Garanti BBVA Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Garanti BBVA
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 867 şube
  • Yorum Sayısı:164 yorum veya şikayet
2.7 / 5
  • Puan 2.68/

Garanti BBVA şubeleri için toplam 1615 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 164 yorum veya şikayet yapılmıştır. Garanti Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Garanti BBVA Yorum ve Şikayetler

Serkan Aybi · 1 Nisan 2021

Şube yetkililerinden D*** Hanım diye biri telefonu açtı EFT iptali için çözüm istedim. Başka bir arkadaşına yönlendirildiğini söyledi ve bir daha da telefonuma cevap verilmedi. Mağduriyetim giderilmedi. Kesinlikle rezalet bir şube.

Mustafa Bayrak · 2 Mart 2021

Ankara Ulus'taki şubede asla ilgi yok. Bi müşteriyi saatlerce oyalayıp günü dolduruyorlar asla alaka yok. Kapattırdım iki kartımıda şikayetçi çok kişi.

Rumeysa Şahin · 15 Şubat 2021

İnsan ilişkileri kötü olan çalışanların olduğu bir şube, ordaki siyah saçlı beyaz tenli 15 Şubat'ta 1 nolu gişedeki kadından şikayetçi olacağım. İşini sevmeyerek yapan ve nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen mahalle ağzı ile konuşan bir hanımefendi. İşine son verilmesi için elimden geleni yapacağım.

Fevziye Deveci Yıldız · 30 Aralık 2020

Banka telefonları açmadığı gibi, bilgi almamız gereken konularda da gerekli bilgiyi vermiyor. Kesinlikle şikayet edilmesi gerekiyor. Ve gerekli şikayetlerimi de yapacağım.

Pamuk Yigiter · 3 Aralık 2020
★★★ Garanti Bankası Kemer Şubesi / Antalya

Yurtdışında olduğum dan dolayı Garanti şubesine gidemiyorum. Telefonla aramalarıma fazla cevap vermedikleri gibi, e-mail lerimede cevap vermiyorlar.

Yavuz Yıldırım · 26 Kasım 2020

Efecan Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.'nin yetkilisiyim. Garanti Ataşehir şubesi ile çalışıyorum. 0.216.579 45 00 numaraya telefon açtığımda bir görevli çıkıyor ama kurumsal kişilere bağlayınca o kişiler telefona cevap vermiyorlar. 4 sefer oldu arıyorum cevap yok. En sonunda telefona ilk çıkan arkdaş bir mail atalım size dönsünler dedi. Bakalım bekliyorum ne zaman dönecekler.

Güncelleme: Yukarıdaki şikayetim 25.11.2020 tarihinde saat 12:00 da idi, ilgili kişiye mail atacaklarını ve o kişinin beni telefonla arayacaklarını söylemişlerdi. Şu an saat 13:24 hala aranmış değilim.

Erkan Işıldak · 22 Ekim 2020

Merhaba ben sizin bankadan 12000tl kredi kullanmıştım pandemiden dolayı bu kredimi 3 ay erteleme kararı ile erteleme yaptım sonra bu kredimi toplu olarak yatırdım fakat sistemde kredimi yapılandırma olarak göstermişsiniz ben böyle bir yapılandırma yapmadım siz ne hakla böyle bir şey yapıyorsunuz acil bu durumu düzeltmek için benimle irtibata geçiniz

Büyük Kılıç · 20 Ekim 2020

Perşembe gününden beri viop hesabım açılmadı. Hergün 3 sefer aramama rağmen not alıp dönüş yapılmadı. 4 iş günü içinde işlemimi gerçekleştiremedim. Gerçekten bu kadar sorumsuzluk başka rakiplerinizde yok. Yatırım hesabıma bakın yaptığım işlemlere ödediğim komisyonlara. Bugün işlemim çözülmezse başka bankayla çalışmaya başlıyorum çünkü 2 saatte işlemlerimi hallettiler. Param takastan dönsün çekiyorum

Samet Aydın · 15 Eylül 2020

15.08.2020 tarihinde bankamatik paramı yuttu. Hafta sonu olduğu için işlem yapamadım müşteri hizmetlerini aradım. Doğubeyazıt Garanti Bankasına başvuru yapıp almanız lazım dedi ve o gün şehir dışına çıktım. 04.09.2020 tarihinde gidip bankamatik parımı yuttu vermedi dedim. Sert tavırla bayan müşteri hizmetlerine başvuru yapsaydınız dedi. Yaptım onlarda buraya yönlerdi dedim zaten. İş yapmamak için buraya yönlendiriyorlar dedi. Bilgilerimi not kağıdına aldı bankamatik ile ilgilenen kişi şuanda izin dönüşü size ulaşır yardımcı olur dedi. Hiç bir ilgi alaka yok işlerine geldikleri gibi davranıyorlar. Ve halen de bekliyorum.

Erhan Akın · 4 Eylül 2020

Bu gün saat 14:30'da bankaya gittiğimde pandemi yüzünden kapalıyız yazısı asmışlar. Hangi şubelerin hizmet verdiği belirtilmemiş, internette şubenin açık olduğu yazıyor ayıptır ve internette herhangi bir bilgiye ulaşmak mümkün değil. Telefonlarımıza mesajdamı göndermekten acizsiniz ayıptır bu yaptığınız.

Yaren Ege · 26 Ağustos 2020
★★★★★ Garanti Bankası Çayyolu Şubesi / Ankara

Şube müdiresi ve çalışanları (özellikle müşteri temsilcim Aybike Tamer), son derece gayretkar ve çözüm odaklı çalışmaktadırlar. Çalışma şevkleri ve yardımları için kendilerine teşekkür ederim.

Fazıl Çakıroğlu · 24 Ağustos 2020

Banka işlemlerim ile ilgili olarak Batıkent Şubenize, 24 Ağustos 2020 Pazartesi günü geldim. Şubeniz kapalıydı. Şubenizin Koronoviris nadeniyle hizmet vermediğini, şube kapısındaki bilgilendirme notunuzdan öğrendim. Bu bilgi müşterilerinizin "e-mail" adrelerine gönderilebilirdi. Böylece insanlar boşu boşuna şubenize gelip zamanlarını boşa harcamazdı. Telefonla müşteri temsilcisine de ulaşamıyorum. Şubenizin hangi gün kapalı, hangi gün açık olduğunu müşterilerinizin, "e-mail" adreslerine bildirmemeniz büyük bir eksiklik. Bu eksikliğinizi en kısa zamanda gidereceğinizi umarım. Saygılar.

Volkan Emlak · 14 Ağustos 2020

Garantibankası konut kredisi başvurusunda bulundum yabancı uyruklu türkiyede çalışma iznim var 4 yıldır aynı işyerimde çalışmaktayım. Konut kredisi için önce banka yetkilisi ile görüştüm benden istenilen evrakları tamamlayarak teslim etim ve çalışan personel önce ön onay alalım dedi ve olumlu cevap verdi. Daha sonra on gündür bu gün yarın diyerek onuncu gün krediniz olumsuz diyerek döndü ve bana verilen cevap sigortalı çalışan ev hizmetlerine kredi verilmiyor dedi. Benim telefonuma gelen mesajda da ilgili sigortalının 3 aydır ssk piriminin yatmadıgı ve bu da gerçekleri yansıtmamaktadır. Benim iş verenim sigorta pirimlerini 4.yıldır hiç bir şekilde aksatmamaktadır. En son sorguladıgımda 2020. temmuz ayının pirimini yatımış oldugu görülmektedir. İlgili banka bu bilgileri nerden almış ve bu tür yalan beyanda bulundugu için bu kişilerden şikayetciyim bu bankaya itibar etmeyin kendi beceriksizliklerini halka yüklemeye çalıştıkları için kınıyorum Garanti bankası genel müdürlügünün bilgisine arz ederim.

Naile Yavaş Baran · 11 Ağustos 2020
★★★★★ Garanti Bankası İnönü Caddesi Şubesi / İstanbul

Daha önce de memnuniyetimi ve teşekkürlerimi iletmiştim ama size ulaşıp ulaşmadığını bilmediğim için bir kez daha bankanızın Kozyatağı İnönü caddesi şubesindeki müşteri temsilcisi Cemre Ece Bostan hanımfendinin çabalarıyla otamatik ödeme hesplarında yaşadığımız sıkıntıyı biz 65 yaş üstünün yasaklı olduğu zamanda ilgi ve çabalarıyla vadeli hesaptaki paranın aktarılmasını sağlayarak beni ve eşimi büyük bir sıkıntıdan kurtarmıştır. Bu yüzden Garanti Bankası'na ve Cemre Ece Bostan hanıma teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Nuray Zipak · 6 Temmuz 2020

Viaport şubesine gelen kartımı teslim alabilmek için net bir yanıt alamamakla birlikte, sürekli sesli sitemlere yöneltilerek aktarılıyorum. Çok basit ve 2 dk içinde verilmesi gereken bir yanıtta bu kadar uğraştırıldığım için açıkçası Garanti Bankasını takdir etmekte zorlanıyorum.

Levent Celikparmak · 19 Haziran 2020

Garanti bankasından havalemi vermiyorlar tuzla çarşı şubesi çalışanlardan şikayetçiyim. 2 saat dışarda bekliyorum sıra bana gelince hesaplara bakmadan gelme buraya diyorlar. Para gelmedi 20 gündür 6000yuro param ödenmiyor. Banka memurlar müşteriye hayvan gibi davranıyorlar şikayetçiyim 5422297449

Ferhat Çapar · 12 Haziran 2020
★★★★★ Garanti Bankası Hal Mersin Şubesi / Mersin

Mersin Garanti hal şubesinde görevli Pınar hanıma burdan ilgili ve güler yüzlü olmasından teşekkürlerimi sunarım.

Ayten Selim · 10 Haziran 2020

09.04.2020 şubeye gidip talimatı yenelip tekrar parakartımdan kıram ödensin ama ne yazık ki iki ay bu işlem yapılmamış ve ben ev sahibimle sorun yaşadım, ve o yüzden artık bu hizmetinizden yararlanmak istemiyorum... Bunca yıl müşteriniz olarak bunu bana yaşatmak hakiniz yoktur...

Turan Okkalioğlu · 5 Haziran 2020

5 haziran 2020 tarihi saat 15:00 de defalarca Bayramyeri şubesini aramama rağmen telefonuma cevap verecek bir personel çıkmamıştır. Bu durumdan çok şikayetçiyim.

Eda Başak · 1 Haziran 2020

Hayatımda bu kadar yavaş bi şube görmedim çokta saygısızlar. Garantiye yakışmadı şimdi kartımı iptal edeceğim

Erol Aydin · 18 Mayıs 2020

Merhaba. 2020 şubat ayında emekli maaşımı Garantiye taşıdım. Bana bir sürü avantaj sunuldu. Bunlardan birisi de ûcretsiz EFT olanağı demişlerdi. Ancak bu Çovid19 dönrminde dahi, ayda tek EFT bile yapsam benden ücret kesilmektedir. Bu nasıl bir yaklaşım. Tüm bankalar bu dönemde ücretsiz EFT imkanı tanırken, Benin maaşımı aldığım bankam bunu nasıl yapar. Bunu BDK ya kadar getireceğim. İsmim Erol Aydın. Tel 05538544855

Yusuf Bal · 15 Mayıs 2020

Aradığımızda biz işlem yapamıyoruz müşteri temsilcisiyle görüşün diyorsunuz. Bir müşteri temsilcinize 15 dakikada bağlanamıyoruz. yok 1 tuşla yok 3 tuşla yok 6 tuşla. Yok şifre al. Bu nasıl iş para almaya kesmeye geldiği zaman üzerinize yoktur. Allah rızası için Direk müşteri temsilcisine ulaşmanın bir yolu nedir. Bizi de bilgilendirin de bakalım ne yapacağız.

Cihangir Murat Yılmaz · 12 Mayıs 2020

Emekliyim maaşımı Garantiye taşıdım bana henüz maaş kartı bile yollanmadı. Bayram ptomosyonumu bile çekemedim Şentepe şubesi diğer bankalar açık olduğu halde Garanti kapalı. Koronadan mı etkilendi acaba ne zaman açılacağıda belli değil. Lütfen bilgi verir misiniz.

Oya Sarı · 6 Mayıs 2020

Şube telefonuna ulaşamıyorum. 2 ay önce talepte bulunduğumuz mail order talebi işlemi sonucu geri dönüş yapılmadı.

Ersan Çetinkale · 4 Mayıs 2020

Anlamadığım bir sabotaj olayı var: internet bankacılığında iban ile transfer yapmaya kalktığımda ibanın TR... kısmı pasif olarak geliyor o kısıma giremiyorum. Ama diğer bütün kotlar girilebiliyor. neticede tr kotunu girmeyince de transferi yapamıyorum. Bunu düzeltilmesi gerekiyor. Zor bir tamirat. Yoksa silip yeniden girilmesi gerekiyor. İbansız hesap mumarası ile transferimi yapabiliyorum. Ama ibanın çalışması önemli. İnşallah ilgilenen birisi çıkar.

Daha Eski Yorumları Göster (139)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Garanti BBVA şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Osmangazi / Bursa
Ümraniye / İstanbul
Bağcılar / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin