Finans Bank

Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli - İstanbul
6208 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Finans Bank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 9. büyük bankası olan QNB Finansbank, 71 ilde toplam 535 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.qnbfinansbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Finans Bank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

QNB Finansbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Finans Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. QNB Finansbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

QNB Finansbank Şubesi Bulunan Şehirler

QNB Finansbank Hizmet Verilen İller Listesi

QNB Finansbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

QNB Finansbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.50/

Banka puanı, bankaya ait 535 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Finans Bank şubeleri için toplam 290 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 42 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Zeynep Yazıcı · 26 Şubat 2019

Karasu finansbank şubesi ne zaman nerede faaliyete geçecek...

Yusuf Koç · 11 Şubat 2019

Ataşehir İçerenköyde bir apartmanın yöneticisiyim. Apartman bahcesine konulmuş olan bankanın ATM si ile ilgili 5 yıllık ...

Fatma Kol Avcı · 4 Şubat 2019

İğrenç bi banka nefret ettirdi kendinden. ben bi işyeri ne girdimde maaş kartıyla kredi kartını bi arada vermişler 350 m...

Hüseyin Nalbant · 7 Ocak 2019

Finans banka hiç memnun değilim banka çalışan insanlar bizleri yüzüne telefon kapatıyorlar onun için sizlerin çalışmak i...

Güngör Köksal · 31 Ekim 2018

Saatlerce bandırma çarşı şubesini aradım telefonu bir türlü açmadılar bu şubenin ilgili sorumlusunu ilgili yere bildirec...

Umut Akyüz · 28 Eylül 2018

Bu kadar ukala personeli nasıl topladınız cok merak ediyorum...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Torbalı / İzmir
Bayrampaşa / İstanbul
Kartal / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Sapanca / Sakarya
Arifiye / Sakarya
Kağıthane / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin