Garanti Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Garanti Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 929 şube
  • Yorum Sayısı:28 yorum veya şikayet
2.9 / 5
  • Puan 2.92/

Garanti Bankası şubeleri için toplam 462 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 28 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Garanti Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Yorum ve Şikayetler

Tezcan Duruk · 29 Eylül 2017
★★★★★ Garanti Bankası Kocasinan Şubesi / Kayseri

Çok güzel bir hizmetiniz var teşekkür ederim şubenize

Nurten Şendoğan · 26 Eylül 2017

İlgi alakadan memnun kaldım

Tulin Görgün · 11 Eylül 2017

Garanti Bankası Parakarı ile seyahat edecekler dikkat ! Emekli maaşını Garanti bankasına taşımayı planlayanlar dikkat. Ben taşımıştım bakın neler oldu.

Uzak doğu seyahatim sırasında Garanti Bankası para kartımla her İşlemimde sorun yaşadım. Üç aylık seyahatim boyunca beş kez bankamatiklerden para çektim her seferinde parayı eziyetle aldım.

Bankamatiğe gitmeden önce müşteri temsilcisini arayarak bankaya gideceğimi para çekeceğimi parakartımda sorun olup olmadığını sordum. her seferinde sorun yok bankaya gidebilirsiniz yanıtını aldım.

Müşteri temsilcisiyle kontak kurmak için altı saatlik zaman dilimini bekledikten sonra, internet bağlantisını kurduktan sonra, temsilcim normal görünüyor dedikten sonra, yine bankaya gidip çekemedikten sonra, banaka yetkililerine hesap sorup yeterli bakiyeniz yok yanıtını aldıktan sonra, (tekrar otele dönüp internete bağlanıp) müşteri temsilcisiyle tartıştıktan sonra uzun bekleyişlerden sonra tekrar bankaya gidip paramı aldım. Saatler sürdü saatler. Tam beş kez bu ızdırabı yaşadım. Bu sıkıntılar nedeniyle her seferinde en üst limitlerde para çektim ve üzerimde risk yaratacak kadar çok para taşımak zorunda kaldım. Bir değil iki değil üç ay ve en az beş kez oldu.

Nihayet yurda döndüm çok değil yüz doksan lira çekmek için bankamatiğe gittim telofonunuza gelen şifreyi girin yanıtı aldım bankamatikten. Telefonumu evde bırakmıştım beş parasız evime döndüm. Ertesi gün gişeden çektim parayı ve görevliye durumu anlattım. Sizin güvenliğiniz için şifre koymuşlar demezmi.

Aradan bir kaç ay geçtikten sonra yine bir akşam para çekeyim derken bankamatik para kartımı yuttu. Ertesi gün gişeye gidip yutulan parakartımı sordum aradılar taradılar yenisi için başvuru yapabilirsiniz dediler. Kartıma el konmuş. Sebebi yok, gişedekiler de bilmiyor.

Nihayet kurtuldum. Emekli maaşım hala bu bankada üç yıl anlaşma yapmışım gün sayıyorum. Parayla işim oluncada gişeye gidiyorum. Para kart bi halta yaramıyor ne de olsa.

Oktay Balık · 27 Ağustos 2017

Kredi kartımın borcu olmadığı halde kredi kartımı neden aktifleştirmiyorsunuz bu ne saçmalık

Gulhan Soysal · 9 Ağustos 2017
★★★★ Garanti Bankası Tarabya Şubesi / İstanbul

Merhaba,
Bankanız nezninde 2 adet atmniz var. Bu atmler yanınızda bulunan garaj restaurant valeleri tarafından kullanılıyor. 08.08.2017 saat 17.50 gibi yaptığım bir gözlemi paylaşmak istedim. Atm'den para çeken biri art niyetli kişiler tarafından o bölgede çok rahat darp edilerek elindeki paralar alınabilir, canına gasp edilebilir, çünkü araçlar o kadar sıfır mesafede atm'ye park ediliyor ki cadde tarafından o bölgede ne olduğu hiç belli olmuyor, bence, şahsi fikrim banka önüne ki orası yaya yolu araç park bölgesi değil, araç çekmemeleri konusu garaj restaurant işletmecisi ile görüşülerek bölgenin boş bırakılması, üzücü olayların yaşanmamasına sebebiyet verecektir.

Bilginize. Teşekkürler.

Aygun Uzunlar · 15 Temmuz 2017
★★★★★ Garanti Bankası Balat Şubesi / İstanbul

Tam Puan!

Ahmet Kersanli · 2 Haziran 2017

Merhaba şubenizin müşterisiyim bankanın garanti olması evimede yakın olması gerçekten hoşuma gidiyor ama içinde çalışan personel daha deneyimli olsa dahada işimiz kolaylaşacak hepsi olmasada yarısından memnuniyetim var diğerleri işlem yapmayı bilmediği gibi karşısındaki insanı müşteri olarak görmemektedir garantide personel böyle olmamalı işini bilen güler yüzlü olmalı maaş için değil hizmet için orada olmaları gerek olduğunu düşünüyorum

Nuran Dmrts · 15 Mayıs 2017

Telefonlarına baksınlar bi zahmet

Petek Kitamura · 10 Mayıs 2017

Müdürünün değişmesi ile birlikte saygısız bir banka oldu. Kredi kartlarıma çok yüksek ücret aldılar. Müdür, müşteri temsilcisi ilgilenmedi bile, bir kovalamadıkları kaldı. Bütün paramı çektim.

Caner Çınar · 3 Mayıs 2017

Personelin güler yüzü harikaydı

Ibrahim Kostak · 7 Nisan 2017

Garanti Bankası Gemlik şubesi sürekli bole yapmasından bıktım aradım halde aradıkları halde hep aynı şey sıkıldım artık soygun resmen insanları mağdur durumda bırakıyorlar ya

Aysel Dertli · 6 Şubat 2017

İzmir karşıyaka çarşı şubesi garanti bankası hesap açmak için gittim müşteri temsilcisine sıra aldım kendisine yönelerek pardon hesap açmak isdiğimi söyledim oda siz daha çok beklersiniz benim işim bir saat sürer sözleriyle hesap açmaktan vazgeçtim *** hanım sayesinde adım hatice tlf numaram *** iyi günler

Mehtap Eryılmaz Evmez · 15 Aralık 2016

Telefonları açsalar birde ahhh ne zaman arasam ulaşamıyorum bun bankaya

Kadir Çalışkan · 2 Aralık 2016

Merhabalar,

Bugün saat 10:00 da telefon güncellemesi ve hesabıma para yatırma işlemi yaptım.
Telefon güncellemesi için bana 5 dakika içinde belirttiğim numaraya mesaj geliceği söylenip güncelleme yapılcağı bilgisi söylendi. Fakat şuan saat 11:20 olması rağmen ne mesaj geldi. Ne bilgilendirme yapıldı. İş takibi konusunda kendilerini geliştirmeleri gerektiği konusunda şikayetim var. Konu ile ilgili şubeyi aradım sesli mesaj da bıraktım fakat halen dönüş yapmıyolar. Ya işlem sırasında gerekli işlemi yapıp müşterilerini bankodan göndermemeleri gerekiyor. Ama sorsanız kurumsallıktan ödün vermezler.

Fesih Akkuş · 18 Kasım 2016

Garanti gibi köklü bir bankanın subesinde tek gişe çalışanının olması içler acısı

Gökben Baş · 1 Ekim 2016
★★★★★ Garanti Bankası Tokat Şubesi / Tokat

bankanızın hizmetinden cok memnun kaldım tşkrler

Cem Çirik · 28 Eylül 2016

1-geçtiğimiz ayın sonunda kredi ve maaş kartı olan kart kayboldu diye bildirim yaptım ve 1 ay olmasına rağmen kartın gelmedi yeni maaş alacağım ve halen kartı yok

2-bütün bankalardaki kredilerini sizden maaş aldığım için bu bankaya toplamak istediğimde kredi istedim oda çıkmadı yani siz müşterilerinize böyle davranıyorsunuz.

Ben artık sizden ne kredi kartını ne maaş istiyorum kart göndermeyin maaşımı da başka bankaya aktaracağım

Tevfik Safran · 21 Haziran 2016
★★★ Garanti Bankası Diclekent Şubesi / Diyarbakır

Telefona bakmıyorlar

Asir Cologlu · 27 Nisan 2016
★★★ Garanti Bankası Laleli Şubesi / İstanbul

Garanti Bankası Laleli Şubesinde 20.04.2016 tarihinde *** müşteri numarası ile maaş hesabı açtırdım. ATM kartımı getiren kuryenet bankanın benim için yazdığı işyeri adresimi bulamamıştır. Yeni adresimi kuryenete mail yoluyla yazdım. Ancak kuryenet, biz ancak Garanti Bankasının verdiği adrese gönderiyi veririz, sizin verdiğiniz yeni adres muhatabımız değildir, diyor. Aşır Çöloğlu

Kıvılcım Ertürk · 26 Nisan 2016

*** *** adlı müşteri temsilcisinin psikolojik problemleri var. Bir bankacıya yakışmayacak derecede saldırgan ve saygısız.

Mustafa Ersen Bengi · 4 Nisan 2016
★★★★★ Garanti Bankası Erdek Şubesi / Balıkesir

Erdek Garanti bankasında çalışan bütün personeline sevgi selamlarım sunarım Ocaklar köyü Mustafa Ersen Bengi banka müşteriniz

Ahmet Yörük · 1 Mart 2016
★★★★★ Garanti Bankası Balat Şubesi / İstanbul

Değerli çalışanlarına tam puan ve teşekkürlerimle... Ahmet Yörük

Özlem Cengiz · 24 Kasım 2015

Böyle banka nerde var acaba ya Antakya Çarşı şubesinden Ekrem beyle konuşup bir soru sormak için 6 defa aradım illaki bankaya gidip bilgimi almak lazım yada kredimi çekmek lazım yüklü para yatırıp bankayamı yaranmak lazım. müşteri temsilcileride habire not alıyo gün içinde dönülecek diye olmaz böyle insanlar mağdur edilemez çalışma hakklarına aykırıdır. bende memurum veznedarım çıkamıyor olduğum için bankayı bu kadar sık aradım. kredim bitsin asla asla kati surette bankanıza adım atmam arkadaşlarımda olaya vakıf oldukları için o bankayı eminim istemiyceklerdir. hala bekliyorum umarım düzelir çalışma şekliniz.

Nurhayat Bakırkaya Metiner · 27 Ekim 2015
★★★★★ Garanti Bankası Akçay Şubesi / Balıkesir

Akçay şubesi son derece nazik ve kibar aynı zamanda çok çok yardımcı oluyorlar teşekkürler. Müdüre hanım ve müşteri temsilcisi hanım (ismini şuan hatırlamadığım) başta olmak üzere tüm personele teşekkür ederiz. saygı ve sevgilerimizle

Yücel Sari · 13 Ağustos 2015

telefon numarası yazmışlar telefonu açan yok tam 4 saat arama yaptım yinede açan yok

Daha Eski Yorumları Göster (3)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Garanti Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Sosyal Medyada Bankayı Beğenin