Finans Bank

Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli - İstanbul

Finans Bank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 9. büyük bankası olan QNB Finansbank, 71 ilde toplam 538 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.qnbfinansbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Finans Bank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

QNB Finansbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Finans Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. QNB Finansbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

QNB Finansbank Şubesi Bulunan Şehirler

QNB Finansbank Hizmet Verilen İller Listesi

QNB Finansbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

QNB Finansbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.49/

Banka puanı, bankaya ait 538 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Finans Bank şubeleri için toplam 351 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 60 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mevlüt Doğan · 15 Şubat 2020

Eşimin kullandığı kobi bankacılığında 36 ay kredi kullandık kredimizin bitmesine 5 ay kala krediyi kapatmak isteyince bi...

Su Nil Derin Ak · 13 Şubat 2020

2 gündür Turgutreis şubesine bağlanmaya çalışıyorum diğer müşterilerle görüşüyor deniyor gerçekten görüşülüyo mu??? Onu ...

İsmail Ayan · 16 Ocak 2020

Çanakkale Geliboludaki ATMnizi her ayın 15inde bilinçli olarak mı bozuyorsunuz. Her ayın 15inde aynı sorunla karşılaşıyo...

Metin Köse · 9 Ocak 2020

Sivasta avm de neden ATMniz yok...

Ismail Batak · 6 Aralık 2019

Bu bankayla çalışırsan borcun bitmez aklı olan bu bankaya uğramasın kredi veriyorlar birde avans veriyorlar bir gün geçt...

Zekeriya Şimal · 22 Kasım 2019

Sakın bu bankadan kıredi almayın ben aldım 3 yıl sonra benim yaşam sigortamı iptal edti ben memnun deyilim...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Bayrampaşa / İstanbul
Torbalı / İzmir
Şişli / İstanbul
Avcılar / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Sarıyer / İstanbul
Altındağ / Ankara
Sapanca / Sakarya
Arifiye / Sakarya
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin