Ziraat Bankası Kayseri Şubesi

Şube Adresi:Haritada Göster ▼Cumhuriyet Mah. Nazmi Toker Cd. No:1 38050 Melikgazi Kayseri

Şube Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Şube Bilgileri ve İletişim

Ziraat Bankası Kayseri Şubesi, Kayseri ilinde Melikgazi ilçesinde faaliyet göstermektedir. Ziraat Bankası Kayseri şubesine 0 (352) 315-4640 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (352) 222-5005 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında bankacılık işlemleriniz için 444 00 00 numaralı çağrı merkezini veya https://www.ziraatbank.com.tr adresli online internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz.

EFT veya havale gibi para transferi (TL) işlemleri için Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası banka kodu "10", Kayseri şube kodu "159" olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan (USD, EUR ve GBP) SWIFT / BIC kodu tüm Ziraat Bankası şubeleri için aynı olup "TCZBTR2A" şeklindedir. Daha detaylı bilgi için bankanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şube Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Ziraat Bankası Kayseri şubesi haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubede kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Kayseri şubesinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubede işlem yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri şube kapalıdır.

Banka Hakkında Genel Bilgiler

  • Banka İsmi:Ziraat Bankası
  • Banka Kodu (EFT):0010
  • SWIFT Kodu (BIC):TCZBTR2A
  • İnternet Şubesi:ziraatbank.com.tr
  • Çağrı Merkezi:444 00 00444 00 00
  • Yurtiçi Şube:81 ilde 1715 şube

Şube ile İlgili Yorum ve Şikayetler

Harun Isik
Harun Isik · 6 Ekim 2021 · ★★

Yurtdışından kendime banka hesabı açmak istiyorum ama yorumları görünce ulaşmak da kolay değilmiş yani başka alternatif bulmam lazım demek ki. Yazık yani banka için aslında 3 4 işçi alsanız telefonlara bakacak daha çok müşteri gelir ama bu karar milyonları götüren banka yöneticilerinin işini iyi organization yapmaması anlamına gelir neyse.

Serpil Baysal
Serpil Baysal · 25 Şubat 2021 · ★★

Ziraat bankası Kayseri şubesini 48 saattir arıyorum. Şu pandemi döneminde de telefon kullanılmayacaksa neden şubeye telefon bağlanıyor acaba hiç anlamadım.

Menderes Saraç
Menderes Saraç · 19 Ekim 2020 ·

Yurtdışından ulaşmak iletişim sıfır koskoca bankanın emaili dahi yok yazıklar boşa maaş alıyorsunuz bütün müdürlerini görevden azat edin sayın yetkililer

Mehmet Uğur Deniz
Mehmet Uğur Deniz · 19 Şubat 2020 ·

Emekli banka müdürüyüm. Ziraat Bankası Kayseri şubesini defalarca arıyorum malesef cevap yok. 25 yıl bankacılık yaptım, bir bankanın telefona cevap vermemesi o bankanın çalışan ve de yöneticilerinin ne kadar vasıfsız olduğuna delalettir. Çok yazık, hemde devlet bankası.

Esra Ardıç
Esra Ardıç · 7 Şubat 2018 · ★★★★★

Sayın ziraat bankası yetkilileri ben kamudan emekli ve maaşımıda devlet bankası olan ziraatbankasını tercih ettim ve maaşımıda ordan alıyorum. 10 gün önce kredi kartı talep ettim ve talebim kabul gordü adıma kart düzenlenerek Kurye Net'e veridiğini ögrendim. Kurye Net tarafından sözde adresete gelinip beni ailemi ve çocuklarımı evde bulamamış küllen yalan oturdugum yerde kamerelar var 24 saat kayıtta benim üzüldüğüm nokta devlet bankamız nasıl boyle bir kurye ile çalışıyor yalan söyleyip devlet bankasının ismini lekelemekten başka bir şey yapmıyorlar ben belirtmiş oldugum adreste günün 7/24 evdeyim. sizlerden istirhamım böyle kişilerle çalışmamanız. teşekkür ederim. kartımın bir an evvel gönderilmesini arz ederim. İsmail Ardıç

Metin Gürpinar
Metin Gürpinar · 11 Temmuz 2017 ·

Balık baştan kokmuş kokmuş bu ziraatbankasına yurt dışından ulaşmanız mümkün değil makinaya bağlamışlar "suna baş buna baş" deyip beni basmacı yaptılar kaset hep tekrarlıyor yani insanca muamele yok sorularında ise senin soruyun karşılığı yok. Şube tel. no var ama robot o da seni baştaki numaraya tekrar bağlıyor. E - posta adresleri bile yok ben bulamadım. Tek cümle Allah kahretsin yenilik bu işe länet olsun taş devrinde yaşar kafamı dinlerim.

Ziraat Bankası Kayseri şubesi hakkında yorumunuzu ekleyin

avatar
Şube Müşteri Memnuniyeti
2.1 / 5
Ziraat Bankası Kayseri şubesi 5 üzerinden 2.1 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış olup 6 yorum yapılmıştır.
Yakınlardaki Diğer Şubeler
Melikgazi / Kayseri - şubeden 0.3 km uzakta
Melikgazi / Kayseri - şubeden 0.4 km uzakta
Kocasinan / Kayseri - şubeden 0.5 km uzakta
Kocasinan / Kayseri - şubeden 0.5 km uzakta
Kocasinan / Kayseri - şubeden 0.6 km uzakta
Kocasinan / Kayseri - şubeden 1.5 km uzakta
Melikgazi / Kayseri - şubeden 1.8 km uzakta
Melikgazi / Kayseri - şubeden 3.4 km uzakta
Haritayı şubeye geri getir...
Şubeye Yakın Diğer Bankalar
Cumhuriyet Mah. Nazmi Toker Cad. No:7 Melikgazi / Kayseri
Nazmi Toker Cad. N. 5/A Kayseri
Kiçikapı Mah. Kiçikapı Cad. No:12 38040 Melikgazi / Kayseri
Cumhuriyet Mah. Nazmi Toker Cad. No:19 Melikgazi
Cumhuriyet Mah. Kızılay Cad. No:4 / A
Cumhuriyet Mah. Nazmi Toker Cad. No:17/A Melikgazi/Kayseri
Cumhuriyet Mahallesi Nazmi Toker Caddesi No:15/A
Kiçi Kapı Mah. Kiçi Kapı Cad. No:6 Melikgazi / Kayseri
Şube Bilgileri Hatalı mı?

Şubeye ait bilgiler en son 03/12/2023 tarihinde güncellenmiştir. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize iletmek için burayı tıklayınız

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Hata Türü:
Hatayı Belirtiniz:
Sosyal Medyada Destekleyin