Finans Bank

Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:129 Mecidiyeköy İstanbul
5854 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Finans Bank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 9. büyük bankası olan QNB Finansbank, 71 ilde toplam 595 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.finansbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Finans Bank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

QNB Finansbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Finans Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. QNB Finansbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

QNB Finansbank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

QNB Finansbank Hizmet Verilen İller Listesi

QNB Finansbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

QNB Finansbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.66/

Banka puanı, bankaya ait 595 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Finans Bank şubeleri için toplam 232 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 28 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Halit Bülent Ok · 22 Şubat 2018

Şubede telefonlarıma kimse cevap vermemektedir....

Keriman Arslantaş · 13 Şubat 2018

İyi günler Finansbank çalışanları 12.02.2018 tarihi pazartesi günü 3 numaralı gişede oturan beyfendi gerçekten müşterile...

TC Gülsen Kistir · 6 Şubat 2018

Sorununuzu paylaşmak veya bilgi almak için asla ve asla şube telefonlarını açmayan bankalardan birisi..!!...

Murat Şahin · 1 Şubat 2018

Bireysel bölümüne bakan bi bayan var maşallah sanki dünya bankası patronu havalı havalı konuşmalar insanı aşağılayıcı ta...

Serdar Noyan · 1 Şubat 2018

QNB Finans bank yok böyle bir mikrop banka sürekli para kesiyor her üç ayda bir işlem ücreti alıyor 210 tl ve hesabıma y...

Doğan Yıldırım · 5 Ocak 2018

Kulu ilçesine taşınacağı doğrumu taşınacaksa nedeni nedir...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Kartal / İstanbul
Torbalı / İzmir
Yeni Açılan Şubeler
Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Sarıyer / İstanbul
Kağıthane / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin