Ziraat Bankası Atatürk Caddesi Şubesi

Şube Adresi:Haritada Göster ▼Reşatbey Mah. Atatürk Cd. No:40A 01120 Seyhan Adana

Şube Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Şube Bilgileri ve İletişim

Ziraat Bankası Atatürk Caddesi Şubesi, Adana ilinde Seyhan ilçesinde faaliyet göstermektedir. Ziraat Bankası Atatürk Caddesi şubesine 0 (322) 458-1175 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (322) 458-1802 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında bankacılık işlemleriniz için 0 (850) 220-0000 numaralı çağrı merkezini veya https://www.ziraatbank.com.tr adresli online internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz.

EFT veya havale gibi para transferi (TL) işlemleri için Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası banka kodu "10", Atatürk Caddesi şube kodu "931" olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan (USD, EUR ve GBP) SWIFT / BIC kodu tüm Ziraat Bankası şubeleri için aynı olup "TCZBTR2A" şeklindedir. Daha detaylı bilgi için bankanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şube Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Ziraat Bankası Atatürk Caddesi şubesi haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubede kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Atatürk Caddesi şubesinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubede işlem yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri şube kapalıdır.

Banka Hakkında Genel Bilgiler

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Banka Kodu (EFT):0010
  • SWIFT Kodu (BIC):TCZBTR2A
  • İnternet Şubesi:ziraatbank.com.tr
  • Çağrı Merkezi:0 (850) 220-00000 (850) 220-0000
  • Yurtiçi Şube:81 ilde 1728 şube

Şube ile İlgili Yorum ve Şikayetler

Beril Gümüş
Beril Gümüş · 21 Eylül 2022 ·

Şubeniz personellerine bir çeki düzen ve çalışma adabı verilmeli. Kullandığım konut kredisine bağlı DASK ve konut sigortalarında kredi borçlusu olarak daini mürteinli şekilde yenileterek vadesinden 1 ay önce hem mail hem telefon yolu ile mia *** beye gönderdim dönmedi şubeye gittim, izinde dendi ilgilenilmedi. İzinden dönmesini bekledim aradım adıma yapılan konut dask ailem ziraat güvencesinde ve eşya poliçelerinin iptalini istedim gayet lakayt ve üslupsuz bir şekilde nereye şikayet edersem edebileceğimi yaptırdığım poliçelerin bir anlam ifade etmediğini kendisinin yapacağını ve benimde bu parayı ödeyeceğimi söyledi. *** bey resmen karşısındakini bilerek sinirlendirme ve kışkırtma meyilli üslubunu acilen üzerinden atmalı!!! Tüketici olarak konut kredisine bağlı sigortalar için yasal haklarımı biliyorum ve yerine getirip teslim ediyorum. Eşya ve ailem ziraat güvende adı altındaki poliçeler konut kredisi dışında yapılan 1 sene sonra yeniletmezsiniz denen krediyi bağlamayan poliçelerdir. Cimere şikayet ettim tarafıma haklarım için mail de aynı şekilde dönüş yapıldı ve kaydım bankaya şikayet olarak iletildi ancak banka sürekli inceleniyor diyerek oyalıyor. Bu kadar etik dışı çalışma görmedim.

Buse Ayben Uçurucu
Buse Ayben Uçurucu · 17 Mayıs 2022 ·

Bu kadar rezil saygısız hadsiz bir çalışan olamaz. Bu nasıl bir terbiyesizliktir ki yanımda kardeşime ve bana üstten üstten konuşup bağırma ve konuşamam cevap veremem soru sormayın deme hakkına sahip oluyor. Ona bu hakkı kim veriyor güvenlikle konuşun diyor. Güvenlikle para çekicem alakalı ne konuşabilirim bilgileri o mu veriyor muhattap olacağım insan kişi o değil ki. Kesinlikle işine son verilmesini istiyorum çalışan kişi gişede 17.05.2022 tarihli saat 14:35 -40 civarında olgun orta yaşlarda bir bayandı kesinlikle görevinden alınmasını talep ediyorum yoksa bankanızdan böyle saygısız kişiler çalıştırdığınız için şikayetçi olacağım. Böyle kişileri çalıştırmayın resmi devlet kurumlarında kendilerini bişey zannediyorlar birde utanmadan şikayet edicez dedikçe gülüyor. Kurum müdüründen de şikayetçiyim o da herşeyi duyup göz yumdu gördüm dedi ne konuştu bizle ne de gereken işlemi yaptı. Şahsın işine son verilmesini talep ediyorum siz gereğini yapmazsanız mahkeme yoluyla ben gereğini yapacağım.

TC Mehmet Saraçoğulları
TC Mehmet Saraçoğulları · 18 Mart 2021 ·

Hayatımda böyle bir kötü banka hatta iğrenç banka görmedim. Şubeleri arıyorum cevap yok, genel müdürlüğü arıyorum bilemeyiz diyorlar şaka bunlar.

Ziraat Bankası Atatürk Caddesi şubesi hakkında yorumunuzu ekleyin

avatar
Şube Müşteri Memnuniyeti
1.5 / 5
Ziraat Bankası Atatürk Caddesi şubesi 5 üzerinden 1.5 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış olup 3 yorum yapılmıştır.
Yakınlardaki Diğer Şubeler
Seyhan / Adana - şubeden 0.4 km uzakta
Seyhan / Adana - şubeden 0.7 km uzakta
Seyhan / Adana - şubeden 0.7 km uzakta
Seyhan / Adana - şubeden 0.7 km uzakta
Seyhan / Adana - şubeden 1.1 km uzakta
Seyhan / Adana - şubeden 1.3 km uzakta
Seyhan / Adana - şubeden 1.7 km uzakta
Yüreğir / Adana - şubeden 1.9 km uzakta
Haritayı şubeye geri getir...
Şubeye Yakın Diğer Bankalar
Kurtuluş Mahallesi Atatürk Cad. No:57 E
Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No:37/1 01130 Seyhan
Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No.61/A 01130 Seyhan
Cemalpaşa Mah. Atatürk Cad. No:44 B
Cemalpaşa Mah. Atatürk Cad. No:44/A Seyhan/Adana
Cemalpaşa Mah. Atatürk Cad. No:44/A Seyhan/Adana
Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. Meryem Gizer Apt. No:63/A
Atatürk Cd. No:52/8 Seyhan
Şube Bilgileri Hatalı mı?

Şubeye ait bilgiler en son 03/12/2023 tarihinde güncellenmiştir. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize iletmek için burayı tıklayınız

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Hata Türü:
Hatayı Belirtiniz:
Sosyal Medyada Destekleyin