HSBC Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:HSBC
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 81 şube
  • Yorum Sayısı:9 yorum veya şikayet
3.1 / 5
  • Puan 3.07/

HSBC şubeleri için toplam 46 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 9 yorum veya şikayet yapılmıştır. HSBC Bank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

HSBC Yorum ve Şikayetler

Özlem Akat · 16 Mayıs 2018

İlgisiz ve müşterisi olarak memnuniyetimin sıfır olduğu bir bankadır.

Hüdayi Can · 11 Mayıs 2018

arkadaşlar herkese tavsiyem kesinlikle bu bankayla asla çalışmayın öde öde bitmek bilmiyo hele birde bursada avk var insanlık yok

Yusuf Lislas · 3 Mayıs 2018

İskenderundaki mudilerinizden çok sıkıntı çekenler var kredi kartı manuel (kartsız) işlemleri yapamamaktalar. buna acil çözüm şart

Ramazan Şenoğlu · 12 Nisan 2018

Arıyorum ama şubeye ulaşamıyorum

Feyzi Binal · 10 Şubat 2018

HSBC uyanık yöneticileri neden sürekli beni Gmail ile rahatsız ediyorsunuz, ben sizin bankanızın üyesi müşterisi deyilim ne hakla ve yüzsüzlükle bana mesaj yoluyorsunuz, bu size son uyarımdır bir daha rahatsızlık verirseniz şikayet edecem sizi bilesiniz.

Nilgün Ömeroğlu · 19 Kasım 2017
★★★ HSBC Bank İstanbul Şubesi / İstanbul

Banka ne zaman kapandı

Nazan Yorulmaz · 17 Haziran 2017
★★★★

Eskişehirde atm ler az geliyor Vişnelik tarafında hiç yok çarşıya gitmek zorunda kalıyoz lütfen Vişnelik tarafına atm koydurursanız seviniriz.

Sabri Kartallıoğlu · 22 Aralık 2016
★★★ HSBC Bank Bolu Şubesi / Bolu

Emekli maaşımı yıllardır HSCB Bolu şubesinden almaktaydım. Kasım ayı sonunda şubenin kapatılacağı ve hesaplarında Ankara Kızılay şubesine aktarılacağı tarafıma bildirildi. 22 Kasımda bankanız Bolu şubesine gittiğimde Bankadaki görevli Benim banka hesaplarımı kapattı ve maaşımı çektiğim kredi kartımı da iptal etti. Bende emekli maaşımı Garanti Bankası Bolu şubesine aktardım. Maaşım her ayın 18-19 da bankanıza gelmekte idi. Şimdi Garanti Bankasına gidiyorum M.temsilcisi gelmediğini söylüyor. Onların havuzunda da para gelmemiş görünüyor. Param nerededir ? Ne yapmalıyım ? Ankara kızılay Şubesine gitsem alabilirmiyim? Bana acilen yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim.

Yasmin Duru · 23 Kasım 2016

hsbc ye asla ulaşılamıyo

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

HSBC şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Akdeniz / Mersin
Bağcılar / İstanbul
Seyhan / Adana
Bahçelievler / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin