Turkish Bank

  • Banka İsmi:Turkish Bank
  • Banka Kodu:96
  • SWIFT Kodu:TUBATRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 6 şube
  • Telefon:0 (212) 373 73 730 (212) 373 73 73
  • İnternet:turkishbank.com
Genel Merkez:Vali Konağı Cad. No 1 Nişantaşı Şişli İstanbul

Turkish Bank Hakkında Genel Bilgiler

Turkish Bank, 3 ilde toplam 6 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 373 73 73 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.turkishbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Turkish Bank için 96 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TUBATRIS şeklindedir.

Turkish Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Turkish Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 17:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Turkish Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Turkish Bank öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Turkish Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Turkish Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Turkish Bank Yorum ve Şikayet

Turkish Bank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Turkish Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.71/

Banka puanı, bankaya ait 6 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Turkish Bank şubeleri için toplam 7 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 2 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Meline Culya Kılıçsoral
Meline Culya Kılıçsoral · 7 Ağustos 2020

Çalışanlarından çok memnunuz...

Ahmet Yüzüak
Ahmet Yüzüak · 12 Mayıs 2020

Telefon ile ulaşabilir olun!!??...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Şişli / İstanbul
Çankaya / Ankara
Kadıköy / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin