Habib Bank Limited

  • Banka İsmi:HBL Türkiye
  • Banka Kodu:97
  • SWIFT Kodu:HABBTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1 şube
  • Telefon:0 (212) 375-79500 (212) 375-7950
  • İnternet:hbl.com.tr
Genel Merkez:Levent Mah. Meltem Sok. İş Kuleleri, Kule 2 Kat:26 34330 Beşiktaş İstanbul

Habib Bank Limited Hakkında Genel Bilgiler

HBL Türkiye, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 375-7950 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.hbl.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Habib Bank Limited için 97 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu HABBTRIS şeklindedir.

HBL Türkiye bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

HBL Türkiye Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:00 ve 13:00 - 17:00
  • Öğle Arası:12:00 - 13:00 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Habib Bank Limited şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. HBL Türkiye şubelerinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

HBL Türkiye Şubesi Bulunan Şehirler

HBL Türkiye Hizmet Verilen İller Listesi

HBL Türkiye Yorum ve Şikayet

Habib Bank Limited hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

HBL Türkiye şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.0 / 5
  • Puan 4.00/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Habib Bank Limited şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Habib Bank Limited ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin