Garanti Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Garanti Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 894 şube
  • Yorum Sayısı:111 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.64/

Garanti Bankası şubeleri için toplam 1215 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 111 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Garanti Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Yorum ve Şikayetler

Mehmet Halit Özdemir · 2 Nisan 2020

Şu zor günlerimizde telefonlara cevap verseniz çok iyi olacak.

Kenan Yılmaz · 1 Nisan 2020

Kredi başvuru sonucu için şubeye yönlendirildim. 3 saat soğukta ve ayakta bekletildim sıram geldi. Güvenlikçiniz beni içeri almadı 1955 doğumlu olduğum için. 5-4 1955liyim 5 günüm var dedim. Ayrıca doktorum ve 24 saat çalışma iznim var dedim. 31 12 1955te doğanlarda 65 yaşındamı diye sordum. Bana polis çağır gelsin dedi. 155 ara dedi. Tansiyon yükselıyordu, 155 ne dedim. Sen türkiyede yaşamıyormusun dedi beni içeri almadı ses tonu yüksekti. Aslında hepinizin ses tonu yüksek biliyormusunuz eskiden böyle değildi. Ben 30 yıllık müşterinizimdir. Ben neden böyle değiştiğinizi biliyorum onun için güvenlikçi de dahil hepinizi hoş görüyorum. Sessizce oradan ayrıldım. Şimdi benim meselem sizin onayınız evet veya hayır diyeceksiniz. Komşuyum sizinle aynı sokakta aynı sırada 50 metre aşağıdayım siz yorulmayın telefonla arayın sıkıntı yok kredi olsada olur olmasada olur. Benden belge isteyeceksiniz belgelerim var sizde ayrıca ovaakça doğal gaz termik santralından osmangazi belediyesi cenaze işlerinden. Yıldız grup ortak sağlık ve iş güvenliği birimlerinden bilgi alabilirsiniz.

Erhan Bağış · 31 Mart 2020

Telefonları açmıyorlar onda sonra insanlara diyolarki şubeye gelmeyin nasıl olacak bu iş

Yavuz Okan · 30 Mart 2020

Telefonla ulaşmak kesinlikle mümkün değil, bence telefonlarınızı kapatın daha iyi.

Celal Sarısoy · 30 Mart 2020

Geçen hafta ev satışım oldu. Neyse ipotek kaldırmak için size şifre atacağız dediler atmadılar. Şifre gelmediği için daha şubeye gitmem gerekiyor. Hiç memnun değilim bu konudan

Yaşar Kaplan · 28 Mart 2020

Saat 12.57 itibariyle telefonlara cevap alamadım telefonu açan yok.
Düzeltme: Özür dilerim bu günün cumartesi olduğunu unuttum. Adıma düzenlenen paracard evde olmadığım için teslim edilmedi diye bir mesaj aldım ancak 3 gündür evden dışarı çıkmadığım halde nasıl evde bulunamadım anlamadım. Saygılar.

Ece İçmez · 27 Mart 2020

Ben böyle rezalet görmedim. Telefonu açanlar bilgisiz, Müdüriye yönlendiriyorlar o da telefonu açmıyor! 2 gündür burnumdan getirdiniz benim annem de bankacı kadın bile şaşırdı Denizbank ve Akbank'ın gözünü seveyim ! Bu işi zorlama yapıyorsunuz anlayamadım müşteri memnuniyeti, çözüm yeterliliği sıfır tebrikler!

Musa Güngören · 26 Mart 2020

Ltf telefonlara cevap veriniz. Saatler alıyor size ulaşmak.

Şemsettin Şemsi Gül Altınküpü · 26 Mart 2020

Telefon 2 gündür cevap vermiyor. Ayıp koca bankaya.

Ayşe Altinal Şen · 25 Mart 2020

Garanti bankası sizinle şu zor günlerimi bir atlatayım asla işim olamaz siz iyi günün dostusunuz zırt pırt arayan siz bu günlerde neden telefonlara bakmıyorsunuz ? Daha odeme gunum gelmeden faiz koymak nedir?

Ahmet Kocatopcu · 24 Mart 2020

Banka konut kredi müracaatında bulunulmuş olup yalnız 1 hafta süre geçmesine rağmen expersis gelmemiştir sebebi nedir acaba alıcı kişinin sicili temizdir.

Çetin Eserdağ · 23 Mart 2020

Şube telefonunu 2 dakika çaldırdım açan olmadı bana geri dönerlermi acaba??

Sabri Bayram · 23 Mart 2020

Telefonuma cevap verilmiyor lütfen Burcu hanıma aktarıyorum diye kapatmayı bu şubeye ulaşmam lazım

Ibrahim Kavcar · 23 Mart 2020

Kredi kartı ödememe rağmen borç görünüyor ve devamlı borc mesajı alıyorum.

Hasan Görücü · 23 Mart 2020

Telefonlara ulaşılamıyor yanlış no oldugu söyleniyor

Ali Ihsan Erdem · 22 Mart 2020

Bir saattir Konya Nalçacı şubesinin telefonunu arıyorum bakılmıyor.

Uğur Kalınbaçoğlu · 20 Mart 2020

Slm kolay gelsin iki gündür arıyorum cevap veren yok telefon numaraları mı değişti yoksa bilerek mı bakmıyonuz

Fatih Çelik · 18 Mart 2020

Talas / Kayseri şubesini defalarca aramama rağmen kimse cevap vermiyor emekli maaşımı taşımak için aramıştım vazgeçtim bankada muhatap bulamayacaksam onların vereceği para bankalarında kalsın

Alı Ibrahım Hakyemez · 17 Mart 2020

02323991470 numaralı telefondan ulaşılabiliyor, diye tanıtımda belirtilmiş ama maalesef hangi gün hangi saatte telefon ile ulaşmaya çalıştıysamda telefona cevap veren olmuyor....

Erol Küçük · 24 Ocak 2020

Geçtiğimiz Cumartesi 18 Ocak Cuma günü yanlışlıkla Yapı Kredi Bankasından çekmem gereken maaşımdan 1000TL yi Garanti Bankasından çekmeye kalktım. Bankamatik parayı bana vermedi kasaya geri gitti. İstanbul Ataşehir Örnek mahallesi Garanti bankası şubesi. Yapı Kredi Bankasından ile yanyana olması nedeniyle fark edemedim. Bankamatikten parayı alamayınca hemen durumu telefonla Yapı Kredi Bankasına bildirdim. 20 Ocak Pazartesi günü Garanti Bankası şubesine gittim. İlgili banka muduru ile görüştüm. Paramın bankanın kasasında olduğunu teyid etti. Ne zaman bana paramı iade edeceksiniz diye sorduğumda kısa bir sürede ilgili Yapı Kredi Bankasına paranız aktarılır elden verilmez dendi. Ama aradan 5 gün geçmesine rağmen para Yapı Kredi Bankasına yatırılmadı. Mağdur durumdayım. Bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.. Saygılar.

Jale Kaya · 29 Aralık 2019

Ben Iğdır Garanti bankasına imza için gittim tam 25 dakika bekledikten sonra ikinci kattan bi beyfendi gelip sizin beklemenize gerek neden bekliyosunuz sadece imza atılacak *** yanına gidin dedi. *** yanına gittiğimde kulağında kulaklıkla bana daha ağzımı açmadan verdiği tepki çok şaşırttı. yüksek sesle gişeden sıra alın diğer tarafa gidin. beni size *** yönlendirdi dememe rağmen aynı şekilde tepki vererek ilgilenmedi. neyse sıra numaram geldi *** ilgilendi yapılacak olan sadece bi imza ve bir dakika çekmedi. güvenlik görevlisinin yanına gelip isminin *** olduğnu öğrendim mesai saatinde elinde telefon meşguldu umrunda bile olmadığnı banka müdürünün ismini ve gişe memurunun ismini sorduğumda da dalga geçer gibi hayırdır niye soruyosunuz demesi bile tuhafima gitti. ben şikayetimin dikkate alınmasını istiyorum böyle bir bankaya böyle hizmet yakışmaz

Özlem Aydın · 7 Aralık 2019

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için kırk dereden su getirmek gerek memnuniyetim sıfır hesabımı kapatacağım hiç kimseyede tavsiye etmeyeceğim garanti bankası bitmiştir benim için ???

Hasan Akyel · 18 Kasım 2019

Banka telefon numarasına cevap veriliyorsa niye telefon irtibatı diye aratıyorsunuz

Nevzat Duran · 1 Kasım 2019

Telefonlara bakmıyorlar işlerini düzgün yapmıyorlar

Ekrem Atlı · 22 Ekim 2019

Allah sizi bildiği gibi yapsın. Sabahtan akşama kadar o telefona kimse bakmaz mı. O telefon nosunu yalandan yere mi yazdınız?

Daha Eski Yorumları Göster (86)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Garanti Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Osmangazi / Bursa
Beylikdüzü / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin