Finans Bank

Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:129 Mecidiyeköy İstanbul
160 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Finans Bank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 9. büyük bankası olan QNB Finansbank, 71 ilde toplam 595 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.finansbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Finans Bank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

QNB Finansbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

QNB Finansbank Hizmet Verilen İller Listesi

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.9 / 5
  • Puan 2.93/

Banka puanı, bankaya ait 595 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Finans Bank şubeleri için toplam 124 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 12 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Sunboy Sunboy · 20 Mart 2017

Hiçbir zaman bireysel müşteri telefonlarına cevap vermiyorlar bu konuda problem var....

Muzaffer Bozgeyik · 14 Mart 2017

5-6 senedir sizle çalışıyorum. şimdi bana zorluk çıkarıyorsunuz. annemin kızlık soyismini yanlış söylediğimi belirterek ...

Ayse Ozdemir · 16 Kasım 2016

Şubenin müşteri ilişkileri yönetimininden çok memnun kaldım....

Deniz Kara · 14 Kasım 2016

İyi bir banka...

Sait Bilgin · 7 Kasım 2016

QNB olduk diyorsunuz Bosna Hersek mah Büyük hizmet cad. ATM cihazları 2 haftadır çalışmıyor. Müşteriler olarak mağdur ol...

Yeni Açılan Şubeler
Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Sarıyer / İstanbul
Kağıthane / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin