İş Bankası Beykoz Şubesi

Şube Adresi:Haritada Göster ▼Merkez Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:40 Beykoz

Şube Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Şube Bilgileri ve İletişim

İş Bankası Beykoz Şubesi, İstanbul ilinde Beykoz ilçesinde faaliyet göstermektedir. İşbank Beykoz şubesine 0 (216) 323-5493 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (216) 323-5496 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında bankacılık işlemleriniz için 0 (850) 724 0 724 numaralı çağrı merkezini veya https://www.isbank.com.tr adresli online internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz.

EFT veya havale gibi para transferi (TL) işlemleri için Türkiye İş Bankası banka kodu "64", Beykoz şube kodu "1010" olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan (USD, EUR ve GBP) SWIFT / BIC kodu tüm İşbank şubeleri için aynı olup "ISBKTRIS" şeklindedir. Daha detaylı bilgi için bankanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şube Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

İş Bankası Beykoz şubesi haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubede kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Beykoz şubesinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubede işlem yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri şube kapalıdır.

Banka Hakkında Genel Bilgiler

  • Banka İsmi:İş Bankası
  • Banka Kodu (EFT):0064
  • SWIFT Kodu (BIC):ISBKTRIS
  • İnternet Şubesi:isbank.com.tr
  • Çağrı Merkezi:0 (850) 724 0 7240 (850) 724 0 724
  • Yurtiçi Şube:81 ilde 1057 şube

Şube ile İlgili Yorum ve Şikayetler

Murat Gün
Murat Gün · 21 Eylül 2022 ·

Son derece saygısız ve hak hukuk gözetmeden işine geleni önden alan (kamera kayıtlarına bakılabilir saat 14 eylül 10.30 suları) ve itiraz edildiğinde yalan söyleyen ve bir çalışanının diğerinin dediğini tutmayan (örneğin ; 14 Eylül tarihinde anneannemin maaşını iş bankasına geçirmek için geldiğimizde üst kattaki çalışan 2 katta da işlem yapılıyor dedi. Biz de alt katta bekledik, 80 yaşındaki anneannem çıkmasın diye. Nitekim numaramız altta yandı. Sırf önden torpille aldıkları kişiyi dile getirdim diye işlem yukarıdan yapılıyor dedi. Daha önce ve olay günü de maaş taşıma işlemleri alt kattan yapılıyordu. Özellikle müşterisini dinleyip haklı durumdaki müşterisini mağdur etmemek yerine çalışanı savunmaya kalkan müdüre hanım ve alt katta çalışan erkek personelin kaba tavırları ve seni şikayet edeceğim demem üzerine, oradaki bulunan yaşlı insanların da böyle şey mi olur bu insanlar niye bekledi demesine rağmen ısrarla işleminizi üste yaptırması ve sıramızın yanmasından çok rahatsızım. Ayrıca bana bir şey olmaz tavırları beni çok rahatsız etti. Ekstra olarak bu mağduriyetten dolayı sizi şikayet edip hesaplarımı kapatacağım dedikten sonra istediğin bankaya git demesi bir çalışan yüzünden yıllardır müşterisi olduğum iş bankasına karşı soğumama neden oldu. Bunu bir daha söyle ses kaydı veya video çekeyim deyince de kamuya açık alanda olmasına rağmen bu suç video çekemezsin diye beni aklı sıra kandırmaya çalışan ve polisle tehdit eden bu kişiden çok rahatsızim. İstenilirse kamera kayıtlarına bakılabilir o kadar yaşlı insanı ki 4-5 yaşlı vardı mağdur edemezsiniz. Ben yaklaşık 4 yıldır iş bankasına sürekli olarak yatırım yapan biriyim ve altta çalışan bu erkek personel uyarılıp başka şubeye yönlendirilmediği veya gerekli yaptırım yapılmadığı ve müdüre hanım da uyarılmadığı sürece bir daha İş Bankası'ndan işlem yapmayacağım. Bütün yatırımlarımı başka bankaya taşıyacağım. Sadece emekli maaşları promosyon yüzünden kalacak. Ve sadece ben değil bütün aile ve akraba bireylerim ve arkadaşlarım ile bu durumu paylaşıp mecburi işi olmayanları başka bankalara yönlendirecegim. Bu şikayetleri her yere her koşulda ben ve çevrem yapacaktır. Hak gözetmeyen insanlar mevkisi ne olursa olsun cezalandırılmalıdır.

İş Bankası Beykoz şubesi hakkında yorumunuzu ekleyin

avatar
Şube Müşteri Memnuniyeti
1.0 / 5
İş Bankası Beykoz şubesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış olup 1 yorum yapılmıştır.
Yakınlardaki Diğer Şubeler
Sarıyer / İstanbul - şubeden 3.8 km uzakta
Sarıyer / İstanbul - şubeden 4.4 km uzakta
Beykoz / İstanbul - şubeden 4.6 km uzakta
Sarıyer / İstanbul - şubeden 4.8 km uzakta
Beykoz / İstanbul - şubeden 6 km uzakta
Şişli / İstanbul - şubeden 6.2 km uzakta
Sarıyer / İstanbul - şubeden 6.5 km uzakta
Şişli / İstanbul - şubeden 6.6 km uzakta
Haritayı şubeye geri getir...
Şubeye Yakın Diğer Bankalar
Fevzi Paşa Cd. No:58A 34820 Beykoz İstanbul
Merkez Mah. Fevzi Paşa Cad. No:18/A Beykoz İstanbul
Merkez Mah. Fevzipaşa Cad. No:64/A Beykoz / İstanbul
Fevzipaşa Cd. No:108/A Beykoz
Merkez Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi No:2
Merkez Mah. Kelle İbrahim Cad. No:4 34820 Beykoz
Merkez Mah. Fevzi Paşa Cad. No:78/1 Beykoz/İstanbul
Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:62/1 34464 Sarıyer
Şube Bilgileri Hatalı mı?

Şubeye ait bilgiler en son 04/12/2023 tarihinde güncellenmiştir. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize iletmek için burayı tıklayınız

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Hata Türü:
Hatayı Belirtiniz:
Sosyal Medyada Destekleyin