Ziraat Bankası Karabük Şubesi

Şube Adresi:Haritada Göster ▼Bayır Mah. Fevzi Fırat Cd. No:82A 78030 Karabük

Şube Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Şube Bilgileri ve İletişim

Ziraat Bankası Karabük Şubesi, Karabük ili merkezde faaliyet göstermektedir. Ziraat Bankası Karabük şubesine 0 (370) 412-4030 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (370) 412-9213 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında bankacılık işlemleriniz için 444 00 00 numaralı çağrı merkezini veya https://www.ziraatbank.com.tr adresli online internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz.

EFT veya havale gibi para transferi (TL) işlemleri için Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası banka kodu "10", Karabük şube kodu "425" olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan (USD, EUR ve GBP) SWIFT / BIC kodu tüm Ziraat Bankası şubeleri için aynı olup "TCZBTR2A" şeklindedir. Daha detaylı bilgi için bankanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şube Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 16:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Ziraat Bankası Karabük şubesi haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubede kapanış saati olan akşam 16:00'e kadar hizmet verilmektedir. Karabük şubesinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubede işlem yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri şube kapalıdır.

Banka Hakkında Genel Bilgiler

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Banka Kodu (EFT):0010
  • SWIFT Kodu (BIC):TCZBTR2A
  • Çağrı Merkezi:444 00 00444 00 00
  • Yurtiçi Şube:81 ilde 1728 şube

Şube ile İlgili Yorum ve Şikayetler

Bahattin Yüksel · 23 Şubat 2021 · ★★

Beşbinevler futbol sahası üstündeki ATMler içinde sadece Ziraatbankası ATM si çalışmıyor neden niçin acaba... ATMnin makinesinin değiştirilmesini istiyorum saygılarmla.

Mevlüt Bozkurt · 18 Mayıs 2020 ·

Karabük ilinde bulunan tüm ziraat bankası atm'lerizde sürekli sıkıntı yaşıyorum. Her ay kredi kartıma para yatırma işlemi yaparken sürekli sıkıntı çıkarıyor. Ya parayı kabul etmiyor, ya parayı sıkıştırıyor, yada parayı yutuyor. En son 16.05.2020 tarihinde kredi kartı borcumu yatırmak için Karabük merkez şubesindeki atm'ye gittim yine aynı sıkıntı ile karşılaştım. Bir parayı kabul etmedi, sonra hepsini tekrar geri verdi, tekrar yatırmak istedim bu seferde parayı yuttu ve benden mağdur oldum para iadesi içinse hiç acele etmiyorsunuz biz bir gün geç yatırsak hemen faiz uyguluyorlar.
Öncelikle mağduriyetim en kısa sürede giderilmesi ve Karabük İlindeki tüm atm şubelerinin para sıkıştırmayan atm ler ile değiştirilmesini istiyorum. Ziraat bankası gibi büyük bir bankanın amacı sorun çıkarmak değil sorun çözmektir.
Coronavirüs var şubeleri az kullanalım internet bankacılığı ve atm leri kullanalım diyorlar diyorlar atm.Lerde daha çok sorun çıkartıyor, sorunumun en kısa sürede çözülmesini istiyorum

Enver Malkoç · 4 Eylül 2019 ·

04.09.2019 tarihinde ATM ile para göndermek istedim, ancak aynı gün sırayla Menderes Caddesi, Şirinevler, Yeşil Mahalle Kız yurdu önü, Beşbinevler Merkez Camii karşisi ve Yüzüncüyıl Camii karşısındaki ATM'lerde bozuk para olmadığından havale işlemini gerçekleştiremedim. Bilahare parayı başka bir bankaya yatırarak EFT yapmak için bilgisayr başına geçmek zorunda kaldım. bu olay daha önce de defalarca başıma geldi. Sadece Ziraat Bankası ATM'lerinde oluyor. Karabük ATM'leri ile ilgilenen yönetici, tekniker, teknisyen kim varsa hiçbiri görevlerini yapmıyor. Hepsine de yazıklar olsun.

Facebook profiliniz ile kolayca yorum yapabilirsiniz.

 ✔ Teşekkürler! Yorumunuz en kısa sürede sayfada gösterilecektir...
Şube Müşteri Memnuniyeti
2.2 / 5
Ziraat Bankası Karabük şubesi
Ziraat Bankası Karabük şubesi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış olup 3 yorum yapılmıştır.
Yakınlardaki Diğer Şubeler
Karabük - şubeden 0.3 km uzakta
Karabük - şubeden 3.8 km uzakta
Safranbolu / Karabük - şubeden 8.2 km uzakta
Yenice / Karabük - şubeden 23.9 km uzakta
Ovacık / Karabük - şubeden 28.8 km uzakta
Eskipazar / Karabük - şubeden 28.8 km uzakta
Ulus / Bartın - şubeden 30.8 km uzakta
Eflani / Karabük - şubeden 38.1 km uzakta
Haritayı şubeye geri getir...
Şubeye Yakın Diğer Bankalar
Bayır Mahalle Fevzi Fırat Cadddesi No:115 Merkez/Karabük
Bayır Mah. Fevzifırat Cd. No:103 Karabük
Bayır Mahallesi Fevzi Fırat Caddesi No:88a Karabük Merkez
Bayır Mah. Fevzi Fırat Cad. No:95 Karabük
Ptt Cad. No:7 Merkez/Karabük
Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. No:98/A Merkez / Karabük
Bayır Mahallesi Menderes Cad. No:2 C
Bayır Mahallesi Menderes Caddesi No:2 / I
Şube Bilgileri Hatalı mı?

Ziraat Bankası Karabük şubesine ait bilgiler en son 26/08/2020 tarihinde güncellenmiştir. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize iletmek için burayı tıklayınız▼

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Hata Türü:
Hatayı Belirtiniz:
Sosyal Medyada Destekleyin