Adabank

  • Banka İsmi:Adabank
  • Banka Kodu:100
  • SWIFT Kodu:ADABTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1 şube
  • Telefon:0 (212) 272-64200 (212) 272-6420
  • İnternet:adabank.com.tr
Genel Merkez:Büyükdere Cad. Rumelihan No:40 Kat:2 Mecidiyeköy İstanbul

Adabank Hakkında Genel Bilgiler

Adabank, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 272-6420 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.adabank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Adabank için 100 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ADABTRIS şeklindedir.

Adabank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Adabank Şubesi Bulunan Şehirler

Adabank Hizmet Verilen İller Listesi

Adabank Yorum ve Şikayet

Adabank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Adabank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.7 / 5
  • Puan 3.67/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Adabank şubeleri için toplam 3 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Adabank ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin