Denizbank Edirne Şubesi

Şube Adresi:Haritada Göster ▼Sabuni Mahallesi Çilingirler Caddesi No:4/1 Merkez

Şube Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Şube Bilgileri ve İletişim

Denizbank Edirne Şubesi, Edirne ili merkezde faaliyet göstermektedir. Denizbank Edirne şubesine 0 (284) 213-1407 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (212) 214-8717 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında bankacılık işlemleriniz için 0 (850) 222 0 800 numaralı çağrı merkezini veya https://www.denizbank.com adresli online internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz.

EFT veya havale gibi para transferi (TL) işlemleri için Denizbank banka kodu "134", Edirne şube kodu "9690" olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan (USD, EUR ve GBP) SWIFT / BIC kodu tüm Denizbank şubeleri için aynı olup "DENITRIS" şeklindedir. Daha detaylı bilgi için bankanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şube Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Denizbank Edirne şubesi haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubede kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Edirne şubesinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubede işlem yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri şube kapalıdır.

Banka Hakkında Genel Bilgiler

Şube ile İlgili Yorum ve Şikayetler

Berkant Aydemir · 20 Şubat 2018 ·

5000TL kredi çektiğim Edirne Denizbank şubesine bu sabah ilk taksit için ödeme ve kredi sırasında bana yapılan sigorta ve tarifeleri iptal ettirmek için gittim. Bana yapılan Axa sigortadan Cüzdan koruma sigortasını zaten iptal ettirdiğimi kalanları da şubeden yapmam gerektiğini söylediklerini ve onun için geldiğimi ilettiğim gibi bireysel bankacılıkta oturan 2 tane bayan bunlardan biri bana krediyi veren kişi uslüpsüz bir şekilde ''nasıl iptal ederler ya onların yetkileri yok sen nasıl iptal edersin hayır edemezsin etmek istiyorsan kredini tamamen kapat öyle iptal edebilirsin dedi'' bende ben yönetmelikleri okudum böyle bir şart yok cayma hakkım var istemiyorum vazgeçtim'' dedim tavrı 2 sininde değişerek o zaman kredini kapatacaksın ben sana söyledim bunları yaparken vb. şekilde cümleler kurarak saygısız ve seviyesiz şekilde davrandılar. Ben şimdi bu hafta içinde o krediyi geri vereceğim ve bütün hesaplarımı kredi kartını sigorta vs ne varsa iptal edip bir daha o kişilerle muhattap olmayacağım ve denizbank ile ilgimi alakamı keseceğim o 2 çalışan yüzünden. insanları salak yerine koymaya çalışıp saygısız ve uslüpsüz şekilde davranamazlar. Daha fazla müşteri kaybetmemek adına sizde gerekli yaptırım ve uyarıları yaparsanız sevinirim

Facebook profiliniz ile kolayca yorum yapabilirsiniz.

 ✔ Teşekkürler! Yorumunuz en kısa sürede sayfada gösterilecektir...
Şube Müşteri Memnuniyeti
1.0 / 5

Denizbank Edirne şubesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış olup 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Diğer Şubeler
Edirne - şubeden 2.2 km uzakta
Lalapaşa / Edirne - şubeden 23.5 km uzakta
Havsa / Edirne - şubeden 25.8 km uzakta
Uzunköprü / Edirne - şubeden 46.6 km uzakta
Babaeski / Kırklareli - şubeden 52.6 km uzakta
Meriç / Edirne - şubeden 54.9 km uzakta
Kırklareli - şubeden 55.7 km uzakta
Hayrabolu / Tekirdağ - şubeden 68.8 km uzakta
Haritayı şubeye geri getir...
Şubeye Yakın Diğer Bankalar
Sabuni Mah. Çilingirler Cd. 22100 No:17
Saraçlar Cad. No:19 Merkez / Edirne
Sabuni Mah. Saraçlar Cad. No:11 Edirne Merkez
Sabuni Mah. Darüleytam Sok. No:14 Merkez/Edirne
Sabuni Mah. Darüleytam Sok No:10 Edirne
Çavuşbey Mah. Hükümet Cd. No:1 22000 Edirne
Mithat Paşa Mahallesi Hürriyet Meydanı Kulekapı Caddesi No:11
Çavuşbey Mah. Talatpaşa Cad. No:10/B
Şube Bilgileri Hatalı mı?

Denizbank Edirne şubesine ait bilgiler en son 14/03/2020 tarihinde güncellenmiştir. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize iletmek için burayı tıklayınız▼

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Hata Türü:
Hatayı Belirtiniz:
Sosyal Medyada Destekleyin