The Royal Bank of Scotland

Genel Merkez:Tamburi Ali Efendi Sok. No 13 Etiler Beşiktaş İstanbul
5982 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

The Royal Bank of Scotland Hakkında Genel Bilgiler

RBS, 1 ilde toplam 1 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 359-4040 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.rbsbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, The Royal Bank of Scotland için 88 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ABNATRIS şeklindedir.

RBS bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

RBS Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 17:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

The Royal Bank of Scotland şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. RBS öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

RBS Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

RBS Hizmet Verilen İller Listesi

RBS Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

RBS şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
0.0 / 5
  • Puan 0.00/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. The Royal Bank of Scotland şubeleri için toplam 0 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 0.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda The Royal Bank of Scotland ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin