yurtdışından ulaşmaya çalışıyoruz. Annem zor durumda kaldı. Acil ulaşması gerekiyor. Mümkün değil çünkü telefonlar açılmıyor.

Mehmet Hanifi Yildirim · 27 Mayıs 2021

Alibeyköy şubesinde benim adıma benim bilgimin dışında bir hesap açılmıştır. Bu hesap hangi yetki ve kim tarafından açılmıştır. Bunun tesbit edilmesini istiyorum. Hesap açmak için verilen imza sirkülerini ve hesap hareket bilgisinin bana gönderilmesi istiyorum. Bunlarla ilgili bilgilendirilmek istiyorum aksi takdirde bankaniz hakkında hukuki süreç başlayacağım. Şubeniz günlerdir arıyorum cevap veren yoktur.

Yusuf Ekşi · 26 Mayıs 2021
★★★★★ Ziraat Bankası Kocaali Şubesi / Sakarya

Öze bankalara fark atacak kadar mükemmel. Çözüm odaklı çalışıyorlar. Müşteri memnuniyeti 5 yıldız.

Servet Servet · 26 Mayıs 2021

Yurtdışından gelen euro maaşım her zaman havuzda bekletiliyor işleme almıyorlar. Sanki benim paramın ortakçısı banka. Değiştireceğim bu bankayı. Yurtdışından maaş alan hiç kimse bu banka ile çalışmasın kur farkına göre sizden habersiz parayı işletip maaşınızı vermiyorlar.

Güngör Ünalan · 25 Mayıs 2021

ZB Karaburun şubesinde hiç kimse çalışmıyor mu, yoksa lav mi oldu? Devamlı tlf ile aramamıza rağmen lütfedip kimse tlfna cevap vermiyor.

Ahmet Karakaş · 21 Mayıs 2021

Maaş kartım bankamatikte unutulduğu için yeni kart çıkartıldı ve tarafıma kuryeyle gönderildi. 10/5/2021 tarihinde yeni kartım kurye şirketine verilmiş. 11 gün oldu ne karttan nede kurye şirketinden haber var. Kurye şirketini arıyorum geç kalmış bir teslimat diyorlar ama kartın ne olduğunu söyleyemiyorlar. O yüzden böyle gayri ciddi bir kurye şirketlerinle çalışan bir banka. O yüzden maaşımı başka bir bankaya taşıyacağım.

Hasbiye Günaçtı · 18 Mayıs 2021

Ulaşmak mümkün değil. Kredi kartı abonelik gideri diye 67 liramı kesmişler. Neden? Zaten 20 senedir ziraat bankasindan maaş alıyorum. Birde kredi kartı bedeli ödemek neden? Lütfen paramı iade ediniz.

Tuna Demirel · 17 Mayıs 2021

İlgisiz bilgisiz silah zoruyla çalışıyorlar sanki. Telefonları hiç açmazlar 1 ay denedim tık yok gayet başarılı.

Kadir Karabunar · 11 Mayıs 2021

Ziraat bankası müşterisi olarak hiç memnun değilim ziraat bankası güncel faiz oranları 17 olduğu halde kafalarına göre yüzde 5e çekiyorlar. Müşteri temsilcime istediğim zaman hiç bir zaman kolaylıkla ulaşamıyorum sürekli biyere yonlendiriyorlar.

Coşkun Karak · 6 Mayıs 2021

Emekli maaşımı bankanızdan alıyordum icralık oldum, devletin bana vermiş olduu bayram ikramiyesini kestiniz böyle bir hakkınız yok.

Abulikemu Maheba · 3 Mayıs 2021

Hiç bir onay olmadan para çekmek ne demek günlerdir sorun yaşıyorum. Ziraat Bankasını arıyorum kimse yardımcı olmuyor ne biçim banka bu... Karta para bırakmaktanda korktum. Telefon faturamı ödüyorum parayı almışsınız Vodafone gönderilmemiş. Defalarca arıyorum Vodafone arayın deyip durdunuz sonra parayı geri verdiniz sonra benim hiç onayım olmadan geri almışsınız. Arıyorum ne için alındığını bilmiyoruz cevabıyla karşılaştım.. Benden onaysız para alıyorsunuz ve cevap bilmiyoruz... Defalarca aradım sorunu çözemedim ve buraya yazmak zorunda kaldım...

Ali Kaymak · 29 Nisan 2021

Günlerdir müşteri ilişkilerine bağlanmaya çalışıyorum yeter artık 100 kere aradım çalışanların aldıkları parayı haketmediklerini düşünüyorum sorumsuzluk diz boyu.

Neziha Taylan · 27 Nisan 2021

Bu kadar ilgisiz bi bankacılık olamaz 3 gündür bankayı arıyorum ama hep sesli yanıt saçma sapan birşeyler deyip kapatıyor. Ben İnternet bankacılığı için arıyorum o benim kartımı söylüyor. Post müşterinizim şubeyi arıyorum açan yok böyle rezil bi sistem olamaz. Kartım çalındı kart işlem yapamıyorum. İnternet bankacılığına giremiyorum 1 haftadır post yatan paraya dokunamıyorum. Şubeye gidiyorum dışarıda bir kuyruk içeri girmiyorsun. Bi müşteri temsilcisine bağlanamıyorum ben daha ne anlatayım. 1 yıldız bile çok.

Zeki Kabil · 25 Nisan 2021
★★★

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne; emekli maaşım her ayın 25 de yatıyordu hafta sonuna denk geldimi ödeme yapmıyorsunuz. Siz kimin parasını yatırmıyorsunuz belki o gün hayat memat meselesi hangi hakla maaşımı içerde tutarsınız? Daha önceki gününde yatıyordu bu vicdansızlığı ancak ülkesini vatanını vatandaşını düşünmeyen zihniyetler yapar. Hükümetimiz muhtemelen vatandaşını düşünüyordur ama bir zihniyet çıkıyor kafasına göre sistem değiştiriyor. Kim yapıyorsa o kafayı değiştirsin gereken mercilere bu haksızlığı iletecem...

Hakan Gündüz · 16 Nisan 2021

Zahmet edip de bi telefonlara baksalar gelirken geliyorlar ondan sonra yok hiç bir şekilde ulaşamıyoruz. Dolandırıcı gibiler aynı.

Ayse Sener · 15 Nisan 2021

Bir hafta aradım müşteri ilişkileri telefona asla cevap vermiyo devlet bankası olduğu için ekmek elden su gölden haram zıkkım olsun aldığınız para.

Alparslan Güler · 14 Nisan 2021

Şubenin telefonuna ulaşmak mümkün değil. Personel akşama kadar yeyip içip yatıyor. 2 haftadır ulaşamadım insanla dalga geçiyorlar. Keşke İstanbulda olsaydım da bir uğrasaydım. Personelin çaycısından müdürüne kadar yenilenmesi lazım. O kadar ilgisiz alakasız müşteriye uzak bir şube ki ziraat bankasının en berbat şubesi diyebilirim. Yazıklar olsun o kazandığınız paralar zehir zıkkım olsun. Bu kadar olmaz gerçekten terbiyesizlik başka bişey değil.

Yunus Agl · 14 Nisan 2021

Bunlar ölmüş sanırım kendi paranı almak icin önceden söyleyin diyo söylemek istiyorum 15 defa aradım s*klemiyolar bile. Merkezi aradım şubelere biz müdahale edemiyoruz dedi sinirlendim. Hesap kartı ilçedeki şubede merkezdeki şubeye ugradım benden 60tl keseriz dedi artı kasada bu kadar para yok dedi. Bu nasıl bi adalet böyle insanların parasını calıştır al parasını işlem yapacak insanlar al parasını ne güzel memleket. Allah razı olsun bunlara bu hakkı verenlerden halkın iliğini emiyolar sonumuz hayrola saygılar.

Hasan Güler · 7 Nisan 2021

Telefonla ulaşmak mümkün degil bakan da yok terbiyesizlik hat safhada. Hiç tiiye alan yok yazıklar olsun. Haram olsun. Zehir zıkkım olsun. Allah gördüğü gibi bildiği gibi yapsın. 0 puan.

Ceren Odabasioglu · 5 Nisan 2021

Neden tek gişe çalışan olur ki??? Tam 1 saat dışarıda bu soğukta bekliyoruz hastası olan insanlar ne yapsın neden tek kişi. Bu işe bi çözüm bulunmalı.

Nozi Ozi · 1 Nisan 2021

Şubeniz çalışanlarından *** *** ne yazık ki berbat bir müşteri temsilcisi... Telefonu yüzüme kapadı, sonraki aramalarımda cevap vermedi. Bu nasıl bir iş ahlakıysa dilediğinde işini yapmıyor telefonlara bakmıyor ve evet bankanızında kredi çeken insanlara zulmettiğini zart sigortası zurt sigortası adı altında insanları soyduğunu düşünüyorum...

Ümit Acar · 30 Mart 2021
★★★★★

Her zaman müşteriniz olarak size sahip olmanın ayrıcalığını tanımak bizleri gerçekten çok memnun ediyor. Memnun olmamda katkısı olan İstanbul Yenibosna şubesinde müşteri temsilcim Nusret bey'in desteği ve yardımı büyük. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyor, başalarılarının devamını dilerim.

Tülin Pişmişoğlu · 29 Mart 2021

Şubenize belirttiğiniz telefon numarasından hiçbir şekilde ulaşmak mümkün değil. Açılmayan telefon numarasını neden müşteri temsilcisi no olarak belirttiğiniz anlaşılır gibi değil.

Benan Bayhan · 22 Mart 2021

Aynı şekilde ben de ulaşamıyorum. Eğer görüşemeyeceksek neden koydunuz ki o telefon numarasını oraya. ?

Ahmet Semet · 19 Mart 2021

Eskişehir Tepebaşı Sıhhiye şubesi güvenlik görevlisi hakkında şikayette bulunmak istiyorum. Eskişehir Tepebaşı Sıhhiye şubesi güvenlik görevlisi şahsıma hakaret etmiş vatandaşlık haklarımı manevi olarak gaspetmiştir. Vatandaşın geneli bu durumdan şikayet etmektedir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Daha Eski Yorumları Göster (790)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Ziraat Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İlkadım / Samsun
Altınordu / Ordu
Ortahisar / Trabzon
Osmangazi / Bursa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin