Rabobank

  • Banka İsmi:Rabobank
  • Banka Kodu:137
  • SWIFT Kodu:RABOTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1 şube
  • Telefon:0 (212) 708-46000 (212) 708-4600
  • İnternet:rabobank.com.tr
Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Bahar Sok. River Plaza No:13 K:7 Ofis No:15-16 Şişli İstanbul

Rabobank Hakkında Genel Bilgiler

Rabobank, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 708-4600 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.rabobank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Rabobank için 137 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu RABOTRIS şeklindedir.

Rabobank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Rabobank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 17:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Rabobank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Rabobank öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Rabobank Şubesi Bulunan Şehirler

Rabobank Hizmet Verilen İller Listesi

Rabobank Yorum ve Şikayet

Rabobank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Rabobank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
5.0 / 5
  • Puan 5.00/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Rabobank şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 5.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Rabobank ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin