Turkland Bank

  • Banka İsmi:T-Bank
  • Banka Kodu:108
  • SWIFT Kodu:TBNKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 33 şube
  • Telefon:444 82 65444 82 65
  • İnternet:tbank.com.tr
Genel Merkez:19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Şişli Plaza A Blok No 7 Şişli İstanbul
5816 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Turkland Bank Hakkında Genel Bilgiler

T-Bank, 14 ilde toplam 33 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 82 65 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.tbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Turkland Bank için 108 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TBNKTRIS şeklindedir.

T-Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

T-Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Turkland Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. T-Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

T-Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

T-Bank Hizmet Verilen İller Listesi

T-Bank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

T-Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.2 / 5
  • Puan 4.20/

Banka puanı, bankaya ait 33 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Turkland Bank şubeleri için toplam 5 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.2 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Turkland Bank ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Bağcılar / İstanbul
Şişli / İstanbul
Şişli / İstanbul
Beşiktaş / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Merkezefendi / Denizli
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin