Arap Türk Bankası

  • Banka İsmi:A&T Bank
  • Banka Kodu:91
  • SWIFT Kodu:ATUBTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 7 şube
  • Telefon:0 (212) 225-05000 (212) 225-0500
  • İnternet:atbank.com.tr
Genel Merkez:Valikonağı Cad. No 10 Nişantaşı İstanbul
5792 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Arap Türk Bankası Hakkında Genel Bilgiler

A&T Bank, 5 ilde toplam 7 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 225-0500 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.atbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Arap Türk Bankası için 91 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ATUBTRIS şeklindedir.

A&T Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

A&T Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:00 ve 13:00 - 17:00
  • Öğle Arası:12:00 - 13:00 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Arap Türk Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. A&T Bank şubelerinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

A&T Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

A&T Bank Hizmet Verilen İller Listesi

A&T Bank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

A&T Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.8 / 5
  • Puan 4.80/

Banka puanı, bankaya ait 7 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Arap Türk Bankası şubeleri için toplam 5 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.8 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Arap Türk Bankası ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şehitkamil / Gaziantep
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin