Bank Mellat Türkiye

  • Banka İsmi:Bank Mellat
  • Banka Kodu:94
  • SWIFT Kodu:BKMTTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 3 şube
  • Telefon:0 (212) 279-80150 (212) 279-8015
  • İnternet:mellatbank.com
Genel Merkez:Büyükdere Cad. Binbirçiçek Sok. No 1 1.Levent İstanbul

Bank Mellat Türkiye Hakkında Genel Bilgiler

Bank Mellat, 3 ilde toplam 3 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 279-8015 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.mellatbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Bank Mellat Türkiye için 94 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu BKMTTRIS şeklindedir.

Bank Mellat bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Bank Mellat Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:00 ve 13:00 - 17:00
  • Öğle Arası:12:00 - 13:00 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Bank Mellat Türkiye şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Bank Mellat şubelerinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Bank Mellat Şubesi Bulunan Şehirler

Bank Mellat Hizmet Verilen İller Listesi

Bank Mellat Yorum ve Şikayet

Bank Mellat Türkiye hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Bank Mellat şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
5.0 / 5
  • Puan 5.00/

Banka puanı, bankaya ait 3 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Bank Mellat Türkiye şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 5.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Bank Mellat Türkiye ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beşiktaş / İstanbul
Çankaya / Ankara
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin