HSBC Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:HSBC
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 77 şube
  • Yorum Sayısı:11 yorum veya şikayet
3.1 / 5
  • Puan 3.06/

HSBC şubeleri için toplam 65 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 11 yorum veya şikayet yapılmıştır. HSBC Bank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

HSBC Yorum ve Şikayetler

Sevil Mutlu · 26 Mayıs 2020

Kızıma internetten çeyiz için süpürge almak istedim. 2.800 çekmeme izin vermiyor .Ufak paraları çekiyor. Ama bu tip paralarda çekmiyor. Saatlerce müşteri hizmetleriyle görüştüm. Kaç kere aradım güvenliğiniz için diyor. Böyle saçmalık olamaz. Kartımı istediğim gibi kullanamıyorum ve karta hiç bir borcum olmadığı halde. İzinmi alicam. Ve halada kullanamıyorum. Sebep soruyorum sebep bildirimiyo. Güvenliğe takılıyormuş. Acil hastalık olsa büyük. Birnpara kullanmam gerekse ne olacak diyorum. Bilemeyiz o anki durumu diyorlar. Ben hayatımda böyle bir saçmalık görmedim. Sanırım banka iflas etti. Harcama yapılmasından korkuyor. Bu ne saçmalık

Sevda Erdoğan · 16 Aralık 2019
★★★

Berbat bir banka. Eft yoluyla sadece 50.000 çekilebiliyor. Araba alacağım mağdur oldum. Kesinlikle çalışmayın

Hüdayi Can · 11 Mayıs 2018

arkadaşlar herkese tavsiyem kesinlikle bu bankayla asla çalışmayın öde öde bitmek bilmiyo hele birde bursada avk var insanlık yok

Nazan Yorulmaz · 17 Haziran 2017
★★★★

Eskişehirde atm ler az geliyor Vişnelik tarafında hiç yok çarşıya gitmek zorunda kalıyoz lütfen Vişnelik tarafına atm koydurursanız seviniriz.

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

HSBC şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Bağcılar / İstanbul
Şişli / İstanbul
Akdeniz / Mersin
Seyhan / Adana
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin