Ziraat Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1739 şube
  • Yorum Sayısı:321 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.65/

Ziraat Bankası şubeleri için toplam 2990 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 321 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Yorum ve Şikayetler

Azitro Melox · 5 Kasım 2019

tlflar cevap vermiyor

Gülay Sarı Yıldız · 1 Kasım 2019

Telefonlar asla açılmıyor.

Ayse Irmak · 29 Ekim 2019
★★★★★ Ziraat Bankası Bozyaka Şubesi / İzmir

Gerekli bilgiyi detaylı gerçek ve çabuk bir şekilde alıp kullandım teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Mustafa Turan Kartal · 10 Ekim 2019

İlgileniyor gibi yaparak hiç ilgilenmiyorlar. Telefon ile arama yapıldığında bakan yok

Kılıç Savaş · 10 Ekim 2019

Şübenizi her arayışta telefon kaldırılıp tekrar yerine konuluyor ahize. Siz müşteriye böyle mi hizmet veriyorsunuz? Müşteri bir konu ile ilgili olarak size hiç soru sorma şansı olmayacakmı? Yazıklar olsun size.

Mohamad Milli · 7 Ekim 2019

10 gün önce kredi kartı başvuru yaptım ve şu ana kadar ne kart ne de telefon / e-postayada cevap aldım

Mehmet Tosun · 4 Ekim 2019

Bankanıza kayıtlı bir emekli sandığı memur emeklisiyim, 04.10.2019 cuma saat 08.12.59 da maaşımı çekmek için il sağlık müdürlüğü önündeki bankanıza ait ATM den maaşımı çektim, ancak makbuzda 2,500.00 TL. yazılı olmasına rağmen cihazdan 2,400.00 TL çıktı, defalarca saydım, 23 adet 100 lük, 2 adet 50 lik banknot vardı, hatırlama imkanınız olursa geçen sene de aynı olay ADS önündeki ATM de cereyan etti, başvurudan bütün çabalarıma rağmen sonuç alamadım, hatta ismini yanlış hatırlamıyorsam şube müdürü Sezai bey gel de görüşelim dedi, sonuç olumsuz olunca görüşme gereği duymadım. 27 yıllık emekliyim, bankamı hiç değiştirmeyi düşünmedim, üzülerek ifade edeyim ki sonsuz güven duyduğum bankama acı gerçeği bir türlü anlatamadım, yine de olumlu sonuç alacağımdan ümitsizim. Devletime ve onun bankasına güvenmekte büyük hata etmişim demeye dilim varmıyor. Her şeye rağmen ilgililerce tetkik etme lütfunda bulunulup, bilgime ihtiyaç duyulduğu takdirde her an bilgi sunmaya hazırım, gereğini takdirlerinize arz ederim.

Aynur Çalışkan · 3 Ekim 2019

Bankanızda gelen müşterinin müşteri temsilcisi değilseniz o kişinin işlemini yapmamak gibi bir hakkınız var mı?

Dilek Gürleyük · 3 Ekim 2019

Sizin yapacagınız iş batsın şu telefonlara bakın bankanıza borcum yok takipte görünüyorum dün şubenize geldim bana avukat numarası verdiniz avukat sizinle 3 yıldır çalışmıyormuş bilmiyorsaniz ögrenin ayakta uyumayın müdür sende kafanı odadan arada bi çıkarta aylak memurların napıyo bi bak memurun hangi avukatla çalıştığından haberi yok aferim maşallah işte hizmet işte kalite uykuya devam nasılsa maaş garanti

Mursel Mete · 2 Ekim 2019

Neden insanlara işkence yapiyorsunuz yapılandırmada

Said Sitabdiev · 25 Eylül 2019

Dun dolar hesabi actim. Yabanci uyrukluyum. Bugun yurtdisina ciktim. Uygulamaya girmeye calistim. Uygulama tl numarasi yurtdisi sebebiyle acilmiyor. Cok sacma. Uygulamada sadece sifre olmali. Nerde olsam olayim calisacak.

Şükrü Akgündüz · 23 Eylül 2019

Telefona niçin bakılmıyor hiç kimse cevap vermiyor

Enver Malkoç · 4 Eylül 2019

04.09.2019 tarihinde ATM ile para göndermek istedim, ancak aynı gün sırayla Menderes Caddesi, Şirinevler, Yeşil Mahalle Kız yurdu önü, Beşbinevler Merkez Camii karşisi ve Yüzüncüyıl Camii karşısındaki ATM'lerde bozuk para olmadığından havale işlemini gerçekleştiremedim. Bilahare parayı başka bir bankaya yatırarak EFT yapmak için bilgisayr başına geçmek zorunda kaldım. bu olay daha önce de defalarca başıma geldi. Sadece Ziraat Bankası ATM'lerinde oluyor. Karabük ATM'leri ile ilgilenen yönetici, tekniker, teknisyen kim varsa hiçbiri görevlerini yapmıyor. Hepsine de yazıklar olsun.

Osman Karaman · 29 Ağustos 2019

Ziraat Bankasından memnunum.

Fatih Kayapınar · 28 Ağustos 2019

Suriyeli mültecilere daha çok değer veren bir banka

Erdem Erdem · 27 Ağustos 2019

Böyle rezil bir banka görmedim gün içerisinde 10 kere aradım telefonu meşgule atıyolar

Neziha Gençtürk · 20 Ağustos 2019

Ya bu Gürpınar şubesinde bir Allah'ın kulu yok mu telefona bakacak gidince bir yogunlukta yok ordu vosuba açılmış goya pazartesi hesabına para yatacakti yatmamış bide tele bakan yoook. Diyecek bişey yok

Murat Köse · 20 Ağustos 2019

Belirtmiş olduğunuz numaradan çalışanlarınıza ulaşamıyorum, buradan sıtmapınarı şubesine ait diye verilen (422) 325-9941 numarayı çevirdiğimde Kışla şubesi olarak sesli yanıt sistemi karşıma çıkıyor. Ne diyeceğimi bilemiyorum, herkesin müşteri kapmak için çalıştığı bir dönemde müşteri kaçırmak için elinizden geleni yapmayın. Yardımcı olacak ses sistemi oluşturun!..

Aynur Tezayak · 15 Ağustos 2019
★★★★★ Ziraat Bankası Selimiye Şubesi / İstanbul

Memnunum bireyselden sayın Hasret Yılmaz hanımefendi kendisine ilgisinden dolayı müteşekkirim ziraat bankası selimiye şubesine teşekkür ederim.

Vatan Sever · 1 Ağustos 2019

Bankaya telefonla ulaşmak imkansız galiba. nasıl bir banka bu. tüm personelinin uyarılmasını istiyorum. hak etmiyorlar. bankadaki hesaplarımı sileceğim

Nuri Halaçoğlu · 29 Temmuz 2019
★★★★★ Ziraat Bankası Sivas Şubesi / Sivas

1 haftadır arıyorum telefonlara cevap veren yok bu nasıl saçmalıktır istsnbuldan illaki orayamı gelmem gerekiyor

Abidin Oral · 25 Temmuz 2019

Böyle şubenin ya 2 saattir arıyorum açmıyorlar öyle zor durumdayimki inanamazsin ya. Kendilerinde numaram olduğu halde beni aramak yerine babamı arıyorlar böyle şey olmaz

Osman Melek Yavuz · 22 Temmuz 2019

personel uyuyor çalışan yok iş yapan yok yazık millete

İbrahim Biçer · 19 Temmuz 2019

Telefonlara bakılmıyor eft hatası verdi 3 gündür umursamıyorlar. Allah belasını versin birde askeri kart yapıyorlar nalet olsun sizin gibi insanlara üç kuruşa göz diken şerefsiz insanlar.

Seyhan Özkan · 19 Temmuz 2019

Telefonları süs diyemi koydunuz oraya

Daha Eski Yorumları Göster (296)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Ziraat Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İlkadım / Samsun
Altınordu / Ordu
Ortahisar / Trabzon
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin