Yapı ve Kredi Bankası

  • Banka İsmi:Yapı Kredi
  • Banka Kodu:67
  • SWIFT Kodu:YAPITRISFEX
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 920 şube
  • Telefon:444 0 444444 0 444
Genel Merkez:Yapı Kredi Plaza D Blok Levent İstanbul
4419 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Yapı ve Kredi Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 5. büyük bankası olan Yapı Kredi, 72 ilde toplam 920 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 444 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.yapikredi.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Yapı ve Kredi Bankası için 67 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu YAPITRISFEX şeklindedir.

Yapı Kredi bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Yapı ve Kredi Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Yapı Kredi şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Yapı Kredi Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

Yapı Kredi Hizmet Verilen İller Listesi

Yapı Kredi Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Yapı Kredi şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.67/

Banka puanı, bankaya ait 920 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Yapı ve Kredi Bankası şubeleri için toplam 235 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 26 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Çiloğlu Dekorasyon · 16 Kasım 2017

Yapı kredi Gaziantep Şehitkamil şübesi 1 ayda 155 tl hesap kullanım ücreti kesti. İtiraz ettim hiç kimse tlf na çıkmadı ...

Yusuf Yar · 17 Ekim 2017

Yapı kredi bankasının içerdeki hizmet beş para etmez müşteri hizmetleri bir fiş sırası alıyorsun iki saat bekliyorsun. b...

Aylin Karagöz Yongacı · 2 Ekim 2017

Şube telefonlarına cevap verilmiyor...

Saliha Akyol · 27 Eylül 2017

Hesap açmak için bu şubede evrak bile kalmamış nedense koskoca banka...

Harun Fuat Dinç · 16 Eylül 2017

Hukuken yasal olmayan "bloke" sistemini kullanır. İcra daireleri gibi çalışır. Para gaspı yapar ve yargıtay kararlarını ...

Murat Bağaçlı · 11 Eylül 2017

yapıkredi bankasını kullanmayınız. güvenli değil...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

Sosyal Medyada Bankayı Beğenin