Garanti Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Garanti Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 913 şube
  • Yorum Sayısı:50 yorum veya şikayet
2.8 / 5
  • Puan 2.77/

Garanti Bankası şubeleri için toplam 692 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 50 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Garanti Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Yorum ve Şikayetler

Seren Korucu · 10 Temmuz 2018

Çorlu garanti şubesindeyim 11 gişenin 2 si çalışıyor ve içerde 52 kişi sıra bekliyor. Başka bir gişedeki kadın ise iki oldu tanıdığını alıp işlerini halledip tekrar gitti. Ve öğle molasından yeni çıkmalarına rağmen insanları mağdur ediyorlar.

DMuammer Yazar · 9 Temmuz 2018

hiç bir şekilde telefonlar açılmıyor Gb birimine şikayette bulundum. Numaraları değiştiyse bari sistemden de değiştirin, işimiz gücümüz var. Ticaret yapıyoruz burda...

A.B. Kefeli · 5 Temmuz 2018

20 yıla yakındır müşterisiyim. Yeni gelen *** ön adlı müşteri temsilcisi çalışanın üslubu, müşteri çelişkisi ve yetersizliği nedeniyle kredi talebimi ve diğer banka işlemlerimi şubenizden almayı düşünüyorum. Telefon ederek müdür bey ile görüşme isteğimi de telefona çıkan bayan müdür bey yok diyerek geciktirdi. Email adresini istedim vermek istemedi. Sonra duyguc olan bir mail adresi verdi müdürün diye. Demek ki erkek yöneticinin adı Duygu imiş ! Müşterisini salak yerine koyan bu personelleri kınıyorum. Gerçekten ayıp.

Serap Tural · 27 Haziran 2018
★★★★★ Garanti Bankası Silivri Şubesi / İstanbul

25 haziran tarihinde şubede çalışan personeli Buğra Sarıkaya'nın ilgisi, samimiyeti, anlayışı ve hizmetinden dolayı çok memnun kaldım.

Saniye Özsoy · 20 Haziran 2018

Yeni uygulamanız akşam 19'a kadar bu beni zor durumda bıraktı işimi halledemiyorum neden böyle uygulamaya geçildiki hiçiyi değil

Cemil Guven · 14 Mayıs 2018

Ah bir de telefonlara cevap verseler.

Ömer Çamkesen · 4 Mayıs 2018

Hatta kalınız dediniz 5 dakikadır bekliyoruz. Turkcelle ortak mı çalışıyorsunuz?

Güzin Pagnikli · 27 Nisan 2018

Günlerdir telefonla ulaşmaya çalışıyorum, bir Allahın kulu açmaz mı telefonu ??? Ana merkezden bağlatmaya çalışıyorum, buradan bağlayamayız diyorlar. Vaktim olsa ben uğramaz mıyım şubeye !!! Şaka gibi yaa ?!!!!

Üzeyir Ayhan · 5 Nisan 2018

telefon numarasından irtibat sağlanmıyor

Halis Aydin · 14 Mart 2018

bir telefon numarası var ve bakan yok nasıl bir işletme burası?

Sehsuvar Alpi Adil · 16 Şubat 2018
★★★★★ Garanti Bankası Bebek Şubesi / İstanbul

Ufak ve çok iyi bir şube.

Bedrettin Bedir · 6 Şubat 2018

Telefonlara cevap verilemiyor saatlerce çaldırmamıza rağmen kesinlikle cevap verilemiyor

Kamil Budak · 29 Ocak 2018

Garanti bankası Cennet şubesine gidiyordum. Her gittiğimde ukala bir gişede çalışan var. Zannedersin biz müşteriler köle bu ukala insan bizi hedef almış bilerek işimize engel olmaya çalışıyor. Tek sorun da bizim hesabımızın Sefaköy şubesinde olması. Bunun gibi müşterileri aşşaglayan bir insanın çalışmaması gerekli arka planda bir görev verilirse daha iyi olur. Artık bu şubeye adım atmıyorum. İşlerimin mecbıriyetinden bu bankayla çalışıyorum. Bir daha asla çalışmayacağım.

Ccl Ahmet · 3 Ocak 2018

İnternette çıkan telefon numarasına cevap verilmiyor

Hakan Türkoğlu · 29 Aralık 2017

Bankadan kredi çektiğim çok pişmanım. Çalışanlar çok beceriksiz ne zaman arasam ya işleri var yada sorun çözemiyorlar.

Evim garantide plus sgortasını iptal ettirmek istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz yardımcı olurum. Ben kurtuldum. Bir işe yaradığı yoktu.

Şahhanım Sır · 26 Aralık 2017

Telefonlara cevap verilmiyor

Ercan Karakaş · 21 Aralık 2017

Günlerdir Eyüp Topçular şubesini arıyorum kimse açmıyor bumu müşteri memnuniyeti

Adnan Aksu · 29 Kasım 2017

Ben Adnan Aksu bankanızın müşterisiyim ev kredisi aldım 120 ay vadeli 8 yıldır ödüyorum simdi ödemede sıkıntı yaşıyorum borç yenileme gibi bir krediniz yokmu bir yardımcı olun hiç bir banka yardımcı olmuyor

Durmuş Ali Selda Şahin · 22 Kasım 2017

Telefon davamlı meşgul geri dönüş sağlanacaktır deniliyor bir türlü dönüş sağlanmıyor

Olena Soyaltay Petruchyk · 8 Kasım 2017

Garanti Bankası Turan güneş bulvarı no:8 şubesi / Ankara Personeliniz müşterilere özelikle yabancılara kaba davranıyor. Uyarı verdıkçe bankadan atıyor!. 7 sene Türkiye'de yaşıyorum, ama bu kadar saygısızlık yabancılara karşi ilk defa yaşadım. Lütfen bu konuda uyarı verin. Olena Soyaltay

Halil Halil · 30 Ekim 2017

Hiç kimseye tavsiye etmem garanti bankasını soygundan başka hiç bişey yapmıyorlar garanti post kullanıcısıyım haksız yere fazla komusyon alınıyor olmayan kullanılmayan post ücretleri alınıyor sadece soygun musteri hizmetleri haklı olduğumu söylüyor ama ekstra alınan paralarım ödenmiyor dolandırıcılık dam başka hiç bişey yapmıyor banka alınan paralara açıklama dahi yapamayan bir banka garanti bankası alınan nasıl bu kadar fazla olduğunu kimse açıklayamıyor ve sizden bu kadar fazla para almışız haklısınız diyorlar ama hiç bir çözüm üretemeyip sürekli bir birilerine suç atıyorlar ama çozum sıfır yaptıklarının adı resmen dolandırıcılık

Nadide Mehmet Ünsal · 26 Ekim 2017

Garanti bankasına üye olmak istedim. Daha öncede deneme yapmıştım üyeliğim kabul olmadı ve bana en yakın garanti şubesine gittim bu durumun sebebini sordum. Söyledikleri tek şey ara ara tekrar deneyin bizim yapabilecegimiz birsey yok dediler. Daha sonra defalarca denememe ragmen tc mi kabul etmiyor. Az evvel bi şubeyi daha aradım orasıda aynı cevabı verdi. Sizce garantili kariyere üye olmak istemek suç mu?

Tezcan Duruk · 29 Eylül 2017
★★★★★ Garanti Bankası Kocasinan Şubesi / Kayseri

Çok güzel bir hizmetiniz var teşekkür ederim şubenize

Nurten Şendoğan · 26 Eylül 2017

İlgi alakadan memnun kaldım

Tulin Görgün · 11 Eylül 2017

Garanti Bankası Parakarı ile seyahat edecekler dikkat ! Emekli maaşını Garanti bankasına taşımayı planlayanlar dikkat. Ben taşımıştım bakın neler oldu.

Uzak doğu seyahatim sırasında Garanti Bankası para kartımla her İşlemimde sorun yaşadım. Üç aylık seyahatim boyunca beş kez bankamatiklerden para çektim her seferinde parayı eziyetle aldım.

Bankamatiğe gitmeden önce müşteri temsilcisini arayarak bankaya gideceğimi para çekeceğimi parakartımda sorun olup olmadığını sordum. her seferinde sorun yok bankaya gidebilirsiniz yanıtını aldım.

Müşteri temsilcisiyle kontak kurmak için altı saatlik zaman dilimini bekledikten sonra, internet bağlantisını kurduktan sonra, temsilcim normal görünüyor dedikten sonra, yine bankaya gidip çekemedikten sonra, banaka yetkililerine hesap sorup yeterli bakiyeniz yok yanıtını aldıktan sonra, (tekrar otele dönüp internete bağlanıp) müşteri temsilcisiyle tartıştıktan sonra uzun bekleyişlerden sonra tekrar bankaya gidip paramı aldım. Saatler sürdü saatler. Tam beş kez bu ızdırabı yaşadım. Bu sıkıntılar nedeniyle her seferinde en üst limitlerde para çektim ve üzerimde risk yaratacak kadar çok para taşımak zorunda kaldım. Bir değil iki değil üç ay ve en az beş kez oldu.

Nihayet yurda döndüm çok değil yüz doksan lira çekmek için bankamatiğe gittim telofonunuza gelen şifreyi girin yanıtı aldım bankamatikten. Telefonumu evde bırakmıştım beş parasız evime döndüm. Ertesi gün gişeden çektim parayı ve görevliye durumu anlattım. Sizin güvenliğiniz için şifre koymuşlar demezmi.

Aradan bir kaç ay geçtikten sonra yine bir akşam para çekeyim derken bankamatik para kartımı yuttu. Ertesi gün gişeye gidip yutulan parakartımı sordum aradılar taradılar yenisi için başvuru yapabilirsiniz dediler. Kartıma el konmuş. Sebebi yok, gişedekiler de bilmiyor.

Nihayet kurtuldum. Emekli maaşım hala bu bankada üç yıl anlaşma yapmışım gün sayıyorum. Parayla işim oluncada gişeye gidiyorum. Para kart bi halta yaramıyor ne de olsa.

Daha Eski Yorumları Göster (25)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Garanti Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Sosyal Medyada Bankayı Beğenin