Garanti Bankası Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Garanti Bankası
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 875 şube
  • Yorum Sayısı:130 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.63/

Garanti Bankası şubeleri için toplam 1281 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 130 yorum veya şikayet yapılmıştır. Garanti BBVA ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Yorum ve Şikayetler

Cihangir Murat Yılmaz · 12 Mayıs 2020

Emekliyim maaşımı Garantiye taşıdım bana henüz maaş kartı bile yollanmadı. Bayram ptomosyonumu bile çekemedim Şentepe şubesi diğer bankalar açık olduğu halde Garanti kapalı. Koronadan mı etkilendi acaba ne zaman açılacağıda belli değil. Lütfen bilgi verir misiniz.

Oya Sarı · 6 Mayıs 2020

Şube telefonuna ulaşamıyorum. 2 ay önce talepte bulunduğumuz mail order talebi işlemi sonucu geri dönüş yapılmadı.

Ersan Çetinkale · 4 Mayıs 2020

Anlamadığım bir sabotaj olayı var: internet bankacılığında iban ile transfer yapmaya kalktığımda ibanın TR... kısmı pasif olarak geliyor o kısıma giremiyorum. Ama diğer bütün kotlar girilebiliyor. neticede tr kotunu girmeyince de transferi yapamıyorum. Bunu düzeltilmesi gerekiyor. Zor bir tamirat. Yoksa silip yeniden girilmesi gerekiyor. İbansız hesap mumarası ile transferimi yapabiliyorum. Ama ibanın çalışması önemli. İnşallah ilgilenen birisi çıkar.

Yadigar Baysal · 27 Nisan 2020

Şubenize geldim kartımı çıkarttım ve adresime gönderilecek denildi ve 10 gün sonra msj geldi neymiş kartınız evde olmadığınızdan teslim edilemedi banka kuryeleri adrese kart teslim etmeyip sürekli aynı msj atıyorlar bu sorununun acilen çözülmesini ve adresine kartımın gönderilmesini rica ediyorum

TC Yunus Aslantaş · 21 Nisan 2020
★★

Emekli maaşımı ziraat bankasından garanti bankasına taşıdım ayın 18 maaşımı alacağımı söylediler maaş yatmadı bankaya gittim garanti bankasına taşıdığım işlemi yapan bayan maaş yok SSK ya müracaat et dedi neden benim bütün bilgilerimi aldın tamam dedin öbür ayrılığını burdan alacan dedin SSK ya git dedi yardımcı olmadı ne yapacam emekli maaşım da alamadı. Madurum bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim 0545 225 48 35

Sozdar Oral · 20 Nisan 2020

Bir haftadır yurtdışından hesabıma para aktarmışım daha hesabıma geçmedi arıyom kimse doğru dürüst ilgilenmiyor Türkiyeye geldiğim zaman ilk işim bankayı değiştirmek hiç memnun kalmadım sizden.

Zekeriya Vural · 16 Nisan 2020

Sayın müdürüm masımı şubenizden finans banka taşıdım bugüne kadar taşınmadı. bana teknik arıza demiştiniz. daha giderilmedimi bir an önce işlemimin gerçekleşmesini istiyorum. bilgilendirirseniz sevinirim. kanunu yollara baş vurcağımı bilmenizi istiyorum. telf.05327224784

Ilhan Öge · 13 Nisan 2020

Arkadaşlar garanti borsada paraları topladı kimseye para yedirmiyor bu banka hiçmi kzanmıyor seffaf olalım

Akay Çeyiz · 10 Nisan 2020

ticari kartımın borcunu yatırmak için atm gittim yanımda gözlük olmadığı için ekranda çıkan işlemi evete basmışım nakit avans limiti onaylanmış farkına vardığımda müşteri temsilcisine aradım 1 gün sonra iptal yapabileceğini söyledi ertesin gün kapatmak istediğimde 215 bsm ve 18 faizi var dediler ben birgün kullanmadığım parayı nasıl ödeyeyim madur edildim her yere şikayetimi bildireceğim belki 15 seneden beri garantiyle çalışıyorum bu yok günlerde bu soygunda farklı bişey değil

Yılmaz Balcıner · 9 Nisan 2020

Eşim diğer bakadan emekli maaşını 16 mart onayladığına dair mesaj geldi fakat hala maaş kartım elime geçmedi eşim 65 yaş üstü bankaya yaşından dolayı almıyorlar bu şikayetimi lütfen ilgilenirseniz teşekkür ederim.

Ayşe Güç · 9 Nisan 2020

Hiç kimse bakmıyor tel ilgilenilmiyor bidaha önünden bile geçmem insanları bukadar zor durumda bırakmaya ne hakınız var?

Ayhan Çetinkaya · 8 Nisan 2020

Garanti bankası bu kadar sorumsuz bi banka yok. 4 ay oldu evimin kredisini yatırdım halen ipotek kaldırmamışlar ve 5 gündür uğraşıyorum halen kaldıramıyorlar. Evimi bunların yüzünden satış yapamıyorum.

Sevil Sevil · 7 Nisan 2020

Yoğunlugunuzun farkındayım ama 12.00 da açılan şubede 12de telefonlara bakılmıyor iki gündür ulaşmaya çalışıyorum

Renan Gücüm · 3 Nisan 2020
★★★★★ Garanti Bankası Urla Şubesi / İzmir

Bugün Urla şubesini telefonla aradım hemen bağlandı ve son derece ilgili davranıldı sorunumu hallettim. Şahsen son derece memnun kaldım sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız sevgi ve sağlıkla kalın saygılar

Kenan Yılmaz · 1 Nisan 2020

Kredi başvuru sonucu için şubeye yönlendirildim. 3 saat soğukta ve ayakta bekletildim sıram geldi. Güvenlikçiniz beni içeri almadı 1955 doğumlu olduğum için. 5-4 1955liyim 5 günüm var dedim. Ayrıca doktorum ve 24 saat çalışma iznim var dedim. 31 12 1955te doğanlarda 65 yaşındamı diye sordum. Bana polis çağır gelsin dedi. 155 ara dedi. Tansiyon yükselıyordu, 155 ne dedim. Sen türkiyede yaşamıyormusun dedi beni içeri almadı ses tonu yüksekti. Aslında hepinizin ses tonu yüksek biliyormusunuz eskiden böyle değildi. Ben 30 yıllık müşterinizimdir. Ben neden böyle değiştiğinizi biliyorum onun için güvenlikçi de dahil hepinizi hoş görüyorum. Sessizce oradan ayrıldım. Şimdi benim meselem sizin onayınız evet veya hayır diyeceksiniz. Komşuyum sizinle aynı sokakta aynı sırada 50 metre aşağıdayım siz yorulmayın telefonla arayın sıkıntı yok kredi olsada olur olmasada olur. Benden belge isteyeceksiniz belgelerim var sizde ayrıca ovaakça doğal gaz termik santralından osmangazi belediyesi cenaze işlerinden. Yıldız grup ortak sağlık ve iş güvenliği birimlerinden bilgi alabilirsiniz.

Celal Sarısoy · 30 Mart 2020

Geçen hafta ev satışım oldu. Neyse ipotek kaldırmak için size şifre atacağız dediler atmadılar. Şifre gelmediği için daha şubeye gitmem gerekiyor. Hiç memnun değilim bu konudan

Yaşar Kaplan · 28 Mart 2020

Saat 12.57 itibariyle telefonlara cevap alamadım telefonu açan yok.
Düzeltme: Özür dilerim bu günün cumartesi olduğunu unuttum. Adıma düzenlenen paracard evde olmadığım için teslim edilmedi diye bir mesaj aldım ancak 3 gündür evden dışarı çıkmadığım halde nasıl evde bulunamadım anlamadım. Saygılar.

Ece İçmez · 27 Mart 2020

Ben böyle rezalet görmedim. Telefonu açanlar bilgisiz, Müdüriye yönlendiriyorlar o da telefonu açmıyor! 2 gündür burnumdan getirdiniz benim annem de bankacı kadın bile şaşırdı Denizbank ve Akbank'ın gözünü seveyim ! Bu işi zorlama yapıyorsunuz anlayamadım müşteri memnuniyeti, çözüm yeterliliği sıfır tebrikler!

Ayşe Altinal Şen · 25 Mart 2020

Garanti bankası sizinle şu zor günlerimi bir atlatayım asla işim olamaz siz iyi günün dostusunuz zırt pırt arayan siz bu günlerde neden telefonlara bakmıyorsunuz ? Daha odeme gunum gelmeden faiz koymak nedir?

Ahmet Kocatopcu · 24 Mart 2020

Banka konut kredi müracaatında bulunulmuş olup yalnız 1 hafta süre geçmesine rağmen expersis gelmemiştir sebebi nedir acaba alıcı kişinin sicili temizdir.

Sabri Bayram · 23 Mart 2020

Telefonuma cevap verilmiyor lütfen Burcu hanıma aktarıyorum diye kapatmayı bu şubeye ulaşmam lazım

Uğur Kalınbaçoğlu · 20 Mart 2020

Slm kolay gelsin iki gündür arıyorum cevap veren yok telefon numaraları mı değişti yoksa bilerek mı bakmıyonuz

Fatih Çelik · 18 Mart 2020

Talas / Kayseri şubesini defalarca aramama rağmen kimse cevap vermiyor emekli maaşımı taşımak için aramıştım vazgeçtim bankada muhatap bulamayacaksam onların vereceği para bankalarında kalsın

Alı Ibrahım Hakyemez · 17 Mart 2020

02323991470 numaralı telefondan ulaşılabiliyor, diye tanıtımda belirtilmiş ama maalesef hangi gün hangi saatte telefon ile ulaşmaya çalıştıysamda telefona cevap veren olmuyor....

Erol Küçük · 24 Ocak 2020

Geçtiğimiz Cumartesi 18 Ocak Cuma günü yanlışlıkla Yapı Kredi Bankasından çekmem gereken maaşımdan 1000TL yi Garanti Bankasından çekmeye kalktım. Bankamatik parayı bana vermedi kasaya geri gitti. İstanbul Ataşehir Örnek mahallesi Garanti bankası şubesi. Yapı Kredi Bankasından ile yanyana olması nedeniyle fark edemedim. Bankamatikten parayı alamayınca hemen durumu telefonla Yapı Kredi Bankasına bildirdim. 20 Ocak Pazartesi günü Garanti Bankası şubesine gittim. İlgili banka muduru ile görüştüm. Paramın bankanın kasasında olduğunu teyid etti. Ne zaman bana paramı iade edeceksiniz diye sorduğumda kısa bir sürede ilgili Yapı Kredi Bankasına paranız aktarılır elden verilmez dendi. Ama aradan 5 gün geçmesine rağmen para Yapı Kredi Bankasına yatırılmadı. Mağdur durumdayım. Bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.. Saygılar.

Daha Eski Yorumları Göster (105)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Garanti Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Osmangazi / Bursa
Beylikdüzü / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin