Ziraat Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1738 şube
  • Yorum Sayısı:619 yorum veya şikayet
2.5 / 5
  • Puan 2.48/

Ziraat Bankası şubeleri için toplam 4687 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 619 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Yorum ve Şikayetler

Ahmet Aktaş · 6 Ağustos 2020

Şubenin müşterisiyim ama hiç bir şekilde ne maiil olarak nede telefon ile kimseye ulaşmak mümkün değil inanın muhatap bulamıyorum şirket sahibi olmamıza rağmen bize verilen müşteri temsilcisine dahil gerek cep telefonundan gerek normal telefonlardan çok zor çok. lütfen bir çözüm, sayın yetkililer.

Mamo Rabo Arte · 4 Ağustos 2020

Slm, bugün Ziraat Bankası'na cep telefonları için Ziraat kodunu almak için gittim ve arkadaşım kodu aldı ve Suriyeli olduğum için bana vermedi, ama arkadaşım Suriyeli, kodu aldı ve ben alamadım yynı zamanda, ama çalışan farklı... neden ama

Firdes Tavus · 4 Ağustos 2020

Niye Cevizli şubesine kimse telefona çıkmıyor? Almanyadan günlerce arıyorum, bu bir iyi servis değil

Muhammet Bulan · 29 Temmuz 2020

Kaşüstünde sağlık personeliyim müşteri ilişkiler görevlisine nasıl ulaşmamızı bekliyolar acaba, biride çıkıp açsa şu telefonları..

Kamil Gülbin · 28 Temmuz 2020

Ziraat Bankası Borçka ve Alanya Şubeleri vazifelerini maalesef yapmıyorlar. Bir seneden beri borçlarım ödenmiyor. Sebebini öğrenmek mümkünmü?

Selma Kaba · 27 Temmuz 2020

Ziraat bankası facia. Bir haftadır yatması gereken iade paramın ödemesi gerçekleşmedi ve hiçbir şekilde telefonla ulaşamıyorum. Açmayacasksanız neden telefonlar var.

Ayfer Erturk · 24 Temmuz 2020

Evet size katılıyorum. Defalarca kez bankayı arıyorum ancak, telefonun avizesini kaldırıyorlar cevap vermeden kapatıyorlar.

Gönül Özdemir · 24 Temmuz 2020

Siz çok terbiyesiz bir bankasınız. İletişime gireceğimiz adam biri yokmu? Kredilerin akıbeti ne olacak. Bu ülkede o krediyi hak etmek için hırsız, dolandırıcı mı olmamız gerekiyor. O şekilde olup cezaevinden çıkan ne olduğu belli olmayan kişiler bile kredi aldı. Adam olsanız arayınca telefonlara çıkardınız

Bülent Doğan · 22 Temmuz 2020

Aynı sorunu iki yıl önce aynıydı bugün yine aynı telefonu açıp kapatma nezaketsizliği malesef bu şubede kronikleşmiş.

Memiş Ateşoğlu · 22 Temmuz 2020

Ziraat bankasına yakışmayan bir şube hizmet ve müşteri memnuniyeti sıfır gördüğüm en kötü ziraat bankası şubesi

Alp Eren · 21 Temmuz 2020

3 aydır 10000 tl krediye cevap veremediler

Mehmet Mocan · 20 Temmuz 2020
★★★ Ziraat Bankası Çaycuma Şubesi / Zonguldak

Daha önce yazmıştım. Bankaya 1 hazirandan evvel gittim. Sana kredi veremeyiz dediler 1 hazirana kadar bankaya 3 kere gittim. Müracaatın son günü 1 haziranmış. Adamına göre kredi veriliyor. Esas mağdurlara vermiyor Çaycuma şubesi. Allah bunlardan bizi korusun 1 hazirana kadar 3 kere gittim ermediler halbuki 1 hazirana kadar başkaları 10.000 tl kredi aldılar. Benimde kredi alabilmem için gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ve istirham ederim. mustafa mehmet mocan

Mehmet Ali Yazmalar · 14 Temmuz 2020

Şubeye evimin ipoteğini kaldırmaya gittim. 25 haziranda evraklarımı teslim ettiğim halde hala ipoteğim kaldırılmadı

Gonca Yücel · 9 Temmuz 2020

Gerçekten böyle rezil bi hizmet görmedim, diğer bankalardan tek seferde telefonlar online halledebiliyorken işlemleri Ziraatbank gerçekten rezillik oldu.. Bilgilendirme yok, kendimiz bilgi almak için arıyoruz tersleyip kapatıyorlar.. Cimere kadar şikayet edeceğim.

İzzet Duman · 9 Temmuz 2020

Emekliyim maaşımı Ziraat bankasından alıyorum. Hem merkeze hemde Yalova şubesine ulaşmak için 20 dakikadır telefondayım. Hala muhattap bulamadım iyi mi? Sözleşme yapınca mudiyi köle olarak görmeye başlayan bir anlayış. Sözleşmemi yakıp verdğiniz promosyonu iade edip bankamı değiştireceğim. Yaş 67...Pandemi... Ve ben sorularıma cevap bulamıyorum. Hem genel merkez hem de Yalova şubesinden tık yok.. Telefon çalıp çalıp kendiliğinden kapanıyor.

Hüseyin Adıyaman · 8 Temmuz 2020

Neden hiç operatörlere bağlanamıyoruz bu kadar ilgisiz bir banka görmedim kredi durumunu öğrenemiyorum hergün mekik dokuyorum müşteri memnuniyeti sıfır

Esin Göncüoğlu · 8 Temmuz 2020

Kredi kartıma eft yaptırmak istiyorum şube kodu 1671 olarak görünüyor ancak böyle şube kodu görünmüyor diye işlem yapmıyorum bankaya ulaşamıyorum

Cemal Amaç · 8 Temmuz 2020

Çok berbatsınız çok. İnsan bi telefon açar yahuuuu. İki gündür arıyorum çalıyorum açan yok.

Serkan Sert · 7 Temmuz 2020

07/07/2020 tarihinde saat 11/30 ile 12:00 arasında sürekli aramama rağmen telefonlarıma cvp verilmedi. Madem banka olarak cvp vermiyeceksiniz iletişim olarak bu numaraları iptal ettirin. Kimsede bi umutla aramasın.

Selçuk Sayın · 6 Temmuz 2020

Telefonlara bakan yok. Bir şey sormak için şubeye mi gitmeliyiz. Hani pandemi kısıtlaması tedbirleri nerede?

Serhat Arslan · 3 Temmuz 2020

Son 3 gündür arıyorum ama bir tane çalışana ulaşamıyorum nasıl bir bankadır çözemedim..

Yeter Celik · 2 Temmuz 2020

Kesinlikle banka mi değiştireceğim. Pandemi bahanesiyle hiç kimse çalışmıyor mu ne santral cevap veriyor ne de müşteri tem. Ne biçim banka.

Salih Temur · 2 Temmuz 2020

Banka şubesinde istediğim yere telefonla malesef ulaşamıyorum. Telesekreter çıkıyor sonrası yok. Bekletiliyorum operatöre dahi bağlanamıyorum.

Mustafa Duran · 30 Haziran 2020

Gişe personelleri çok kaba ve hiç güleryüzlü değiller. İnsanlarla çok sinirli konuşuyorlar.

Murat Aykut · 28 Haziran 2020

Yaklaşık 3 ay oldu başvuru yaptığımız kredi onaylanmadı nasıl bir değerlendirme aşamasıdır bu hayatımı 1 ayda anlatsam anlarsınız neyin araştırması bu

Daha Eski Yorumları Göster (594)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Ziraat Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İlkadım / Samsun
Altınordu / Ordu
Ortahisar / Trabzon
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin