Akbank Davutlar Şubesi

Şube Adresi:Haritada Göster ▼Türkşanlı Mah. Cengiz Topel Cad. No:8 Davutlar Kuşadası Aydın

Şube Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Şube Bilgileri ve İletişim

Akbank Davutlar Şubesi, Aydın ilinde Kuşadası ilçesinde faaliyet göstermektedir. Akbank Davutlar şubesine 0 (256) 657-2715 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (256) 657-2631 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında bankacılık işlemleriniz için 444 25 25 numaralı çağrı merkezini veya https://www.akbank.com adresli online internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz.

EFT veya havale gibi para transferi (TL) işlemleri için Akbank banka kodu "46", Davutlar şube kodu "1266" olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan (USD, EUR ve GBP) SWIFT / BIC kodu tüm Akbank şubeleri için aynı olup "AKBKTRIS" şeklindedir. Daha detaylı bilgi için bankanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şube Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Akbank Davutlar şubesi haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubede kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Davutlar şubesinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubede işlem yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri şube kapalıdır.

Banka Hakkında Genel Bilgiler

  • Banka İsmi:Akbank
  • Banka Kodu (EFT):0046
  • SWIFT Kodu (BIC):AKBKTRIS
  • İnternet Şubesi:akbank.com
  • Çağrı Merkezi:444 25 25444 25 25
  • Yurtiçi Şube:76 ilde 684 şube

Şube ile İlgili Yorum ve Şikayetler

S. Ozbay
S. Ozbay · 15 Eylül 2023 ·

Bankadan kimseye hiçbir şekilde ulaşamadığım, yardımcı olunmadığı için bu yolu seçtim. Yurtdışında kalıyorum, izin döneminde bir hesap açtırdım, ordan direk bazı vergi vs. Ödemeleri yaparım diye. Açtırırken hiçbir bilgi verilmiyor, sadece işlem yapılıyor, yurtdışında yaşayan bir gurbetçi olarak zaten sisteme yabancısın ve ayrıca dil yetersizliğin sorununda var bu yüzden daha bir ayrıntılı bilgiye ihtiyacımız oluyor bu durumumuza kimse anlayış göstermiyor her sorduğumuz soruda yüzlerde oluşan mimik belirtilerinden çok rahatsız oldum ve daha ayrıntılı sorular yöneltmekten açıkçası çekindim, suratlar bir karış, bu insanlar oralara zorlamı oturtulup iş yaptırılıyor anlamıyorum. Neyse sonuçta o hesap açıldı ama, suan yurtdışına geri döndüm, şifremi unuttum ve yenilemek istiyorum, tüm sistem yanlış, bana orda gerekli bilgiyi verseydiler bende ne gibi sorunlarla karşılabileceğimi bilirdim en azından tedbirimi alırdım ordayken. Hesap açarken illa tr de bir telefon numarası istiyorlar bu çok saçma ben orda yaşamıyorum, bulunduğum dönem içerisinde geçici türktelefon numarası kullanıyorum geçici olan bir numarayı kayıt etmenin anlamını anlamış değilim suan sorun yaşıyorum bu yüzden, şifremi yeniliyemiyorum çünkü şifre sürekli geçici kullanmış olduğum telefon numarasına gönderiliyor ve ben o numaranın kullanım süresi dolduğu için bunu göremiyorum. Türkiye Bankayı arıyorum kimse almıyor, yani sonuç olarak açtığıma bin pişmanlık yaşadım, faydalanamıycaksam ben bu hesaptan bu hizmetten neden böyle bir imkan var. Şimdi bir sonraki izin dönemini beklemem lazım,hesabımı tekrar aktif kullanabilmem için, müdürlükle görüşüp şikayetçi olmak istiyorum kimse yardımcı olmuyor telefonlara bakmıyor bu kadar düzensiz bir sistemle çalışılıyor demekki, çok pişman oldum bir hesap açtırdığıma, işimi göremedim, kolaylık olsun, burdan vergiler ve bazı ödemeleri kolayca yaparım düşüncesiyle açmıştım maalesef olmadı. Yazık gerçekten yazık orda ayırdığım zamana ve girdiğim zahmete Safiye Gurbetçi

Akbank Davutlar şubesi hakkında yorumunuzu ekleyin

avatar
Şube Müşteri Memnuniyeti
2.3 / 5
Akbank Davutlar şubesi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış olup 1 yorum yapılmıştır.
Yakınlardaki Diğer Şubeler
Söke / Aydın - şubeden 9.9 km uzakta
Kuşadası / Aydın - şubeden 14 km uzakta
Selçuk / İzmir - şubeden 25.3 km uzakta
Didim / Aydın - şubeden 40.1 km uzakta
Torbalı / İzmir - şubeden 46.8 km uzakta
Efeler / Aydın - şubeden 49.2 km uzakta
Efeler / Aydın - şubeden 49.9 km uzakta
Tire / İzmir - şubeden 54.9 km uzakta
Haritayı şubeye geri getir...
Şubeye Yakın Diğer Bankalar
Davutlar Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:6/A-b Kuşadası
Davutlar Mah. Atatürk Cd. No:2 09400 Kuşadası Aydın
Menderes Caddesi No:14 Davutlar
Değirmendere Mah. Süleyman Demirel Bulv. No:177/5 09400 Kuşadası
Aydın Caddesi No:1
Konak Mah. Aydın Cd. No:12 09200 Söke Aydın
Konak Mah. Cumhuriyet Cad. Fevzi Paksoy İş Hanı Sitesi No:4A Söke Aydın Söke / Aydın
Konak Mah. Cumhuriyet_2 Cad. No:5a
Şube Bilgileri Hatalı mı?

Şubeye ait bilgiler en son 23/12/2023 tarihinde güncellenmiştir. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize iletmek için burayı tıklayınız

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Hata Türü:
Hatayı Belirtiniz:
Sosyal Medyada Destekleyin