Finans Bank

Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:129 Mecidiyeköy İstanbul
517 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Finans Bank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 9. büyük bankası olan Finansbank, 71 ilde toplam 639 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.finansbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Finans Bank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

Finansbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Finansbank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

Finansbank Hizmet Verilen İller Listesi

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.0 / 5
  • Puan 2.98/

Banka puanı, bankaya ait 639 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Finans Bank şubeleri için toplam 120 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 10 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ayse Ozdemir · 16 Kasım 2016

Şubenin müşteri ilişkileri yönetimininden çok memnun kaldım....

Deniz Kara · 14 Kasım 2016

İyi bir banka...

Sait Bilgin · 7 Kasım 2016

QNB olduk diyorsunuz Bosna Hersek mah Büyük hizmet cad. ATM cihazları 2 haftadır çalışmıyor. Müşteriler olarak mağdur ol...

Mustafa Kırık · 31 Ekim 2016

Maltepe çarşı şubesi ne telefonlarımıza cevap veriyor ne işlerimizi takip ediyor iyi bir banka değildir sikayetlerimizi ...

Gökhan Gümüş · 4 Ağustos 2016

arıyorum açmıyorlar müşteri danışmanı hala bekletiyor...

Yeni Açılan Şubeler
Akyazı / Sakarya
Saruhanlı / Manisa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin