Ziraat Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1721 şube
  • Yorum Sayısı:1068 yorum veya şikayet
2.3 / 5
  • Puan 2.32/

Ziraat Bankası şubeleri için toplam 7964 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 1068 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Yorum ve Şikayetler

Murat Oğan
Murat Oğan · 10 Mart 2023

Müşteri temsilcisine (Mustafa bey'e) 2 aydır ulaşamadım, öldü mü? İzinli mi?? Yaşıyorsan bir ses ver. Ziraatbankası müşterisi olduğuma kimseyi inandıramıyorum. Hesap var; kart var; mobil var; işlem yok. Borcumu ödemek için ne yapabilirim. İzin alıp şubeye gidemiyoruz, çoook kalabalık.

Gülay İşbilir
Gülay İşbilir · 26 Şubat 2023
★★★★★ Ziraat Bankası Patnos Şubesi / Ağrı

Ziraat Bankası Patnos şubesi çalışanları muhteşem güleryüzlü samimi ve işlemleri çok hızlı... Teşekkürler Ağrı Patnos Ziraat Bankası çalışanları.

Ali Mert Şahin
Ali Mert Şahin · 15 Şubat 2023

Lanet olsun sizin gibi bankaya. Telefonla ulaşmak imkansız. Müşteri hizmetleriniz berbat çalışıyor.

Maryam Siddiqui (Mary)
Maryam Siddiqui (Mary) · 15 Şubat 2023

Its a pathetic branch, very rude and arrogant staff. I will withdraw all my funds very soon.

Mehmet Öcal
Mehmet Öcal · 9 Şubat 2023

Bankaya her gitdığım de yoğunluk çok berbat.. Çalışanlar nezaketsiz ve yaşlılalara saygısız. Telefonla ulaşmanız imkansız.

Mehmet Toy
Mehmet Toy · 2 Şubat 2023

Borcumu odicem askeri personelim çağrılarım cevap alamıyorum lütfen telefonları açın yada geri dönüş yapın.

Kenan Selçuk
Kenan Selçuk · 2 Şubat 2023

Banka şubesi özellikle operasyon bölümü ne iş yapıyor anlamadım telefona kesinlikle cvp vermiyorlar. Bu şubeyi hiç beğenmedim kimseye de tavsiye etmiyorum.

Mehmet Kılıç
Mehmet Kılıç · 26 Ocak 2023
Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası

Öncelikle burada şikayetim iş yerimden gün sonu almak için aradım hiç bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşmak imkânsız ve üstüne üstlük ulaşabildiğm taktirde müşteri hizmetleri kullandığı hiç hoş bir kelime kullanmadı bugün itibaren hiç şekilde Ziraat bankası çalışabileceğim hiç zannetmiyorum kimseye de tavsiye etmem Ziraat bankası çalışsınlar inşallah personelin hatasını farkında olup dönüş yaparlar azıcık farkında olurlar personelin yüzünden müşterilerin daha da fazla kaybetmezler o çalışanı için.

Ruzgar Tandoğan
Ruzgar Tandoğan · 25 Ocak 2023
Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası

İki ay oldu.. PTT atmsinden hesabıma yatırdığım 3000 lira iki ay oldu hala hesabıma geçmedi. Orda kamera kaydı var hesap kaydı var, neymiş 6 aya kadar yasal hakları varmış.. Benim yasal hakkım biri bana bunu söylesin.

Mahmut Tuncer
Mahmut Tuncer · 24 Ocak 2023

Size olan borcumdan dolayı hem yapılandırma yaptınız hemde icraya verdiniz. Şuan sizin personelin yaptığı hata yüzünden aylardır mağdur ediliyorum hem maaşım icralı hemde yapılandırma taksiti ödüyorum. Müdürünüze durumu ilettim, Cimere yazdım size bildirildiği halde bi dönüş yapmadınız. Şuan ise personelleriniz hiç bir şekilde cevap vermiyor özellikler Mustafa bey ve numarasının sonu 3062 olan yapılandırma işlemlerimi yapan bayan. Bu mu müşteriye verdiğiniz önem? Şuan bu yazının aynısını tekrardan Cimere yazacağım.

Osman Yüksek
Osman Yüksek · 23 Ocak 2023

Darende şubesine yatırmış olduğum vadeli meduatımın bir aylık vadesi dolduktan sonra Ankara Keçiören Aktepe şubesinden 7000tlsini çekmek istedim. Gişe miri benden 75tl masraf istedi ben masraf neden vereyim 9 günlük faizine el koyuyorsunuz benim ATM hesabıma parayı at oradan çekerim dedim. Görevli vadeli parayı ATM kartına atamam dedi.yansnci şube olduğu için masraf almam gerekir dedi ve aldı kendi paramı çekerken neden masraf alınıyor. Ben Türkiye'nin neresinde olursam olayım bedeli hesapta olsa vadesize çevirir paramı çekerim. Her ayrı şube benden masraf alırsa benim parayı bankada bırakmam gerekir. İlgili ve yetkililerin Aktepe şubesindeki hukuksuzca benden alınan paramın acilen tarafıma iadesini istemekteyim. Görevli memurun burada en ufak bir yanlışını gören yetkililer ikaz etmelidir.

Hazel Erdam
Hazel Erdam · 19 Ocak 2023

Berbat bi banka. Maaş hesabımı ve banka şubemi bana sormadan değiştiriyorsunuz hangi hakla ve hiç bi şekilde bilgi verilmeden. Sizin yüzünüzden mağdur oldum. Size 1 yıldız bile çok.

Nazim Aydoğdu
Nazim Aydoğdu · 18 Ocak 2023

Şube numarasına ulaşamıyorum yazık birde devlet bankası. Dolandırıldım bloke koydurmak istiyorum çaresiz kaldım Banka yardımcı olmuyor.

Sanka Sanka
Sanka Sanka · 16 Ocak 2023

Erdemli Ziraat Bankası müşteri temsilcisi kesinlikle telefona bakmıyor. Banka maaşlı müşterisini kredi konusunda madur ediyor.

Sezai Kırmızı
Sezai Kırmızı · 13 Ocak 2023

Ne biçim bir şube burası maaş hesabı açmak için rezillik çektim bir saat orda bekletildim sonra da bana işleminizi devam edemiyorum eve gidince biz sizi arayıp onaylama işlemi yapacaz dediler. Ertesi gün oldu bana bunu söyleyen personel kendisi beni aramadı ben aradım cevap veremedi mesaj attım geri dönüş alamadım. Maaş bankası olarak seçtiğimiz bir banka müşterilerine bu şekilde mi hizmet veriyor? Türkiyede başka bir şubede böyle birşeye rastlamadım benimle ilgilenmediğiniz için teşekkür ederim.

Didem Okur
Didem Okur · 13 Ocak 2023

Çalışanların çok ilgili olduğunu söyleyemeyeceğim. Güvenlik daha ilgili ve çok yardımcı oluyor. Güvenliğe teşekkür ediyorum.

Ferzail Gurun
Ferzail Gurun · 11 Ocak 2023

2123050 nolu telefondan müşteri temsilcime ulaşamıyorum ya buraya verilen telefon yanlış yada çalan telefonu açmıyor. Mesai saatleri içerisinde defalarca aramama rağmen cevap verilmiyor.

Idris Simsek
Idris Simsek · 11 Ocak 2023
★★★★ Ziraat Bankası Güzelyurt Şubesi / Aksaray

Sayın yetkililer 2022 yılı ekim ayında emekli maaşımı Yapı Krediye taşımak üzere mavili hanıma müracaat etmiştim 180tl civarı ödemeniz gerekiyor hesabınızdan kesiyorum dedi bende tamam dedim ve kesti tamamdır dedi bende gidip Yapı Krediye kayıt yaptırdım ama hala Yapı Krediye maaşım dönmedi. Yapıkredinin dediğine göre Ziraat Bankasındaki bloke hala kaldırılmamış neden böyle oldu lütfen bildirirmisiniz.

Elif Tezel
Elif Tezel · 11 Ocak 2023

Şubedeki işlemler için keyfi saatler belirlenmiş. İkinci kez çalışma saatleri içinde şubeye gidiyorum ve "Bu saatte bu işlemi yapmıyoruz" diye geri çevriliyorum. Sabah saatinde, şubede bir tek müşteri dahi yokken işlemimi yapmadılar.

Tulay Okuyucu
Tulay Okuyucu · 5 Ocak 2023

Ziraat Bankası Harput Şubesi gişe yanında bulunan odada en baş masada oturan memure kadın asla yardımcı olmuyor işlem için bir şey sorsak azarlar şekilde cevap veriyor.

İdil Gulsoy
İdil Gulsoy · 3 Ocak 2023

Profesyonellikten uzak kaba saba hınçla müşteriye saldıracak curetkar kadın vezne personeli olan şube.

Nymphe84 Nymphe
Nymphe84 Nymphe · 28 Aralık 2022

Banka personeli aşırı yavaş ve telefonla bilgi almak için arasak dahi telefona cevap veren yok.

Lezzet Köftecisi Serkan Adaş
Lezzet Köftecisi Serkan Adaş · 25 Aralık 2022
★★★★★ Ziraat Bankası Alpu Şubesi / Eskişehir

Öncelikle şube müdürü ve Göksel bey olmak üzere bütün çalışanlara teşekkürlerimi sunarım. Atıl bir işletmeyi almama vesile oldular 80 baş süt ineği olan işletmemdeki inek sayısını 300e çıkardım. Böyle bir ekip gönderdiğiniz için sizlere de teşekkürlerimi sunarım. Şube müdürümüze ilgi alaka ve yardımları için teşekkür ederim. Serkan Adaş - Adaşoğlu Hayvancılık

Vedat Kacak
Vedat Kacak · 23 Aralık 2022

Sadece şunu söylemek istiyorum borçlular suçlu değildir insanlara yardımcı olmanızı tavsiye ederim başınızdan savmayın Cengiz bey hariç diyer personeller çok kırıcılar.

Özlem Aydın
Özlem Aydın · 20 Aralık 2022

36 ay vadeli taşıt kredisi aldım. Aracımın kaskosunu kendileri yapacaktı. İkinci yıl yapmışlar, zaten ilk yıl kredi alırken yapıldı. Üçüncü yıl yapmamışlar. Geçen ay kredi bitti, aracıma kasko yaptırayım dedim ki, yapılmadığını öğrendim. Sayelerinde hasarsızlık indirimi alamayacakmışım. Ne yapacağım bilmiyorum. Böyle sorumsuzluk olmaz. Bana hayat sigortası yapmayı unutmadılar ama arabam unutuldu. Bir yıl kaskosuz gezmişim, artı bu yıl da indirim hakkım gitti. Bana hala bir yol göstermediler.

Daha Eski Yorumları Göster (1043)

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Ziraat Bankası şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Altınordu / Ordu
Ortahisar / Trabzon
İlkadım / Samsun
Osmangazi / Bursa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin