Ziraat Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1784 şube
  • Yorum Sayısı:108 yorum veya şikayet
2.9 / 5
  • Puan 2.94/

Ziraat Bankası şubeleri için toplam 1143 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 108 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Yorum ve Şikayetler

Mustafa Alaca · 15 Eylül 2017

telefonlara bakılmıyor..

Mustafa Hartavi · 5 Eylül 2017

Şubeye dışardan aradigimizda telefona cevap verilmiyor mağdur durumda kalıyoruz bundan dolayı daha ilgi gosteren bankaya hesabımı taşıyacağım

Ömer Yildiz · 17 Ağustos 2017

Kars Şubesi *** hanım keyfi tutumundan bıktık. Zaten kurumunda keyfilik almış başını gitmiş. Tlf kimse cvp vermiyor. Böyle bankacılığa ve keyfiliğe lanet olsun. Normalde kapınızı bile açmamda kamulaştırma rezaletinden dolayı size gelmişiz.

Tuğba Erdinç Çaglar · 15 Ağustos 2017

insanları niye mağdur edıyorsunuz akşama kadar yatıyonuz tellere bakmıyonuz

Recep Dalkır · 11 Ağustos 2017

Bankada müşteri temsilcisine ulaşamazsanız bir personele ulaşmak bilgi almak birşey sormak neredeyse imkansız.

Muhsin Serkan Göral · 9 Ağustos 2017

Aradığımız zaman neden cevap verilmiyor

Yusuf Kapsiz · 19 Temmuz 2017

Şubemizdeki görevli memurlardan memnunum Allah razı olsun hepsi gayet güzel yardımcı oluyorlar.

Metin Gürpinar · 11 Temmuz 2017

Balık baştan kokmuş kokmuş bu ziraatbankasına yurt dışından ulaşmanız mümkün değil makinaya bağlamışlar "suna baş buna baş" deyip beni basmacı yaptılar kaset hep tekrarlıyor yani insanca muamele yok sorularında ise senin soruyun karşılığı yok. Şube tel. no var ama robot o da seni baştaki numaraya tekrar bağlıyor. E - posta adresleri bile yok ben bulamadım. Tek cümle Allah kahretsin yenilik bu işe länet olsun taş devrinde yaşar kafamı dinlerim.

Fatih Eren Türkmen · 5 Temmuz 2017

3 gündür arıyorum telefona bakmıyorlar talas subesi

Ali Can · 28 Haziran 2017

Telefonları bile açmıyorlar operetorlar

Aktaş Gyo · 28 Haziran 2017

telefonlara cevap verilmiyor açıp tekrar kapatıyorlar bu ne saçmalık anlamadım.

Altan Altin · 28 Haziran 2017

Telefonlara cevap verilmiyor. Telefonla size ulaşmak ölüm, çalıyor açan yok..

Osman Tetik · 13 Haziran 2017

Eşim bugün 4 aylık bebeğimizle bankaya işlem yapmak için bebek arabası ile gitti. Normalde bankanın önündeki rampayı kullanıyordu, ama ev eşyası taşınması sebebiyle rampa kapanmış. Eşim de bu yüzden bankadaki banka güvenlik görevlisinden yardım talep etmiş. Aldığı cevapsa şok, bırakın bebek arabasını dışarda girin halledin işinizi, bebeğim içinde nasıl olcak diyince de umursamaz bi şekilde yanındaki kişi ile muhabbetine devam etmiş. Allahtan yanındaki beyefendi insanmışki yardımcı olmuş eşime. Bu nasıl bi anlayıştır, bu nasıl bi insanlıktır. İlla müdürün tanıdığı mı olmamız gerek, yoksa dayımız amcamız mı olması gerek, insanlık bittimi. Hoşgörü, saygı, sevgi nerede kaldı. İşim sebebiyle şehir dışındayım, telefonla durumu hiza etmek için yetkili birilerine de ulaşamıyorum. Ziraat bankası Fahrettin Altay şube müdürü ve çalışanların dikkatine. Amacım güvenlik görevlisinin işinden aşından olması değil, sadece bi daki sefere daha dikkatli olması, saygıyı, sevgiyi hoşgörüyü kimseden esirgememesi.. İlgi vede alakanız için teşekkürler...

Saadettin Duruk · 8 Haziran 2017

Şubede işini en iyi bilen güler yüzlü yapıcı insan İlkan'a teşekkür ediyoruz.

Özlem Kocabaş Eroğlu · 7 Haziran 2017

Şubenin telefonunu sabah itibariyle en az 10 defa aramamıza rağmen hiç açan olmadı. Ne operatör ne de dahili numara cevap vermedi. Nasıl iletişim kurmalıyız acaba???

Serhat Beyoğlu · 29 Mayıs 2017

Hizmetiniz aynı mithat paşa gibi beş kuruş etmez.. ulan 100 kere aradık kaldırmadınız şu telefonu

Güner Gönül · 25 Mayıs 2017

Bir saattir arıyorum telefona bakılmıyor.

Ayhan Tekiroğlu · 13 Mayıs 2017

ziraat ve denizbanktan alacağım dosya masrafları için aynı tarihte tüketici hakem heyetinden çıkmasına rağmen denizbanktan 3 ay önce aldım ziraat bankası devamlı durum değerlendirmesi aşaması diyor devlet bankası önce vereceği yerde özel bankanın kişi haklarını daha öncelik tutması ziraat bankası için utanç verici bir durum

Mühr-ü Mirâc · 9 Mayıs 2017

Aynen katılıyorum... Evet telefonlara bakılmıyor.

İlhami Tintin · 3 Mayıs 2017

İsmim İlhami Tintin şuan yurtdışındayım, kredi kartıma kart aidatı gelmiş, bir tanıdığım vasıtasıyla yatırmak istedim, fakat içeriden işlem yapılmadığı söylenmiş. dışarıdan da (bankamatikten) bilemiyorlar. zaten yasal olmayan bu aidat için birde faiz alınırsa kesinlikle yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Ugur Durmus · 2 Mayıs 2017
★★★★★ Ziraat Bankası Sarıkaya Şubesi / Yozgat

Her iki telefon numarasınıda aradım cevap vermiyor nasıl ulaşabiliriz

Yılmaz Tan · 25 Nisan 2017

Şubeniz telefonlara neden bakmıyor hiç memnun değilim yetkililerin dikkatine

Mehmet Kodaloğlu · 23 Nisan 2017

Aylık bankadan kesilen ekstralar ve maaş kartımdan kesilenler için neden aylık ekstra gönderilmiyor saygılarımla

TC Meral Ay · 17 Nisan 2017
★★★★★ Ziraat Bankası Soğuksu Şubesi / Antalya

Antalya Ziraat Bankası Soğuksu şubesi çalışanlarına teşekkür... Dokunun... Birinin hayatına, birinin üzüntüsüne, birinin mutluluğuna, birinin ruhuna, birinin eline, yüzüne, sırtına, omuzuna, yüreğine, bazen söz, bazen göz, çoğu zaman kalbinizle minicik de olsa, tüm samimiyetinizle dokunun.

Bundan 5 gün önce hayatımı, geleceğimi kurtaran kahramanlarım, İlyas Köseoğlu Bey ve Ruhsar Arıca Hanım; korkmuş, sessiz çığlığımı ciddiye aldınız. Kıl payı saniyelerle savaşarak titizlikle sorunumu çözdünüz.

Tüm yüreğinizle, işini ciddiye alan kahramanlarım; yukarıdaki satırlar sizin için. Tüm benliğinizle bana dokundunuz. Size minnettarım. Ziraat Bankası Soğuksu şubesi çalışanlarının güvenliğinden tut hizmetlisine kadar üzüntümü, korkumu paylaşan dostlarıma ve kahramanlarım İlyas Köseoğlu ve Ruhsar Arıca'ya sonsuz teşekkürler... Saygılar.

Tülay Mns · 11 Nisan 2017

Telefonla ulaşmak imkansız neredeyse... Bitmek tükenmez bir telefon yönlendirmesi sanki nasa'ya ulaşacaz!

Daha Eski Yorumları Göster (83)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Ziraat Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İlkadım / Samsun
Altınordu / Ordu
Osmangazi / Bursa
Menteşe / Muğla
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin