Garanti BBVA Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Garanti BBVA
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 833 şube
  • Yorum Sayısı:208 yorum veya şikayet
2.7 / 5
  • Puan 2.67/

Garanti BBVA şubeleri için toplam 2111 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 208 yorum veya şikayet yapılmıştır. Garanti Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Garanti BBVA Yorum ve Şikayetler

Pickhobi Sosyal
Pickhobi Sosyal · 19 Ocak 2023

Kurumsal olarak çalışıyorduk bu şube ile fakat temsilcimiz B*** *** gönderdiğimiz onlarca mail'in bir tanesine dönüş yapmıyor. Hepsi kayıtlı ve delili vardır. Telefonla asla ulaşamıyoruz. Talep oluşturuyoruz dönüş sağlaması için. Ona da dönüş olmuyor. Bir mail veya telefon ile söyleyebileceği tek bir bilgiyken bizi her bir soru ve sorun da şubeye gitmek durumunda bırakıyor. Taleplerimize doğru olmayan bilgi paylaşımları yapıp sürekli erteliyor. Ayrıca gittiğimiz de ki hal ve tavırları, üslubu hiç bir banka çalışanına yakışmıyor. Bankadan iki aydır maaşları yatırmadığımızı farkında bile değil tüm şirket ve kişisel bakiyemizi çektik. Şube müdürü de aynı şekilde ilgisizdir. Garanti Bankası'na kurumsal müşteri kaybettirmiştir.

Çağla Şahinkuş
Çağla Şahinkuş · 12 Ocak 2023

Kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorum. Şubeden olmuyor çağrı merkezini arayın diyorlar. Çağrı merkezini arıyorum bilgileriniz güncel değil şubeye gidin diyorlar. Şubeye gidiyorum AA evet deyip güncelliyorlar ve tekrar çağrı merkezine yönlendiriyorlar. Bankadan çıkıyorum tekrar çağrı merkezini arıyorum 3 defa doğum tarihim giriliyor ve yanlış bilgi olduğu söyleniyor. Doğum tarihimin nasıl yanlış girilebileceğini soruyorum Mavi kartlı olduğunuz için şubeden işlem yapmanız gerekmektedir buradan yapamıyoruz diyorlar -şubedeyken hanımefendiye bu işlemin telefon ve mobil bankadan yapılmadığını söylememe rağmen- Ve bu şekilde banka öğle arasına girdi zaten. İnsanlarla oynamak bu kadar kolay mı?! Hasta hasta iş yerinden izin alıp işimi halletmek isterken resmen kedinin fare ile oynadığı gibi oynadılar benimle. İnsanın insana zulmü değil de ne bu?!

Yunus Ateş
Yunus Ateş · 10 Ocak 2023

İyi akşamlar benim Garanti Bankasına borcumdan dolayı kara listeye alındım. Borcum bitti kredi kartına ihtiyacım var ama kara listede olduğum için alamıyorum. Benim Garanti Bankasına borcum bittiği için kara listeden çıkmak istiyorum gerekirse yasal yollara başvurmak zorunda kalacam sizden ricam bu işi hallediniz.

İdris Özdemir
İdris Özdemir · 2 Aralık 2022

25.01.2022 tarihinde Eşimin "Garanti BBVA Fatih Sultan Mehmet Bulv. Şubesi"nde hesabı var. Eşimi bir kaç kez arayıp ulaşamadıklarından bugün eşimin müşteri temsilcisi beni arayıp "Eşinize ulaşamadığımızdan dolayı, söyleyin parasını çekip hesabını kapatsın" dediler. Böyle bir aymazlık, böyle bir amatörlük, böyle bir iş bilmezlik olabilir mi? 02.12.2022 tarihinde de benim de hesabımı kapatmamı istediler. Birkaç yerde yorum yazdığımdan olsa gerek. Benim size sizin de bana ihtiyacı yok. Yolunuz, bahtınız açık olmasın...

Osman Şerif Gültekin
Osman Şerif Gültekin · 14 Kasım 2022

Müşteri temsilcisi Emek şubeyi arayın diye telefon numarası veriyor, verdiği numarayı arayınca Emek şube değil, Garanti genel müdürlüğünden başka bir müşteri temsilcisi telefona çıkıyor. Emek şubeye aktarın dediğinizde yoğunluk sebebiyle bağlayamıyorum diyor. Kısacası sizi kısır döngüye sokup gününüzü berbat ediyorlar.

Kerem Akbalik
Kerem Akbalik · 7 Kasım 2022

Konak Cumhuriyet bulvarı no 18/B deki Garanti şubesinden bir hesap açtırdım adresimi yanlış girmişler. Kartım elime ulaşmadı. Adresimi güncelleyeme gittiğimde önümde sadece 2 kişi olmasına rağmen 1 saat bekledim. Çok yavaş ve ilgisizler.

Rmzn Ş
Rmzn Ş · 28 Ekim 2022

Banka o kadar yavaş çalışıyor ki en az 1 saat bekliyorsunuz. O kadar ağır çalışıyor ve en az 3 gişe boş bu bankayla mümkün olmadıkça çalışmayın..

Musap Koyuncu
Musap Koyuncu · 27 Ekim 2022

Telefon ile görüşmede bilgi alma ve yönlendirme konusunda yetersiz. Pişman ediyorsunuz adamı.

Mustafa Karacam
Mustafa Karacam · 26 Ekim 2022

Afyon Organize şubeye neden ulaşamıyorum 3 gündür acaba. Zahmet olacak ama şu telefonunuzu bi zahmet yaptırın da muhattap bulalım karşımıza.

Deniz Aydin
Deniz Aydin · 3 Ekim 2022

Telefonla arayıp maalesef gişe sorumlusuna ulaşmak mümkün değil not bırakılıyor dönüşte sağlanmıyor şikayetçi ve kızgınım :@

İsmail Ümit
İsmail Ümit · 28 Eylül 2022

Şube telefonlarına asla cevap verilmiyor. Ayrıca şube yeri hala çarşı içerisindeki eski yeri olarak görünüyor niçin düzeltmiyorsunuz. Türkiyeden Kıbrısa gelip şubenizi arayanlar için ne büyük zorluk olduğunun farkındamısınız

Murat Kuş
Murat Kuş · 8 Eylül 2022

Garanti Bankası - Maltepe Şubesi müşteri iletişim danışmanları ve şube müdür yardımcısı Tülay hanım'a yaklaşık 15 gündür telefonla iletişime geçemiyorum. Bundan 3-5 ay öncesinde de aynı sorunları yaşamış ve maltepe şubesi için BDDK - CİMER ve Garanti Merkez şubeye şikayet oluşturmuştum. Bu nedenle şube çalışanlarınızın müşteri yaklaşımından memnun değilim.

Erol Yurdagül
Erol Yurdagül · 31 Ağustos 2022
★★★★★ Garanti Bankası Cevahir AVM Şubesi / İstanbul

Şubenin tüm çalışanlarının müşterilere eşit davranmaları ve işlerimizin halledilmesi için canla başla çalışlmaları çok değerli. Özellikle, tüm sabrı ve bilgisiyle işlemlerimi gerçekleştiren Sn. Seda Usluer'e çok teşekkür ederim.

Sedef Gunel Oconnell
Sedef Gunel Oconnell · 30 Ağustos 2022

Dün emekli promosyonu için öğlen şube açılmadan kapıda bekledim. 4. kişiydim ve ancak 45 dk sonra işlemim yapıldı. Bankanın kapı önü ve içerisi kalabalıktı ve ancak 2 gişe açıktı. İşlemler çok yavaş yapılıyordu. Neticede herkes gerildi ve gişe çalışanlarına söylenmeye başladı. Gişede çalışan bayan da sesini yükseltip kabaca cevap verdi! Çok üniversite mezunu iş arıyor acaba niye banka eleman sayısını arttırmaz? Bugün ciddi olarak başka bankaya geçmeği düşünüyorum.

Işıl Toglu
Işıl Toglu · 23 Ağustos 2022

Berbat bir şube. Telefonlara hiç bakmıyorlar. Acil bir durum olduğunda hiçbir şekilde destek vermiyorlar. Ayrıca içerideki arkadaşlar çok suratsız, işlem yaparken oflamalar puflamalar. Mutsuzsan çık kardeşim.

xtraderman
xtraderman · 20 Temmuz 2022

Bloke koyup mahkemeden karar getir diyor. Üstelik mahkeme kararı 3 yıl önce gönderilmiş... Önünden bile geçmem bir daha işim bitince.

Eren Turan
Eren Turan · 2 Haziran 2022

Merhabalar Eren Turan ismim. 02.06.2022 tarihinde seyrantepe şubesine gittim 5 bin tllik bir kredi için başka şubeden yapmıştım başvuruyu, şube müdürünün onayı gerekiyor denildi. 1 hafta olduğu halde onay verilmedi. Şubeye gittiğimde veznedeki bayan şube müdürümüz 25 bin tl altı kredilere onay vermiyor denildi. Bu nasıl bir üslup bu nasıl bir konuşma. Şube müdürlerine kaldıysa çaremiz yandık ozaman biz. Bu konu ile alakalı şikayetçiyim.

Bekir Efe Ekici
Bekir Efe Ekici · 20 Mayıs 2022

20.05.2022 tarihi 15.45den 16.22ye kadar tek bir numara yapmayıp eş dost hısım üzerinden sırasız işlem yapılan rezalet bir şube...

Jude Sal
Jude Sal · 22 Mart 2022

Bugun sabah birinin kaba ve yararsız olması durumunda calısan çünkü ben bir yabancıyım. This morning, the employee in kase one was both rude and unhelpful. probably because iam a foreigner.

Serafettin Karakuş
Serafettin Karakuş · 21 Mart 2022

Garanti Bankasının tüm şubelerine olduğu gibi Ahmediye şubesine de ulaşamıyorum. Saatlerce çalıyor bakan yok nadiren bakılıyor ilgiliye aktarıyorum deniyor ama açan yok.

Fatih Gümüş
Fatih Gümüş · 30 Ocak 2022

Aynı sorunu bende yaşadım telefona bakmıyorlar. Artı yıllardır Garanti Bankası ile çalışıyorum girdi cıkdı hesaplarım var ve bir başka bankadan kredi başvuru yapdım blokeli hesabımın olduğunu söylediler. Garanti bankasına da gittim sordum sistemlerinde görünmüyor ama diğer bankalar da Garanti bloke diye görünüyor. Yazı yazdık fek verdik ama hala üzerine düşüp yapn bi çalışan müdürü yok.

Ilker Dugen
Ilker Dugen · 29 Aralık 2021

Merhaba. Şubeden telefon ile geri dönüş alamıyorum, Selda hn ve Gülşah hn ı aradığımı 3 kez arayıp belirttim ancak kimse geri dönüş yapmadı. Pandemiden dolayı şubede yoğunluk olmasın diye telefon ile işlem yapmak istedim ancak başarılı olunmuyor. Saygılarımla. İlker

Murat Kauz
Murat Kauz · 28 Kasım 2021

Bank 3 ay pos cihaz limit yükselmesi için. Defalarca aradım gittim halde çalışan oralı bile olmuyor sanki Türkiye birtek garanti bankası var sanıyorlar.

Sümeyra Özgül
Sümeyra Özgül · 17 Kasım 2021

Şubeden kartımı alırken bilgilerimin eksik olduğu telefon numaramın kayıtlı olmadığı fark edildi. Bununla ilgili belge doldurulduğu halde telefon numaram doğrulanmıyor ve kartı kullanamıyorum. Tekrar şubeye gitmem gerektiği söyleniyor çağrı merkezini aradığımda ya da şifre almaya çalıştığımda. Doldurulmuş belgenin sisteme işlenmemesinde neden müşteri şubeye gitmeli ki anlamış değilim imzalı belge var ellerinde. Şubeyi aradım durumun düzelmesi adına henüz dönüş yapılmadı.. Gereksiz mağduriyet..

Hatice Aşıkoğlu
Hatice Aşıkoğlu · 22 Ekim 2021

Bankanız vezne çalışanı bayan arkadaşınızın yaptığı hata yüzünden mağdur oldum önce çalışanlarınıza güler yüzlü ve müşteriye yardımcı olması için eğitim vermelisiniz.

Daha Eski Yorumları Göster (183)

Garanti Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Garanti BBVA şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Osmangazi / Bursa
Ümraniye / İstanbul
Ataşehir / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin