QNB Finansbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:QNB Finansbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 595 şube
  • Yorum Sayısı:20 yorum veya şikayet
2.7 / 5
  • Puan 2.73/

QNB Finansbank şubeleri için toplam 209 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 20 yorum veya şikayet yapılmıştır. Finans Bank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Yorum ve Şikayetler

Ümran Özgür Şentürk · 27 Kasım 2017

Ebru hanım ayrıldıktan sonra şubenizden hiç bir müşteri temsilcisine telefon ile ulaşamadım. Mutlaka şubeye gelmem gerekiyor.

Şener Akıncı · 17 Ekim 2017

Şubeye telefonla ulaşmak, ABD başkanına ulaşmaktan daha zor hatta olanaksız...

Yunus Topsakal · 2 Ağustos 2017

Bir vadesiz hesap acmak o kadar zormu ya bir haftadir. dünden beri arıyorum ya teli açmıyorlar yada yanlış yönlendiriyorlar hata bir insan 10 dakika beklermi

Mete Han Kara · 27 Temmuz 2017

Berbat bi kurum müşterilere bağırma, ilgisizlik, ve özellikle aradığınız zaman asla açmıyorlar sırf telefonu açmamalarının sebebini öğrenmek için bir gün gittim bu sebeble arayan arayana belki 30 kez çalıyor ama gene açmıyorlar birde meşgul tuşuna basıyorlar ! özellikle *** hanım birde ben hangi işe bakacağımı şaşırdım birde telefonamı cevap vereyim dio rahatlığa bak rahatlığa *** gece bekcileri olurya şantiyelerde aynı onun gibi sağa bağırıyor sola bağırıo bi düdüğü eksik. acaba bunları silah zoruyla veya qnb finasbank senet filanmı imazalattı yoksa bu şeklide hizmetmi olur ya bide iki gönül bir olunca yuvayı finans yapar diye slogan yapmışlar de get loo sen ilk müşteri gibi gel banka şubelerini bir teftiş yap sonra hizmet ver QnbFinansbank !!!

Atılgan Ağaoğlu · 24 Temmuz 2017

Allah belanızı versin 1 saattir bir İNSAN'a ulaşmaya çalışıyorum robottan başka birşey çıkmıyor karşıma ne biçim bir bankasınız siz

Mehmet Ali Taş · 9 Haziran 2017
★★★★★ Finans Bank Yenicami Şubesi / Sakarya

Banka şubesinin güleryüzlü müdürü ve personeli sanki seçilerek bir araya getirilmişler kendilerini insanlara hizmet için adamışlar başarılarının devamını dilerim.

Sevda Kara · 31 Mayıs 2017

Neden Maraşta Finans bank şubeniz az ve memurlar çok yavaş bir daha asla bu bankayı kullanmayacaz

Ali Sari Sari · 18 Nisan 2017

finans bank kredi kartım kayıp para yatıramıyorum 3 gündür müşteri hizmetleri yönlendirme yapıyor sonuç duvara tosluyorsun yokmu yardımcı olacak yetkili kişi?

Sunboy Sunboy · 20 Mart 2017

Hiçbir zaman bireysel müşteri telefonlarına cevap vermiyorlar bu konuda problem var.

Muzaffer Bozgeyik · 14 Mart 2017

5-6 senedir sizle çalışıyorum. şimdi bana zorluk çıkarıyorsunuz. annemin kızlık soyismini yanlış söylediğimi belirterek işlem yapmıyorsunuz. fax la bildiriyorum bu sefer imzan tutmıyor diye işlem yapmıyorsunuz.adamı bıktırıyorsunuz. imzam tutmuyor ise bana niye kredi verdiniz.

Ayse Ozdemir · 16 Kasım 2016
★★★★★ Finans Bank Narlıdere Şubesi / İzmir

Şubenin müşteri ilişkileri yönetimininden çok memnun kaldım.

Deniz Kara · 14 Kasım 2016
★★★★★ Finans Bank Manisa Şubesi / Manisa

İyi bir banka

Sait Bilgin · 7 Kasım 2016

QNB olduk diyorsunuz Bosna Hersek mah Büyük hizmet cad. ATM cihazları 2 haftadır çalışmıyor. Müşteriler olarak mağdur oluyoruz. Niçin halledilmiyor merak ediyorum

Mustafa Kırık · 31 Ekim 2016

Maltepe çarşı şubesi ne telefonlarımıza cevap veriyor ne işlerimizi takip ediyor iyi bir banka değildir sikayetlerimizi değere bile almayan bir bankadır. 2 aydır bir kart şifresini alamadım helal olsun size

Gökhan Gümüş · 4 Ağustos 2016

arıyorum açmıyorlar müşteri danışmanı hala bekletiyor

Şuayip Işıklı · 19 Temmuz 2016

Şube müşteri temsilcisi ne ulaşmak için 25 dk bekledim, bu hizmet değil rezilliktir, gerekli yerlere şikayette bulunacağız.

Deniz Karademir · 28 Mart 2016
★★★ Finans Bank Dudullu Şubesi / İstanbul

Kafalarına göre cf nakit kart limitini yükseltiyorsunuz

Derviş Kalaycı · 17 Aralık 2015

şubeden post cihaz aldım lakin konuştuğumuz gibi anlaştığımız gibi çıkmadı habire hesaptan para eksiliyor. 3 tl 4 tl 14 tl neyin nesi anlamadım. postu iptal ediceem gibi görünüyor. her ay 25 tl alıcaklarını söylediler. günlük çekimde fakat hiç 25 tl de kalmadı. artarak devam ediyor. bende hiç bakmamıştım. yeni farkına vardım.

Selçuk Öner · 14 Eylül 2015

10 dakika önce iki kez 02562154776 nolu telefonu aradım. Her ikisinde de cevap verilmedi. Telefona cevap verilmeyecek ise telefon numarasını silin daha iyi.

Süleyman Oğuz · 7 Eylül 2015

iki saat boyunca ulaşılamıyor çok kötü hizmet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

QNB Finansbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Kartal / İstanbul
Torbalı / İzmir
Yeni Açılan Şubeler
Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Sarıyer / İstanbul
Kağıthane / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin